• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
diki jani dufam, ze posluzi.. o to viac ze je darovana :wink:
no aspon sa konecne raz ja mozem pochvalit ze mi tu mame krasnu jesen dneska slniecko svieti a je pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, načo je tá alchemilka? Podporuje plodnosť?
10. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neviem kto to tu pisal tusim ty andzi ... ze mu alchemilka nechutila... tak nastastie mne ano je to celkom dobre... uz som pila aj horsie caje :wink:
10. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne je tiez nejaka zima, asi idem zehlit, nech sa trochu zohrejem pri zehlicke :slight_smile:
Co budete dnes robit?
10. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi...aha tak ty si to nebola :sweat_smile: .. no je na zenske organy ako neviem ci presne podporuje plodnost skor prekrvenie maternice tusim...a pije sa len do ovu...potom uz nie lebo v tehotenstve sa nema pit :wink: a zevraj nietkorym baba, pomohla aj k lepsiemu hlienu co dufam, ze mne takto pomoze ja mam velmi casto aj pocas ovu taky kremovejsi :unamused:
10. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :grinning: :grinning: , dobry dovod na zehlenie
10. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci no ja uz mam monetalne pri sebe moje ohrievadlo... psa :grinning:
no ja zachvilu idem na nakup, potom robim kur.nozky vyprazane a zemiaky rozmyslam ze mozno aj nejaky kolac... a potm uz len oddych :grinning:
10. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, nie ja som ho nepila. Len som počula, že je veľmi horký. Ja užívam len Femi kvapky a myslím si, že má určite nejaké účinky. Nikdy som nemala také krátke cykly, väčšinou cca 32-34 dňové a teraz cca 28-29 dňové, dokonca minulý mesiac som mala len 21.dňový cyklus. Takže tie bylinky majú určite účinky, verím tomu.
10. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, teraz keď je také otrasné depresívne počasie, aj náš pes trpí depresiami. Posadil sa pred dverami a začal kvíliť. Chudák.
10. okt 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :slight_smile: , to mame ale pocko :rolling_eyes: , musim upratovat, ale sa mi nic nechce a vecer asi pojdeme s poloviciakom na janosika, ked sa nam bude chciet, videli ste filmik :slight_smile: ? No tak ten moj pluvaci mikroskopik ja "kamos", mam ho treti den a uz mi ukazuje zacinajuce papradky :grinning: , na 24 den cyklu :confused: , no a teplotu mam 36,9 kazdy den teraz, pod pazuchou 37 a vecer 37,3 to su nejake divne teploty, nie :astonished: , choro sa uz necitim...
a huraaa do citania :grinning: ...
10. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokelu som poslala prispevok a nie je tu :angry: no horky mozno trochu, ale mne to tak nejak nepride ja mam rada bylinkace a verim im... a tak toto je podla mna taka klasicka chut byl.caja :grinning:
10. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, asi záleží ako silný si ho robíš.

miskahryzka: ty si meriaš teplotu večer?
10. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam sackovy take jeden sacok :grinning:
10. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde sa ten čajík dá kúpiť?
10. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne sa dnes nic nechce :grinning:
10. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky co je v tele 10 cm smerom doprava sikmo dole a potom smerom k pravemu vajecniku a dozadu k chcrbtu, slepak - ale ten uz nemam, pecen - ale testy mi vysli super a mna tam uz hrozne dlho pichava a :angry:

groka skus si urobit ten cibulkac, ono to klame je to sladucke, mozno zvladnes, fakt pomaha :wink: , idem citat dalej :slight_smile:
10. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ja ho mam darovany od sisky kedze tu v anglicku sa kupit neda :wink: ale predpokladam ze normalne v lekarni sa da...
10. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak alchemilka uz vypita uz mi je aj teplejsie... tak idem na ten nakup ja sem pridem este dufam, ze tu niekto bude :dizzy_face:
10. okt 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som nedosla po cajikovu temu, ale rychlo pisete :grinning: , ja som strasne cajikova, ja vypijem aj liter roznych cajov denne a inak tak 3 litre tekutin denne, vy ste na tom ako s pitim :slight_smile: ?

Andzi nie, kazde rano 8:20 dole :slight_smile:, ake som bola nachcipana, tak som si aj pod pazuchou v priebehu dna :slight_smile:, len ja som si zacala merat au 21 den cyklu, lebo som objavila tento prispevok a hned som sa zapojila aj s grafmi :grinning:
10. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ani mne! :grinning:
baby,ked som napisala nieco vo worde ale vo viste a tomu druhemu to nejde otvorit,lebo nema vistu,ako to upravim,aby mu to otvorilo? :confused:
10. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, začni merať až po mrche, lebo začať merať až po ovulke nemá význam
10. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer hore mas okienko a teraz neviem presne no asi v upravach a das ze poslat alebo kopirovat.. na word 98-02 alebo tak nejak ale je to tam urcite pohladaj hore v lystach...
10. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cher idem kuk namoj word
10. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ja mam word 07 ak mas iny aj tak to musi byt podobne... takze je to pod uloz ako(save as) word dokument 97-2003 a uz naozaj padam :wink:
10. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cheer, ja tam mam ze ulozit ako a potom si mozem vybrat a dam word 97 2003 document a ulozi to v tom citatelnom pre vsetkych :wink:
10. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi no ja som zacala merat hned, lebo som aspon mi to ukaze, ako moje telo reaguje a co ukazuje mikroskop, ked vsetci pisu, ze na neho sa nedal spolahnut :wink: , zatial sa aspon naucim co a ako v grafe a po najblizsej mrche mozem ist naostro :slight_smile:
10. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za rady-volala som brachovi,lebo je to ulozene na jeho pc u nasich a ja som doma,tak snad sa mu to podari - to musim poslat profakovi do skoly :rolling_eyes:
10. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky moc babule,uz to mam :slight_smile:
10. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, to je OK, ale tento cyklus ti teplota o ničom nevypovedá, musíš merať celý cyklus, lebo každá žena ovuluje pri inej teplote a tiež je rozdiel, kedy meriaš, napr. ja vstávam o 6.00 a ty keď meriaš až o 8.20 tak je jasné, že tvoje teploty budú vyššie ako moje. Nie sú dôležité hodnoty, ale tvar krivky. Kedy máš dostať mrchu?
10. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby,ja mam obed uvareny-som sa neponahlala,ked som tu sama.a mm ide vecer kukat ku kamaratovi futbal do zahrady pod velky stan a pekne ma vytocil,lebo futbal zacina 20:45 a on tam bude uz od stvrtej :angry: neviem na aku onu :angry: takze dalsi den bez mm :angry:
10. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok