Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
16. okt 2009

luci prestan vymyslat... 😠 bude to dobre, uvidis...

groka
16. okt 2009

zajtra este premeriam teplotu,zajtra musi klesnut este nizsie a potom sa rozlucim s teplomerom na par tyzdnov,hadam

lucialen
16. okt 2009

Ach motylek, dnes mi nic nieje, myslim ak aj nieco chcelo zacat, tak to skoncilo ☹

motylek17
16. okt 2009

miska ja by som si tiez priala od mala dievcatko.... a stale po nom tuzim, ale ked viem, co sa vsetko deje, tak mi je v podstate jedno co to bude, hlavne nech je to zdrave.... baby mate tu niekto s manzelom rovnaku krvnu skupinu????

groka
16. okt 2009

luci ty to ak nemies brat,zle ti predsa nemusi byvat kazdy den,ide o tom ze spatne ti je vacsinou z toho ked zjes nieco co sa nepaci tebe alebo niekomu tam dole

motylek17
16. okt 2009

luci viem, ze to nie je jednoduche, neprestavaj verit... co mam povedat ja... mne sa kazdy mesiac deje nieco, co vsetko skomplikuje... ale vdaka vam, neprestavam verit... cloveka to prestane po mesiacoch bavit a obvinuje kazdeho na okolo, ale raz to urcite vyjst u kazdej z nas musi... 😉 nebud smutna, ty si teraz ta, ktora to moze zachranit, tak hlavu hore... 😉

lucialen
16. okt 2009

Tak diky baby, zajra sa to ujasni aj so mnou 😉 🙂 Ved mi bude dobre aj s vami v novembri 😉

groka
16. okt 2009

idem sa chystat do skolky,dam si pilulu na bolest hlavy a na bolest mrchy,hadam uz mozem,to by bol ozaj len zazrak,ale hlava ma boli z plavcu a oci mam ako angorak,tak sa musim postavit na nohy,aj doma je kopec roboty a nic nerobim,s vami mi je lepsie,pobede idem prec az do vecera,vecer ideme vsetci prec,takze neviem ci este dnes pridem,ale zajtra iste,caute koculky,mam vas rada

luci pridem sa na teba kuk na grafik, a netestuj az neskor

motylek17
16. okt 2009

... groka oplachni si tvar studenou vodou, to ti pomoze...

petafr
16. okt 2009

ahojte, Groka, to mi je hrooozne luto, tak si si to vybojovala... a vidis, co dodat. V tom vsetkom zlom treba najst nieco pozitivne, aspon vidis, ze ti netrvalo dlho kym si otehotnela a takze na dalsi pokus to tiez vyjde tak rychlo, len menej stresov a hlavne sa preliec, aby si bola cim skor fit. A som si ista, ze cim skor si zamestnas myslienky niecim inym ako meranim teploty a nacasovanim snazenia, tym skor to znovu pride...
Ja som si tento mesiac tiez dala trosku sice nutenu pauzu, ale pauzu, pokracujem meranim, ale kedze nesnazilkujeme, mam koniec mesiaca kludny, oproti poslednym trom, ked som sa stale stresovala a strasne sa pozorovala, je to obrovsky rozdiel, mam aj lespiu naladu, a hlavne nikoho z nicoho neobvinujem...
Motylek, ja mam rovnaku krvu skupinu ako mm, mame obaja 0+, preco sa pytas? Je na tom nieco? Ja som pocula, ze len ked je jeden + a druhy -, tak moze byt problem...
Miska, urcite sa pojdem na tie latky pozriet, uz sa tesim... a inac meriam druhy mesiac, oba grafy tam su vidiet, inac som sa tiez prvy mesiac bala, ci mi vobec ovulku vyznaci a nakoniec vyznacilo, ale prerusovane, no dozvedela som sa, ze to kvoli tomu, ze som neznacila ziadne ine udaje (hlien atd). Tento mesiac som to zaznacila a uz mam peknu cervenu ciaru na grafe...

nadenkaaa
16. okt 2009

groka mojenko to mi je strasne luto 😖 😢 drz sa budem na teba mysliet

nadenkaaa
16. okt 2009

a jasne daj si trosku pauzu urob si ten vodicak je to super vec hlavne pre vlastnu nezavislost (viem o com hovorim 😀 😉

nadenkaaa
16. okt 2009

peta problem je jedine vtedy ak je zena rh negativna a muz rh pozitivny a dieta zdedi rh faktor po muzovi ale teba sa to netyka 😉 😀

rhodosbb
16. okt 2009

groka moja, je mi to veľmi luto 😢 ale je pravda, ze radsej teraz ako neskor, priroda je mudra 😔
ale paci sa mi, ako si sa k tomu postavila, si silna 🙂 a keby nieco, sme tu s tebou, tak nam pis, volaj, faxuj 😉

a bez vodicaka si zivot neviem predstavit, tak hor sa na vodicak, aby si sa mohla dopravit, ked budeme mat stretko 😀

janulka04
16. okt 2009

ahojte bambulky..ja len na chvilku kuknem...
groka....aaaaaaaaach jaj.......neviem opisat, co teraz citim...je mi naozaj luto, co sa ti stalo...ale dievcata maju pravdu...priroda to zariadila tak, ako to malo byt...bola si chora...
ale vidis, podarilo sa...ja verim, ze az bude tvoje telo pripravene opat na ten maly zazrak, pride to a prajem, aby si necakala prilis dlho....si silna zena, kedsi to zobrala takto a mas uplnu pravdu, treba si najst nieco, ako sa odreagovat, vodicak je super vec...ja by som bez neho nemohla zit...tak budeme s tebou tesit sa, ako prezivas zase dalsiu etapu zivota...a ja osobne, ale verim, ze mozem hovorit za nas vsetky, ti budeme drzat palceky na ten vodicak... 😉

lucialen
16. okt 2009

Ahojte, kde ste vsetky? Nejako ste zvolnili tempo 😒 Ci uz nemame o com pisat?
Ja som sa dnes vyrevala den vopred (trochu chore, ja viem), ale na zajtra mam pokoj 🙂 Trochu som sa zrutila drahemu do telefonu 😅 Inak zajtra som zase cely den sama doma 🙄 To bude radostny den 😖

nadenkaaa
16. okt 2009

lucka ja som tu ale musela som hladat temu na druhej strane 😕

rhodosbb
16. okt 2009

baby, aj ja som tu, som bez sofie, tak mam cas na net 😀

petafr
16. okt 2009

caute baby, ja mam depku, som tu sama, revem si len tak a som nahnevana na cely svet!!! 😠

rhodosbb
16. okt 2009

peta a co sa stalo, preco mas depku 😕 ?

petafr
16. okt 2009

ale len tak... uz mi ide na nervy, ze s mm nie sme spolu, kazdy vecer si volame, rutina, kazdy povie, co sme robili cez den, stale o tom istom, musime cakat este dva tyzdne, kym pride, ale hneva ma to, ze stale musim na nieco cakat... a potom pride, potom zase odide a stale nemame vyriesene zakladne veci, ako jeho robota, mne tiez asi nepredlzia zmluvu, tak neviem, ci zostaneme tu, ci pojdeme tam... mame dost problemy s peniazmi, to by som tu nemala pisat, ale ked mm nevie nic usetrit, kolkokrat taham aj za neho a popritom si dovoli minat na take hovadiny niekedy, strasne ma to rozculuje... potom je v depke on, lebo nic nema, a ja si zakazujem stale sa na neho hnevat, lebo nechcem byt jeho matkou a poucovat ho, a kontrolovat, co si dovolit moze a co nie...
no proste je to hrozne a obcas vybuchnem... a hnevam sa na cely svet... len tak zbytocne, ale ono to vzdy po chvili prejde...

petafr
16. okt 2009

no uz som sa vyrozpravala... tak dik.
Inac ty sa mas dobre? Ako si na tom so snazilkovanim?

rhodosbb
16. okt 2009

peta, veru aj to pocasie cloveku nepridava na dobrej nalade, jesen je na depky ako stvorena 😒 neboj, dva tyzdne ubehnu ako voda a mm sa ti vrati a vy si uzijete par peknych dni spolu 😉 peniaze - je super ked su, lebo ako hovori moj sef - no money - no fanny 😀 ale zase nie su vsetko 😉

a co si robila vo varsave, ak sa smiem opytat?

ja som dnes 11 DC, cez vikend cakam ovu, tak sa budeme snazit 😀

nadenkaaa
16. okt 2009

petka tak to ti verim ze si z toho hotova lebo ak clovek nema take zivotne istoty tak to je tazke ,my sme tiez s mm fungovali na dialku a bolo to o nicom citila som sa strasne sama proste tie telefonaty mi nestacili 😅 a uplne ti rozumiem ako sa citis a jejasne ze z casu na cas proste to clovek nezvladne a musi sa vyrevat..a ulavi sa

nadenkaaa
16. okt 2009

veronika nie su vsetko ale ked ich nemas tak je to strasne obmedzujuce proste ked musis ratat kazdu korunu ako vydes do vyplaty..
a to asi aj to pocasie robi take hnusne nalady a depky lebo uz nie su prijemne slnecne dni a na cloveka to vplyva..

nadenkaaa
16. okt 2009

inak drzim palceky na vikend 😉 😵 veronika ako to ubehlo ze uz je tu dalsia ovu 🙂 😀

rhodosbb
16. okt 2009

mna zase moj mm naucil setrit peniazky, ked ma videl prvykrat nakupovat v potravinach, tak len tak pozeral, ako hadzem do kosa vsetko bez toho, aby som pozrela na cenovku - mna proste nebavilo porovnavat ceny a skumat, kde maju co lacnejsie o 20 centov 😉 ale teraz si uz davam pozor a nakupujem s rozumom 😀

petafr
16. okt 2009

to mas pravdu, dnes bol taky divny den... ja viem, peniaze nie su vsetko, my navyse aj zarobime v pohode, problem je v tom, ze sme stale v minuse, ja az tak nie, len ked kryjem mm, ale on je v takom minuse, ze ked mu pride podpora, tak sa vrati akurat tak na nulu... je to katastrofa, ked ti pride nejaka necakana faktura, alebo ako teraz, ked si potrebujeme navyse kupit nejaky ten listok na lietadlo... ale co uz, u nas to trva asi dva roky, co takto zijeme, nevie sa nejako prinutit, aby aspon jeden mesiac neminul viac ako musi... no skoda sa o tom rozpisovat...
A inac, vo Varsave som bola kvoli praci, robim v exporte, takze polovicu prac. casu precestujem. Bola tam vystava, hladam novych distributorov pre jednu fr. firmu, pre ktoru robim...
a v bb je ako? nasnezilo vam trosku? ja sa tesim na zimnu romantiku, vcera som vymenila deku za riadnu zimnu perinu, uz sa tesim ako sa budeme pod nou snazilkovat... ach jaj, je dobre byt obcas sam a oddychnut si od seba, ale dva mesiace je dlho...

nadenkaaa
16. okt 2009

ja som tiez musela naucit mojho mm nakupovat on tiez skor je schopny kupovat rozne somariny aj v potravinach 😀
peti urcite si to o to viac vychutnate ked budete teraz spolu a na take negativne myslienky ani nepomyslis 😉 🙂

rhodosbb
16. okt 2009

pocuvaj nadi, normalne neverim, ze uz je tu dalsia ovu, teda verim, ze pride 😅 strasne to leti, o chvilu su tu vianoce 😀 a dakujem, uz sa tesim 🙂
ked som bola rok vo francuzsku, jooj to bolo tazke odlucenie od mojho vtedy snubenca, takze peti viem velmi dobre o com hovoris, ako som sa casto citila taka sama 😢 asi by som nemala o nom hovorit, lebo to je uz passe, ale chcem tym len povedat, ze viem, co je to za pocit byt sama ☹

prave vysiel moj mm zo sprchy a nejako podozrivo na mna zmurka 😀 , idem sa ho spytat, co chce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre