• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
inac jedna vec co isla opacne najprv na svk a teraz tu...som videla uz reklamu na femibion neviete niekto vyrobca je seven days? ak hej tak je to to...len som ho zatial nikde nevidela :angry:
17. okt 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby ja idem k babke,po siestej pridem a pojdem okupat maleho a potom ja do vane konecne a budeme kuki superstar,boze ja mam taku chut na sex a to vzdy ked mam mrchu vtedy najviac,chapete to? :sweat_smile: ale nic nebude :zipper_mouth:

tak sa zatial majte krasne
17. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka to je normalne ja vzdy tak 3.den mrchy mam straaaaaaaasnu chut :grinning: a zevraj to je bezne ale nechapem preco :sweat_smile:
aj ja asi padam ideme kuknut do jedneho obchodu este som tam nebola take daco ako metro na svk kde musis mat kartu zivnostnika ci co a vsetko je tam dost lacne :wink: tak sa tesiiiim
17. okt 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, vyhodila som tu krabicku :unamused: Ved raz to pride aj ku vam :wink: :slight_smile:
17. okt 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spolu s alchemilkou :wink:
17. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ja som videla v telke reklamu :wink: takze to tu dakde musi byt lae v lekarni co tu mame nic, superdrug tiez nic a tesco nic... ale musim pokukat inde sand to najdem :wink:
17. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, vyrobca femibionu je Merck...
17. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, xeni...teraz som to chcela napisat...Merck :wink: :dizzy_face:
17. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to s tou mrchou a sexom je preto,ze vtedy je maternica dobre prekrvovana - teda tym,ze "pracuje",tak je aj citlivejsia :wink: inak aj ja to mavam :grinning: a zevraj v 2.trimestri sa tiez zvysuje chut na sex,no ja zatial neviem,lebo mm je furt prec - bud v robote alebo na dome :unamused:
17. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - xena a janulka to tu uz pisali. femibion 800 je vyrobca merck selbstmedikation gmbh, nemecko. ale u vas to moze robit niekto iny :wink: a vdaka za naaaaadhernu pohladnicu :dizzy_face: dostala cestne miesto.
17. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, rano som sa zobudila a mrcha v plnom prude... :angry: cize do dalsieho kola mate o jednu snazilku naviac... :grinning:
18. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek - to mi je luto :frowning2: ale v momentalnej situacii to bolo u teba asi to lepsie :wink: uz si ok? drzim palce do dalsieho kola!
18. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko siska nie je zac :wink: som rada ze ti dosla :slight_smile:
no tak uvidim ze ci ho vobec zozeniem ten femibion...a teda motylek joj :unamused: no ale predsa je to tak lepsie...
18. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, mrcha zatial nikde, teplota klesla, test negativny, graf je tu http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5 :slight_smile: A uz netestujem :angry:
Motylek, aspon ze mrcha nenechala na seba dlho cakat a mozte cim skor snazit :wink:
18. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci - ach jaj, to co je zasa?? vsak to vyzeralo tak nadejne! :frowning2:
18. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - ked nezozenies, daj vediet :wink:

ja sa mozno kooooonecne blizim k ovulke http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2
18. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prcham, ideme s malym do polusu, maju tam byt hrosici z kinder surprise :grinning:
18. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim, ze takto to je najlepsie... lepsie teraz ako keby som mala byt v tom... uz to zmizlo a dufam, ze coskoro to ani nepride... :grinning: ... luci este stale je sanca, pokial nekrvacas... dufam, ze aspon tebe sa to podari...
sisa snad nez sa ja dostanem k ovulke, tak ty uz budes v tom... kiez by to tak bolo... :wink:
dzou ja tiez pouzivam femibion, skus sa pozret na nejake internetove lekarne, ci sa neda poslat do UK... :wink:
18. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, koculky..
mnoo, motylek, nevadi, pre tentoraz je to lepsie...
sisa...jaaaj, tie tvoje mega cykly.... :unamused:
dzou...kukni e-bay.de....tam je aj lacnejsi...su tam aj lekarne, vyskusaj, ci sa da poslat...
luci, este nic nieje stratene...i ked mne sa to skor zda mrchovsky... :unamused: , a veru...netestuj uz teraz
18. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek :unamused: , ale ako pisu baby, v tejto situacii lepsie takto, uz tie lieky neberies? aha zmizlo, tak super
:slight_smile: luci :confounded: , ale este nic nie je stratene, kym nie je mrcha!!!!!!
dzou na co je ten femibion presne?
sisa, tak z tvojho grafu som uplny jelen :grinning: , to co su tie skakajuce gulicky od 18 do 23 dna :sweat_smile: ?????
bayyyyyyy a mne to ukazuje moznost ovu na siedmy den, aha: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, to co to toto :astonished:
18. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, kde ti to ukazuje? Ale mas tam wet, takze ovulka moze byt coskoro :wink:
18. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Luci, tak ako sa citis????
18. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, no vo VIP to ukazuje ten semaforik:

Status for CD7
Fertility Indicator Status Phase
BBT: Ovulation not detected (More Info..)
Probably Fertile
Cervical Fluid: Most Fertile
OPK/Monitor/Microscope: N/A
Cervix: N/A
Stats: No Stats
(4 cycles) Ave. Min. Max.
Cycle length: 31 25 34

ale na siedmy den :astonished:
18. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak poloviciak berie antibiotika, robia nieco s bojovnikmi :sweat_smile: ???? Ze ich mozu poskodit, alebo tak?
18. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska nemyslim....
18. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, citim sa dobre, len nech bud pride mrcha alebo ten test ukaze // :slight_smile:
Miska, jaj, tak treba snazit, ukazuje ti to lebo si dala hlien wet, keby je iny, tak urcite neukaze probably fertile :wink:
18. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci presne to som vcera pisala, bud alebo,len nech viem na com som...ja som to vcera pozerala v kalendari som dnes 25DC,chvilami mam pocit na mrchu,tak uvidime...ale ratam s tym,dali sme si do konca roka ak sa nezadari,pojdem na laparku...a mozno aj do centra...ak budu prasule...
18. okt 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cele je to divne, mam akoby ovucne bolesti, nafuknute brucho a trosililinku spinenie, som si to dala k wet, tak mi to dalo na ovu hned cervenu zase, aj prsia ma bolia a mikroskop ukazal polopaparadie, ale ten ho vraj ukazuje casto :grinning:
18. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, Wet si daj vtedy, ked citis take mokro, (zo mna vtedy dost tecie, sorry za popis) Ale radsej to poistite :wink:
Xeni, presne, to je hrozne, ked neviem na com som.Mne povedala doki, ze ak sa pol roka nebude darit, nech pridem a nieco poriesime. Takze, keby cakam tak dlho ako ty, tak by som uz vyskusala vselico :slight_smile: A za centrum sa plati? A kolko? Taketo moznosti este neriesim , tak netusim
18. okt 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, jj uz to viem trosku rozoznavat, tie rozne konzistencie :grinning: , dnes to bude tazka misia, lebo poloviciak je uplne grogy, este ma aj hnacku z tych antibiotik, fuuu, vidim to na znasilnenie :grinning: :grinning:
mne lekarka povedala, ze rok je normalka...
18. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok