Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
9. okt 2009

michelle ja mma dnes krce rovnake ako som mala v utorok a viac vpravo neviem ci nemam zasa vou lebo taketo krce mavam ked cakam ovu 😒

janulka04
9. okt 2009

nadi, zeby dvojicky??? 😉 😀 😀

michelle
9. okt 2009

jani, takze si mam jeden kupit? ....sak ked ho naaaaaaaaahodou nebudem potrebovat, mlada minie 😀 ...no ja mam take neprijemne bolesti a brucho ako vo stvrtom mesiaci... ale takto to mavam par dni pred, co je teraz, takze tak...
nadi, ovu to asi nebude... mozno mas uhniezdovanie viac v pravej casti maternice, hm?

nadenkaaa
9. okt 2009

no ja uz neviem ale fakt su to krce viac vpravo najradsej by som si dala tabletku a lahla spat 😖

janulka04
9. okt 2009

michelle, poslem ti moje... 😉 😀

michelle
9. okt 2009

nadi a nemozes to tak urobit?
jani, dohodnute 😉

janulka04
9. okt 2009

to bude stafetovy balik z nich, michelle.... 😀 😀 😀 😀

janulka04
9. okt 2009

ok, babulky, na chvilku vas opustim, idem zaniest balik do takej zasielkovej firmy, vcera sme tam prisli neskoro, lebo som nevedele opustit WC..a teraz mi je zase na bleee..ale idem sa vykopat, lebo to je objednavka, tak aby mm nemal este problemy, ze neskoro balik odoslal...o hodinku najneskor som naspat 😉

nadenkaaa
9. okt 2009

mozem len som mala este volaco pracovne dokoncit ale pojdem si lahnut necitim sa dobre 😔 😖

motylek17
9. okt 2009

michell aj mna prekvapia take bolesti ako pred mrchou... nie su take silne... a v lavom vajecniku mam take divne tlaky...

michelle
9. okt 2009

motylek, tak to neviem co moze byt, ked ta teraz boli vajecnik..

motylek17
9. okt 2009

no ved to... pred dvomi rokmi som mala problemy s cystami, tak hadam to nie su...

michelle
9. okt 2009

majka, dufam, ze nie.... drzim palce...

motylek17
9. okt 2009

dakujem michell ...

janulka04
9. okt 2009

babulky, mozete mi poradit....? niekde som citala, ze by sa v tehu nemali vnutornosti, kvoli listerioze, ale ja strasne lubim pecen, no a dnes som si kupila bravcovu a este aj ladvinky, ze spravim v piatok na smotane....ak sa to maso dobre uvari, nemalo by sa nic stat, vsak??? 😒 pls...poradte

motylek17
9. okt 2009

Zinok Zinok podporuje imunitný systém, chráni proti infekciám, znižuje hladinu cholesterolu a podporuje správne fungovanie inzulínu. Ryby, vajcia, karfiol, bravčová pečienka, teľacie mäso, slnečnicové semienka a semienka dyne. Zinok podporuje samotný rast a vývin, má ochrannú funkciu pri vývoji nervového systému. Zinok zvyšuje pôrodnú hmotnosť dieťaťa.

motylek17
9. okt 2009

co sa nema jest v tehotenstve:

- nepasterizovane syry a ine mliecne vyrobky(riziko listeriozy)
- surove resp. nedostatocne tepelne upravene maso!
- makkyse a morske plody velmi opatrne
- zle umyte surove ovocie a zelenina (riziko toxoplazmozy)
- pečen a pečenove vyrobky ( vyskoky obsah vitaminu A zvysuje riziko genetickych poruch hlavne v 1 trimestri)
- coca cola, pepsi a ine kvoli obsahu chininu (zvysuje riziko genetickych poruch hlavne v 1 trimestri)
- alkohol, cigy, drogy samozrejme
- solene vyrobky a pouzivanie kuchynskej soli a mineralok s vysokym obsahom NA(sodika)
- vela cukru a sladkosti
- zle tuky (vyprazane veci, bravcova a ina zivocisna mast)
- niektore bylinkove caje sa tiez neodporucaju, treba pit pre istotu iba tie, o ktorych viete s istotou, ze su vhodne, napr. lipovy, medovkovy

a teraz si vyber ☹ to je strasne, v jednom prispevku mozes a v druhom nie...

miskahryzka8
9. okt 2009

Ahoooj kocky 🙂 , aby som nezabudla fiiiiha, to napisala jedna osobka stranku merenebit.xf.cz 😲 , pise, ze je laik, pani, to si dala dobre vela roboty, klobuk dolu, no dufam, ze sa jej podarilo otehotniet, neviete 🙂 .

micehelle, nadi, no ja som si dala nakoniec cyklus 32 dnovy na FF, kedze od vysadenia HAK som mala 31,33,34 dnovy, takze kvazy priemer a ukazalo mi to zaciatok mrchy az na 19teho, tak radsej budem ratat, ze pride neskor, nez aby som sa tesila, ze nechodi 😕

a teraz vas idem citat, co ste dnes popismenkovali 😀

janulka04
9. okt 2009

ved akoze nejdem ju zrat priamo, motylek....to ja viem, ze pecenove vyrobky by sa nemali moc, ale ked som ju uz vyse pol roka nemala, tak mala porcia mi dufam neuskodi...nie? Ja som aj citala, ze vnutornosti vobec...ale ked si to upravim doma???? akoze, ak by tam bolo neviem ake brutal riziko...tak kaslem na to....budem pozerat na mojich, ako sa dlavia a ja si dam knedlu s kakaom 😖

janulka04
9. okt 2009

ach jaj, motylek...to je ako druha maturita, ta strava v tehu 😀 😀 😀

motylek17
9. okt 2009

... jani ja neviem... aj ja ju strasne moc lubim... na tvojom mieste by som pockala a ked budes mat po I.trimestri tak si daj radsej potom... v malom mnozstve nemoze uskodit...

miskahryzka8
9. okt 2009

groka kloktaj si tantumom verde a sprav si ludovy recept - vrstvy do pohara kristalovy cukor, koliecka cibule, krystalovy cukor atd. kolko sa ti zmesti, zakri to poharikom a za par hodin ti to pusti stavu, to si potom daj po lizicke tak kazde 4 hodiny, mne to aj chuti a pomaha to 🙂 , plus pi bazovy cajik s medom!

cheerlady
9. okt 2009

ahojte babule,tak ja som spat od lekara - nechal ma este doma-vraj vo stvrtok zase kontrola,tak som rada,aspon si oddychnem 🙂 inak som uz po obede - spagety s morcadelou,idem poumyvat kopu riadu,lebo tu mam stravnikov - ocino,bracho,mm,mm brat a este jeden kamarat - robia dreveny pristresok,len uz aj prsi 😒 a dnes som inak objednana aj kadernicke - som ju chcela aj zrusit,lebo sa mi hlava tocila doobeda,ale to bude asi tym pocasim 😒 len k nej sa treba objednat aj 3mesiace dopredu a tolko by sa mi teda zase cakat nechcelo,ved uz teraz vyzeram hrozne 😅 pojdem si dat asi slofika potom,lebo som jak matoha 😖

nadi take bolesti som mala,ked sa mi mrnus zahniezdoval 😉 😵

janulka04
9. okt 2009

tak ju dam do mraznicky...nemozem ja, nebude nikto 😀 😀 😀 ...motylek...dakujem
ahoj, miska...no, tak teda citaj..my sme spisovatesky kruzok 😀

motylek17
9. okt 2009

jani nemas zaco... 😉 ked budes robit, daj vediet, nech nam urobis chutky... 😀 ako ju inak robis??? lebo ja vacsinu kupujem kuraciu... bravcovu moc nie...

janulka04
9. okt 2009

ahoj cheerly, tak len bud domka...sama viroza vonku...
no a aj si pospis, kedze tam mas tolko chlapov? 😀 u nas to je vzdy, ze: zlatko, nevidela si...moooja...nemozes toto? tak dufam, ze teba hajat nechaju 😉

miskahryzka8
9. okt 2009

nadi, uz som si nastudovala o grafoch aj ja, takze uz viem aj ja, z coho sa tesite, super 🙂 !

janulka04
9. okt 2009

pecienku? aj ja radsej kuracie...ale teraz som kupila bravcovu..len tak, na cibulke, trosku majoran, stipka cierneho korenia...a trosku podlejem a k tomu zemiaky s vnatkou 😝 mnam mnam mnam...
a pre male som robila s tymianom, ked boli malinke...aj taka je dobra

ale na tie ladvinky som mala vacsiu chut...domaca knedla...mnaaaaaaaaaam...inac ja som nejak na maso 😀 😀

miskahryzka8
9. okt 2009

jeeej janulka, ty uz mas doma dvojicky, ako citam 🙂 ??? A teraz si v kt. mesiaci 🙂 ?

motylek17
9. okt 2009

aj male ti to papaju??? to mas dobre, ja to do svojho mm nemozem dostat... ho to napina.... 😠 ja som zasa skor na veci sladke alebo zeleninove... maso mi nejak neveze... asi som sa prejedla... a ladvinky robis takym istym sposobom???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre