• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
super :grinning: ... a ty nepouzivas ovu testy?
9. okt 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, tento a minuly mesiac som chodila na folikulometriu, takze som vedela kedy bude ovulka, ja mam 16 - 20DC, tak nepouzivam :slight_smile:
9. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to chodis k lekarke???
9. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, uz som skoncila, len chcela zistit ci a kedy mam ovulku, lebo som mala take vseljake cykly a dala mi tabletky na upravu :wink:
9. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko sa pokusate o babo??? prve???
9. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja tiez zijem :grinning: dnes mi je uz ovela lepsie, som doma, nejdem do roboty, takze tazka pohoda :wink:

groka - ty sa hlavne liec! mozes panadol, tak si daj ten, ak mas teplotu. inak, tebe choroba neskresluje teplotu? lebo u mna to je teraz uplne mimo realitu.

luci & motylek - tak vy uz po ovulke ... ja dufam, ze o par dni sa k vam pripojim :slight_smile: kedze sa nemozem spoliehat teraz na BT, skusim dnes ovu test. ten dufam choroba neovplyvnuje :confused:
9. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano sisa... tak nemyslim, ze by to malo ovplyvnit dako test...
9. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Motylek pokusame sa 6ty mesiac, toto bude vlastne druhe, ale s prvym sme sa dostali len do 10tt,
Baby, umyla som si zuby a tri krat ma natiahlo, utekala som na zachod ale nic so mna nevyslo a teraz mi to jedlo beha hore - dole, napina ma,najradsej by som hodila sablu :unamused: (sorry za opis) Dufam, ze na mna zase nieco ide, ved uz tyzden mi nic nieje :grinning:
9. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... luci to ma strasne mrzi... :frowning2: a tehotna nemozes byt??? ja si to neviem vysvetlit, ale uz 3 dni strasne citim rozne pachy (nikto, okrem mna) a v ustach mam taku divnu pachut... viem, ze vsetko su priznaky tehotenstva, ale ja myslim, ze mi uz sibe.... ze si vsetko len vsugeruvavam... :frowning2:
9. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Motylek, to by bolo veeelmi skoro len tri dni po ovulke, ale neda sa to vylucit :slight_smile: Alebo nam fakt sibe :wink:
9. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze ja sledujem moje zvierata a moj kocurik chodi k mojej fenke akoze cecat a ona iba drzi a pozera na mna :grinning:
9. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... :grinning: ... aspon ti nie je smutno a mas tam veselo... aj ja by som prijala psika, mali sme 11 rokov ale zomrel a nasi uz moc nechcu... nasa firma sponzoruje svetovu vystavu psov, som si povedala, ze tam pojdem pozret, chcem si poobzerat plemena, dufam, ze sa mi nieco zapaci a coskoro k nam pribudne nieco chlupate... :slight_smile:
9. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no ja neviem tusim mam pokazeny teplomer :sweat_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5232
9. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi - wow, krasa! :dizzy_face:
9. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ci je to take krasne ved to by nemala az takto stupat??o to horsi bude potom ten pad :pensive: :pensive:
9. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso nadi... vyzera to nadejne.... :slight_smile: co znamena ked mam 3 dni po ovulke tu istu teplotu???
9. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eeeee, ziadne padanie nebude. zakazujem :grinning:
9. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
nadiiiii...tiiisko tichucko sa tesim...len nezakriknut :wink: :dizzy_face:
luci, fuuuha....dufam, ze sme ta nenakazili :frowning2:
motylek....dufam, ze to neni vsugerovane :wink:
sisa...dobre ti padne taky vegetik, tusim ti tiez nieco bolo....tak sa daj do poriadku :wink:
groka, chudatenko....ono, ked tu chorobu vobec nechces, tak sa drzi ako kliest :confounded:
9. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek to je uplne v pohode ved ty mas tiezdost vysoku teplotu a okrem toho si este len 3 dpo este to pojde vyssie podla mna :slight_smile:
9. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz neviem co si o tom mysliet takuto teplotu som v minulom cykle nemala ani taketo schody proste je to ine :zipper_mouth:
9. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj kiez by si mala pravdu... strasne moc tuzim po babetku, len neviem co budem robit ked fakt najdem na teste //... sa tesim na tie pocity... :grinning:
9. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty sa mi nezdas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak to ja som vas tu nakazila a teraz ste vsetky chore a mne sa to za trest vracia v takejto podobe :grinning:
9. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka, verim, ze to dopadne dobre...traz musiiiiii :wink: uz len pre tie stazene podmienky, co ste tento mesiac mali :grinning: , ale aspon to bolo jak za mladi :grinning: :grinning: :grinning:
nadi ja mam takeho tusaka uz dlhsiu dobu, ze cez leto budes kocikovat... :wink:
jani a ty sa nam ako citis??? uz je to o nieco lepsie s tymi tehotenskymi problemami????
9. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek a ja mam tusaka, ze do septembra budeme vsetky kocikovat:grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz heej, dnes som ani bleee este nebola, co som posledne dva dni chodila na 10 minutove seance nad misou :grinning: :grinning: ale je mi cudne..ale to z tej choroby, ani homeopatika nechcu zabrat :frowning2:
9. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... fuuuuuuu ... janulik to zvladnes... o 8 mesiacov o tom ani nebudes vediet... na vsetko zabudnes...
9. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ten tvoj mrnus ti dava zabrat no bude to chlap jak hora :grinning: :grinning: ale teraz by este nemusel teraz nech sa narodi taky mensi nie ze bude mat 5 kg :grinning:
9. okt 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok