Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
16. okt 2009

nadenka, ono by mi to ani tak nevadilo, len som si myslela, ze to mame uz za sebou, vlani ked som prisla v septembri sem, tak sme sa videl trikrat do aprila, vzdy len na par dni... ale vtedy sme na to boli pripraveni a odvtedy sme si povedali, ze uz viac nie, no a teraz nemame na vyber, kvoli tomu uradu prace... a zase kvoli peniazom, lebo ak na ten urad nepojde pride o prijem a to uz nehovorim v akom "merdier" budeme (veronika, ty si to asi pochopila, nechcem pisat skarede slova po slovensky 😅 )

petafr
16. okt 2009

vero, tak chod, uzite si snazilkovanie!!! 😉 😉 😉
nadi, peniaze su hrozny pan... hlavne ked musime orientovat nase rozhodnutia inac kvoli tomu, ale najviac ma zlosti, ze by sa to dalo vyriesit za par mesiacov, len by musel skutocne chciet a vediet si odopriet... a nechcem, aby boli medzi nami nezhody kvoli tomu, je to az trapne...

rhodosbb
16. okt 2009

peti ake skarede slovo 😀 , inac to bol vzdy moj sen robit pre nejaku francuzsku firmu, kde by som mohla vyuzit fr...zatial nesplneny...musi to byt super cestovat , ale aj velmi narocne a hlavne ked by si uz mala baby 😒

bezim, lebo uz na mna vykrikuje, ze co tolko vypisujem 😝 😀

pekny vecer a drzte sa 😉

nadenkaaa
16. okt 2009

peta tak je to fakt tazke musis v sebe najsat vela vnutornej sily ustat taketo odlucenia-preveri to silu vasho vztahu ale ja verim ze to bude dobre a najdete splocne nejake riesenie ktore by bolo kompromisom prijatelnym pre oboch 😉
veru veronika strasne to beziii akurat dnes som na to myslela ze uz zacinam rozmyslat nad vianocami 😅 😀

petafr
16. okt 2009

a ja som dnes rozmyslala nad dusickami, to je uz o par dni... ako rychlo to od jula ubehlo, ako som si vtedy hovorila, ze na vianoce uz budem s brusiskom no a dnes este len vo sne... ale ved to pride, o tom nepochybujem...
Veronika, s tym cestovanim je to fajn, ale len urcity cas, uz to mam zbehane a ked bude baby, tak s tym prestanem, resp, poriadne obmedzim, uvidime, ako sa situacia vyvinie... mozno bude nakoniec na materskej mm, a ja budem zarabat, budem moderna zena (nechce sa mi to mu verit, stara mama by sa v hrobe obratila 😀 )
inac skoda, ze si v BB, lebo akurat sa ma tu v BA pytali, ci niekoho nepoznam, jedna fr firma tu hlada asistentku...

petafr
16. okt 2009

este k tej robote, ak by si nieco hladala, tak mi napis na ip, mam kancelariu pri fr-sk obchodnej komore, mohla by som im dat tvoj zivotopis, obcas im firmy davaju vediet o volnych miestach... mozno by bolo nieco aj na bb...

nadenkaaa
16. okt 2009

peta o peniazoch mi nic nehovor v rovnakom merdier sme boli na zaciatku tohto roku ale uz teraz sa to obratilo tak dufajme ze to bude dobre a hadali sme sa kvoli peniazom ale musim povedat ze nas to stmelilo ale je to tazke ustat to
veronika pekny a hlavne plodny vecer 😀 😉

petafr
16. okt 2009

nadenka, ake skarede slovo, fuj! 😀 😀 😀 😝 😉
no nas to obcas stmeluje a obcas rozdeluje, lebo netahame za jednu nit, ale skoda o tom hovorit viac, mali by sme dat pozitivnejsiu temu... co planujes na vikend? sice pocasie nehlasia uplne super, ale aj tak...

nadenkaaa
16. okt 2009

zajtra k nam pride rodinny kamarat na cely den takze zajtra bude taky den a v nedelu uz budeme sami takze asi sa budeme vytulovat v posteli ako dva tulene 😀 😀
a co ty planujes?mozno tvoje sikovne ruky budu planovat za teba 😉 😀

petafr
16. okt 2009

tak si to uzite, lepsie ako ist vonku... ja asi tiez nieco podniknem s kamaratmi, vlastne sme sa tu od septembra ocitli vsetci ako taki slameni vdovci a vdovy, sme styria, tak chodime spolu vonku...
akurat som bola vo volnej diskusii, je tam tema o siti hraciek, a laka ma hackovanie, tak sa ucim, ked vidim tie nadherne ciapocky, co niektore baby dokazu vycarit, tak im zavidim, chcela by som sa to naucit, len neviem, ci budem mat tolko trpezlivosti...

nadenkaaa
16. okt 2009

vies co som videla?taka hackovana pripryvka pre babetko a strasne sa mi to paci z takych stvorcov hackovanych farebnych a to ma strasne oslovilo len neviem hackovat ☹

lucialen
16. okt 2009

Peti nie si sama v merdier, my sme na tom istom 😉 Preto som mala pred dvomi dnami taku naladu na prd, vsetko koli prachom, ksefty su na h..., ja som nezamestnana a navyse sa mi nedari byt tehu 😒 Teda keby som tehu tak idem na PN a trochu by to pomohlo 😒 Den Depka aj pre mna, nie si sama 😉

petafr
16. okt 2009

tak sa musis naucit, .... alebo minut nejake tie eura na nakup...
na stranke www.fler.cz sa predavaju rozne vytvory, su tam aj nejake prirkryvky... treba pohladat. Ja sa tak tesim na ten maly batoztek z porodnice, ked ho budem moct zavinovat do roznych makkuckych a tepluckych diek...

nadenkaaa
16. okt 2009

ja zasa cez zimu asi zasa sa vratim k malovaniu a k vysivaniu richelieu a strasne rada aj dekorujem a aranzujem 😉

nadenkaaa
16. okt 2009

peta tu stranku som vam sem ja tusim dala odtial som kopec inspiracie nabrala 😉 a este sa mi paci aj vyroba bizuterie kedze som nausnicovy maniak najma take vyrazne visiace nausnice 😉 😀

nadenkaaa
16. okt 2009

baby ale vsimli ste si ze clovek ma fakt skor depku ked je aj vonku otrasne pocasie? 😒

petafr
16. okt 2009

to je pravda nadi, luci hlavu hore, ako je dobre vediet, ze v tom nie sme same... ono je to vzdy take hlupe stazovat sa kvoli peniazom, ja sama vzdy hovorim, ked sa chce, tak sa da, ale je to ine, rozhodovat mozem len za seba... ale ono bude zase lepsie, to je iste...
Luci, ako to ze nejdu ksefty? ja som myslela, ze ludia chodia do krcmiciek viac, ked je kriza...
no baby, ja tu uz hnusne slova hadzat nebudem 😝 😎

lucialen
16. okt 2009

Dobre baby, tazky den za nami, dobru noc 🙂

petafr
16. okt 2009

dobru, zajtra sa zobudime s usmevom! 😉

miskahryzka8
16. okt 2009

ahoooj, uz vsetci spinkate 🙂 , ja som sa akurat vratila z babskej jazdy, poloviciak mal tazky tyzden tak spinka pri telke ako babatko, aky je zlaty 🙂 🙂 a ja rano budem vyspavat a on uz buntosit, ts, ts 😕
peti, no vztah na diaku je obcas velmi tazky, my sme tak zacinali, ono sa to da, ked ale viete, ze raz budete spolu a potom ste spolu 😉 , tak nech ti to rychlo ubehne a uz mas poloviciaka doma 🙂
peniazky a vztah su kapitola sama o sebe, ja len vsetkym prajem, aby ste ich mali tak akurat, lebo ked nie su, urcite to vztahu moc neprospieva 😒
inak co sa tyka rucnych prac, ja som na zakladnej palickovala, ale uz si to nepamatam 🙂 , teraz ma bavi skladat puzzle 😀 , su z nich potom krasne obrazky, budu do detskej izby 🙂
pocko je sice depkovite, ale treba sa niecim zamestnat, alebo fajn ludmi, takze mna nastastie depka zatial obchadza 🙂 , tak dobru nocku a dobre vesele ranko 🙂

lucialen
17. okt 2009

Ahojte, tak rano som skoro odpadla 😵 http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5 😵

xena323
17. okt 2009

dobre ranko lucinka,ako sa mame okrem grafika

lucialen
17. okt 2009

Jaj, dnes super, vcera alebo dnes mala prist mrcha, tak sa tesim z teploty 🙂 Vcera som sa vopred vyrevala 🙂
A ty? Ty asi tiez necakas?

xena323
17. okt 2009

tesim sa s tebou a drzim palceky....nechcela si skusit test?luci a ako sa citis?ja tiez necakam mrchu len neviem kedy lebo nesledujem nic,ale myslim ze v tychto dnoch...

lucialen
17. okt 2009

Skusila som aj dnes, negativny, ani tienik 😒 Ale predsa som len 11DPO 😉 Citim sa tak, ze uz tyzden ma pobolievaju prsia, ktore nikdy nebolia, len v prvom tehu, ale aj od 6tt a asi 5 dni mi bolo zle od zaludku a napinalo ma 😒 Ale vcera mi bolo len trosku zle na vecer, tak som myslela, ze z toho nic nebude 😒

xena323
17. okt 2009

jasne,testik este nemusi vyjst...neviem ako skoro zacinaju zaludocne problemy,a mas pocit na mrchu, pobolievanie podbruska a tak...

lucialen
17. okt 2009

Vobec nemam bolesti podbruska ani na mrchu 😒 Niekedy ma pichne v podbrusku, ale to fakt len raz za den...a aj nalavo aj napravo. Inak pri prvom mi nebolo vobec nic, az 6tt sa to rozbehlo

xena323
17. okt 2009

tak to vyzera nadejne....aky test si si robila?

lucialen
17. okt 2009

Via med, nejaky novy, cit 10, ale na zajtra mam mamatest 🙂 Chcela som si ho odlozit, lebo to je ten drahy co sa da zatvorit, ze si ho necham na pamiatku, ale uz to vidim zajtra rano 😀 Inak zle mi byva hlavne po kave, napriklad teraz 😝

xena323
17. okt 2009

luci,drzim palce....kolko stoji ten mamatest?mne takto byvalo zle min.mes.,aj BT vystupila...a potom depka...tak som sa na vsetko teraz vykaslala...ale tebe to moooooooooooooooooc prajem a vyzera to fakt nadejne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre