Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
17. okt 2009

inac jedna vec co isla opacne najprv na svk a teraz tu...som videla uz reklamu na femibion neviete niekto vyrobca je seven days? ak hej tak je to to...len som ho zatial nikde nevidela 😠

groka
17. okt 2009

tak baby ja idem k babke,po siestej pridem a pojdem okupat maleho a potom ja do vane konecne a budeme kuki superstar,boze ja mam taku chut na sex a to vzdy ked mam mrchu vtedy najviac,chapete to? 😅 ale nic nebude 🤐

tak sa zatial majte krasne

dzou
17. okt 2009

groka to je normalne ja vzdy tak 3.den mrchy mam straaaaaaaasnu chut 😀 a zevraj to je bezne ale nechapem preco 😅
aj ja asi padam ideme kuknut do jedneho obchodu este som tam nebola take daco ako metro na svk kde musis mat kartu zivnostnika ci co a vsetko je tam dost lacne 😉 tak sa tesiiiim

lucialen
17. okt 2009

Dzou, vyhodila som tu krabicku 😒 Ved raz to pride aj ku vam 😉 🙂

lucialen
17. okt 2009

spolu s alchemilkou 😉

dzou
17. okt 2009

nooo ja som videla v telke reklamu 😉 takze to tu dakde musi byt lae v lekarni co tu mame nic, superdrug tiez nic a tesco nic... ale musim pokukat inde sand to najdem 😉

xena323
17. okt 2009

dzou, vyrobca femibionu je Merck...

janulka04
17. okt 2009

tak tak, xeni...teraz som to chcela napisat...Merck 😉 😵

cheerlady
17. okt 2009

baby to s tou mrchou a sexom je preto,ze vtedy je maternica dobre prekrvovana - teda tym,ze "pracuje",tak je aj citlivejsia 😉 inak aj ja to mavam 😀 a zevraj v 2.trimestri sa tiez zvysuje chut na sex,no ja zatial neviem,lebo mm je furt prec - bud v robote alebo na dome 😒

sisa2
17. okt 2009

dzou - xena a janulka to tu uz pisali. femibion 800 je vyrobca merck selbstmedikation gmbh, nemecko. ale u vas to moze robit niekto iny 😉 a vdaka za naaaaadhernu pohladnicu 😵 dostala cestne miesto.

motylek17
18. okt 2009

dobre ranko, rano som sa zobudila a mrcha v plnom prude... 😠 cize do dalsieho kola mate o jednu snazilku naviac... 😀

sisa2
18. okt 2009

motylek - to mi je luto ☹ ale v momentalnej situacii to bolo u teba asi to lepsie 😉 uz si ok? drzim palce do dalsieho kola!

dzou
18. okt 2009

bre ranko siska nie je zac 😉 som rada ze ti dosla 🙂
no tak uvidim ze ci ho vobec zozeniem ten femibion...a teda motylek joj 😒 no ale predsa je to tak lepsie...

lucialen
18. okt 2009

Dobre ranko, mrcha zatial nikde, teplota klesla, test negativny, graf je tu http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5 🙂 A uz netestujem 😠
Motylek, aspon ze mrcha nenechala na seba dlho cakat a mozte cim skor snazit 😉

sisa2
18. okt 2009

luci - ach jaj, to co je zasa?? vsak to vyzeralo tak nadejne! ☹

sisa2
18. okt 2009

dzou - ked nezozenies, daj vediet 😉

ja sa mozno kooooonecne blizim k ovulke http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

sisa2
18. okt 2009

ja prcham, ideme s malym do polusu, maju tam byt hrosici z kinder surprise 😀

motylek17
18. okt 2009

aj ja si myslim, ze takto to je najlepsie... lepsie teraz ako keby som mala byt v tom... uz to zmizlo a dufam, ze coskoro to ani nepride... 😀 ... luci este stale je sanca, pokial nekrvacas... dufam, ze aspon tebe sa to podari...
sisa snad nez sa ja dostanem k ovulke, tak ty uz budes v tom... kiez by to tak bolo... 😉
dzou ja tiez pouzivam femibion, skus sa pozret na nejake internetove lekarne, ci sa neda poslat do UK... 😉

janulka04
18. okt 2009

ahojte, koculky..
mnoo, motylek, nevadi, pre tentoraz je to lepsie...
sisa...jaaaj, tie tvoje mega cykly.... 😒
dzou...kukni e-bay.de....tam je aj lacnejsi...su tam aj lekarne, vyskusaj, ci sa da poslat...
luci, este nic nieje stratene...i ked mne sa to skor zda mrchovsky... 😒 , a veru...netestuj uz teraz

miskahryzka8
18. okt 2009

motylek 😒 , ale ako pisu baby, v tejto situacii lepsie takto, uz tie lieky neberies? aha zmizlo, tak super
🙂 luci 😖 , ale este nic nie je stratene, kym nie je mrcha!!!!!!
dzou na co je ten femibion presne?
sisa, tak z tvojho grafu som uplny jelen 😀 , to co su tie skakajuce gulicky od 18 do 23 dna 😅 ?????
bayyyyyyy a mne to ukazuje moznost ovu na siedmy den, aha: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, to co to toto 😲

lucialen
18. okt 2009

Miska, kde ti to ukazuje? Ale mas tam wet, takze ovulka moze byt coskoro 😉

xena323
18. okt 2009

ahoj Luci, tak ako sa citis????

miskahryzka8
18. okt 2009

luci, no vo VIP to ukazuje ten semaforik:

Status for CD7
Fertility Indicator Status Phase
BBT: Ovulation not detected (More Info..)
Probably Fertile
Cervical Fluid: Most Fertile
OPK/Monitor/Microscope: N/A
Cervix: N/A
Stats: No Stats
(4 cycles) Ave. Min. Max.
Cycle length: 31 25 34

ale na siedmy den 😲

miskahryzka8
18. okt 2009

a inak poloviciak berie antibiotika, robia nieco s bojovnikmi 😅 ???? Ze ich mozu poskodit, alebo tak?

xena323
18. okt 2009

miska nemyslim....

lucialen
18. okt 2009

Xeni, citim sa dobre, len nech bud pride mrcha alebo ten test ukaze // 🙂
Miska, jaj, tak treba snazit, ukazuje ti to lebo si dala hlien wet, keby je iny, tak urcite neukaze probably fertile 😉

xena323
18. okt 2009

luci presne to som vcera pisala, bud alebo,len nech viem na com som...ja som to vcera pozerala v kalendari som dnes 25DC,chvilami mam pocit na mrchu,tak uvidime...ale ratam s tym,dali sme si do konca roka ak sa nezadari,pojdem na laparku...a mozno aj do centra...ak budu prasule...

miskahryzka8
18. okt 2009

cele je to divne, mam akoby ovucne bolesti, nafuknute brucho a trosililinku spinenie, som si to dala k wet, tak mi to dalo na ovu hned cervenu zase, aj prsia ma bolia a mikroskop ukazal polopaparadie, ale ten ho vraj ukazuje casto 😀

lucialen
18. okt 2009

Miska, Wet si daj vtedy, ked citis take mokro, (zo mna vtedy dost tecie, sorry za popis) Ale radsej to poistite 😉
Xeni, presne, to je hrozne, ked neviem na com som.Mne povedala doki, ze ak sa pol roka nebude darit, nech pridem a nieco poriesime. Takze, keby cakam tak dlho ako ty, tak by som uz vyskusala vselico 🙂 A za centrum sa plati? A kolko? Taketo moznosti este neriesim , tak netusim

miskahryzka8
18. okt 2009

luci, jj uz to viem trosku rozoznavat, tie rozne konzistencie 😀 , dnes to bude tazka misia, lebo poloviciak je uplne grogy, este ma aj hnacku z tych antibiotik, fuuu, vidim to na znasilnenie 😀 😀
mne lekarka povedala, ze rok je normalka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre