Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
13. okt 2009

Motylek, neviem, skor predpisuju tym co potratili na udrzanie plodu 🙂 A pomaha aj pri kratkej LF 😉

dzou
13. okt 2009

bre ranko ......grokaaaaaaaaaaaaaaa co to citam najprv som videla graf a ze zelena skoro som odpadla................moc gratulujem az mi skoro slzicky vyhrkli ze sa ti to teda podarilo 😀 😀
no ja som opat nudna http://www.fertilityfriend.com/home/dzou ale teda po merani co uz mam za sebou to beriem normalne ako som uz pisala ta moja tam dole ma asi rada konstantnu teplotu 😉 no skoda ze ovu nie je dnes 😒 zajtra uz idem do prace..... takze ak bude kropackovanie bude az vecer 😒

dzou
13. okt 2009

jaj a dakujem za pochvali psika 😀 miska hej mas pravdu je to take vrtielko stale len beha a skace 😉

rhodosbb
13. okt 2009

dzou, ovu bude urcite zatra a uz dnes treba pilne snazilkovat 😉 🙂 groka nam dnes urobila dobru naladu hned takto zranka 😀

motylek, aj ja som brala duphaston, ked som krvacala v prvom trimestri, lezala som v nemocnici a tam mi ho davali na udrzanie plodu

dzou
13. okt 2009

no posledne bola na 15dc...urcite budeme teraz sme uz nestihli ale mm bol ''pripraveny'' este asi pol hodku co vstal tak aj on este stal 😀 ale nestihali by sme 😀 tak vecer to ho uz urcite nepusti.... a teda ovu sa blizi kedze on je viac nadrzany ked to tak musim napisat 😀

rhodosbb
13. okt 2009

dzou, vy musite mat doma riadne veselo 😀 😀 😀 ale ved tak to ma byt 😎

baby, u nas udrela taka hrozna zima, ze 6 stupnov bolo rano, uz je po lete, nema rada zimu, lebo mne je stale zima 😒

dzou
13. okt 2009

hej my mame 😀 😀
no tu je uz asi tyzden rano tak 4-5 stupnov...ale cez den je potom moc pekne svieti slniecko mam rada takuto jesen 😉

groka
13. okt 2009

lucia no ako keby mi plavalo 😀 neviem to lepsie vysvetlit

ale baby mam problem,neviem najst ten telefon cze ktory sa da stiahnut do pc,urcite ho ma maly niekde nahranie,ale budem skocim kamoske a jej to poslem cez bloothoth alebo vecer ked muz zaspi mu vezmem mobil,poslem mu fotky a potom cez jeho stiahnem do pc,inak to nevidim,do frasa keby mi aspon kamera isla na skype tak by som to odfotila nou,ale ani ta mi nejde,neviem ju nainstalovat

groka
13. okt 2009

dzou dakujem,si zlata,dufam ze aj tebe sa tento mesiac postastiiiiiiiiiiiiiii 😉

cheerlady
13. okt 2009

dobre ranko babule,no co to tu necitam???????????????
groka GRATULUJEEEEEEEM!!! 😵 😵 😵 no vidis zase sa potvrdilo ako aj u bris,u janky a u mna,ze ked je na to najmenej casu,tak vtedy to vyjde 😀 super,moc sa tesim! 🙂

dzou
13. okt 2009

gorka a fotak nemate?

lucialen
13. okt 2009

Groka, dufam, ze to dovtedy vydrzime 😉
Mna zase trosku ponatahovalo 😒 vecer som bola tak dobre unavena, ale zrazu mi zacalo byt zle, tak som hodinu lezala v posteli a cakala 😠
U nas je 6stupnov aj teraz a hrozne fuka 😖

groka
13. okt 2009

u nas je 8 stupnov od rana ale vetrisko taky,ze az

baby ja vam chcem poslat fotkuuuuuuuuu a ani kredit nemam

akurat mi volal muz ohladom jednej roboty uz uz som mu to chcela povedat ale som sa zbadala,ze chceme prekvapko baby asi to spravim tak ze malemu dam fotocku ked bude uz a ked pride tato z prace domov tak nejako vecer ked bude supis atmoska podam malemu fotocku a poviem mu nech povie tatkovi ze bude mat surodenca a viem si predstavit maleho,bude utekaat o 106 a bude kricat

dzou
13. okt 2009

neni zac groka... no uvidime 🙂 ale zatial mam dobry pocit z toho neviem proste to nejak ku mne prislo ze sak raz to babo urcite mat budem a nejak som kludna zatial aj ked vidim nejake mimoc tak predtym mi to prislo tak luto a teraz sa usmievam a hovorim si ze sa neviem sa strasne tesim ked aj ja take budem mat.....ale uvidime co bude po ovu ci budem taka hrdinka 😀
luci ty vuzeras nadejne 😉

motylek17
13. okt 2009

groka to si viem predstavit... 🙂 dzou aj my budeme snad raz patrit do kategorie tehulky... 😉

dzou
13. okt 2009

maji ziadne snad ale proste budeme a hotovo 😀

lucialen
13. okt 2009

Dzou, nie ja budem len trapna ked pride mrcha 😀

dzou
13. okt 2009

prosiiiiiiim ta luci ja som bola trapna minuly mesiac 😀

motylek17
13. okt 2009

oki, teda budeme a basta... 😀

dzou
13. okt 2009

jasne maji 😀 to tu musime spisat taky pakt z budeme a basta... 😀

dzou
13. okt 2009

joj babule tak mi treba cikat a peso tu loezi vedla mna a tak ho nechcem porusat urcite zase bude skakat a behat za lpotickou ked sa zdvihnem a teraz kludne lezi ale asi sa uz pocikaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

dzou
13. okt 2009

uz som bola 😀 uff az mi je lepsie a sadol si zase ku mne nastastie 😀

lucialen
13. okt 2009

Dzou, moja uz stihla zrhnut ku susedom, ja uz nechapem kade 🙂

motylek17
13. okt 2009

dzou kedy ides do prace????

dzou
13. okt 2009

maji zajtra 😝 do piatku zase ako min. tyzden lebo moja kolegyna sa v piatok vydava tak potrebovaa volno, ale vecer idem do pubu na tu svadbu v piatok 😀

dzou
13. okt 2009

luci nooo my tiez na nho musime davat velku bacha lebo on je maly ale sikovny 😀

motylek17
13. okt 2009

tak ale zasa budes mat 4 dni volno, nie??? utekam do lekarne kupit dake vitaminy na podporu imunity a do drogerie... zatim sa tu majte, pa

dzou
13. okt 2009

hej hej zase na bud. tyzden robim od stredy do piatku 🙂 ale mozno sa to ochvilu zmeni lebo uz mame viac roboty tak mozno sa vratime aspon na 4 dni....

dzou
13. okt 2009

tak kukam kukam ze tu nik nie je tak asi idem nieco robit ale ja prdiem dnes mm pride az vecer 😝

motylek17
13. okt 2009

nadi ty poznas Silviu Batkovu???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre