• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
diky nadenka, marne hladam fotku, kde som vacsia, stale je to len take z dialky, teraz som zase zmenila, ale nie je to o nic lepsie... na tej prvej som bola s malickou od mojich kamaratov, ked sa narodila, pomaly bude mat rok, taka je nadherna, otec je povodom vietnamec a mama francuzska, takze malicka miesanka, no prekrasna je, budu mat velky problem ju ustrazit, ked bude velka :grinning:
20. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdem ja uz off zajtra idem od rana na jednu prezentaciu a konferenciu sladke snicky vsetkym :wink: :slight_smile:
20. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miesanci su vseobecne najkrajsi :wink:
20. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to urcite ano... tak dobru noc, bude sa nam snivat o nasich chlapcekoch... fakt ako to potesi, ani nevieme, co nam kto vesti, ale ked to bolo tak milo podane, tak tomu mozeme verit, tak som zvedava...
20. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem zeby som tomu nemusela verit ale preco neverit :wink: hlavne ked mi to vlialo takej nadeje do srdca
dobru noc aj tebe peti :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak to vam drzim palce, nech to je velmi velmi skoro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A mne nenapisala pohlavie dietatka :confounded:
20. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, tak asi budes mat dvojicky, z kazdeho po jednom... :grinning:
20. okt 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:

sisa, ja mam v ATP o 19:00 v pondelok a 18:30 v stredu :slight_smile: , rana nemam, to som len dnes vynimocne zaskakovala inu zumbacku :sweat_smile: , tak drzim palce, nech to nejako vymyslis :wink: , jeeej cierna voda, tam su koniky
:slight_smile:

monika, jeeeej super :dizzy_face: :dizzy_face:

groka, si vybavena na zimu :wink: a ty si po porode schudla :astonished: :slight_smile: ?

luci a to je primar gynekologie?

sharmi prijemny dnik v robotke zajtra :slight_smile:

ahoj andzi, ani ja nie som zatial tehulka :confused: :sweat_smile: a drzim palce pri IUI :slight_smile:

peta a kto je to ta salute :slight_smile: ?

tak a idem aj ja uz spat, ahojte zajtra :slight_smile:
21. okt 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko tak som dnes zostala trochu prekvapkana som myslela ze to ostane na 36.7 :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/dzou tak prajem vsetkym pekny den :slight_smile:
21. okt 2009 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andzi - IUI uz nie je platene poistovnou??? :confused: ci myslis lieky? bola si na laparke? vtedy je vraj vacsia sanca. a niektori lekvosi IUI bez laparky vraj ani nechcu robit. mm ma aky spermio? moc moc drzim palce!!!! :dizzy_face:
21. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci & nadi & peti - tak dufam, ze to tej babe vyjde a ma u vas pravdu! to by bolo super! vsak by ste mali byt onedlho vsetky tehulky! super :dizzy_face: sa to tu zasa rozbehne s tehu virusikmi :slight_smile:
21. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - teda, teda, si sa vysvihla :grinning: super, len nech ide pekne hore.
21. okt 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mozete mi prosim poslat adresu na tu vesticu??? co ste jej pisali??? dakujem...
21. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

tak vestica mala same dobre spravy pre vas, to je super, aspon vas povzbudila :wink:

dzou, dobre stupas, len tak dalej :wink:

tu je moj http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5
21. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
Motylek, kukni na tuto stranku, vola sa Salute, len ju popros, ci by sa na teba nepozrela so svojim prstienkom :wink: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=98140&vGroupOffset=0&vOffset=19290
Miska, primar gynekologie, ano :wink:
Mne sice vestica nenapisala ze som superplodna :grinning: , ale skoro je dobre :slight_smile:
21. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, pisali ste jej cez IP???
21. okt 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodo aj tebe pekne stupa teplotka, len nech vydrzi dovtedy co ma... drzim palecky... :slight_smile:
21. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super dzou :slight_smile: :dizzy_face:

rhodos, zatial grafik ako ma byt :slight_smile:, len tebe teplotka neukazala tak vyrazne ovu :confounded:, ozi uz ste sa prihlasili na zumba vikendik, je este volne :slight_smile:?

Toto je moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 :slight_smile: , ja uz idem pre istotu od dnes ocikavat ovu testy :sweat_smile: , tam pisu, ze na rozdiel od tehu sa maju robit medzi 10:00 a 20:00 a vy kedy meriavate, o kolkej :slight_smile: ?

motylek, skusim jej aj ja napisat, som zvedava :slight_smile: , dufam, ze zle veci nepise :confused: , ja som si len dva krat v zivote dala vestit, vzdy chlapec vysiel :slight_smile: :slight_smile:
21. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek, ja som je napisala cez IP, tak som zvedava :slight_smile:
21. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska aj ja som to vzala cez IP... som strasne zvedava a zaroven sa strasne bojim co mi povie... :frowning2: ... ja si ovu testy robim okolo 6 vecer.... mm mi urobil zostrih zumby z youtube a urobil mi z toho DVD.. som zvedava, chcem to skusit... :grinning:
21. okt 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby sedim na prezentacii a nudim sa :unamused:
luci co ti napisala salute? :wink:
21. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi kedy ti odpisala???
21. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej motylek, mm je zlaty :slight_smile: , no s DVD to nie je az tak uplne ono, ako na zivej hodine, je to ina atmoska, ale aspon si zumbu nakukas :wink: , no ja si budem robit testy tak o jednej, druhej som sa rozhodla :slight_smile:
ja som zvedava, co salute odpise, ale budem sa to snazit brat s rezervou, to aj vestica mi povedala, ze karty, prstienok a td. mozu ukzovat buducnost, ale mi ju svojimi rozhodnutiami aj tak stale menime :wink:

ahoj nadi, no ja som len rano vstala s poloviciakom, ked isiel do roboty, ze si pojdem este lahnut a som sa zabudla na nete :grinning:
21. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera okolo 6 vecer tusim len ona nie je stale online ona chodi vraj raz za 1 alebo 2 dni :sweat_smile: takze ak si jej teraz napisala tak musis pockat ale urcite ti odpise a je velmi ochotna a zlata.mne to velmi pomohlo tak ma pozitivne nastartovala :dizzy_face:
21. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska co sa tyka tych testov tak to som si robila okolo 1 poobede lebo mi to prislo lepsie ako robit to vecer ale to uz ako sa rozhodnes to je na tebe -len predtym je treba 2 hod. nepit
21. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi tebe aspon napisala pozitiva, ale ja sa strasne bojim, ze mi povie nieco zle... :frowning2:
21. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som to od nej tu postu otvarala tak som sa strasne bala :sweat_smile: :pensive: ale nastastie napisala dobre veci
a tiez mam ten pocit ze ja budem mat prveho chlapca
21. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadenka to vazne :astonished: a to preco? To musim tie dve hodky prespat, lebo ja pijem furt :grinning:

motylek, podla mna zle veci nenapise, pevne dufam :slight_smile:
21. okt 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadi, ja som jej pisala, ked som necakala na mrchu, napisala, ze teraz tehu asi nie som, mrcha pride na dalsi den (aj prisla) a ze nech sa nebojim, lebo budem tehu skoro :slight_smile:
21. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mi to pride, tak vam to preposlem a vy mi to oznamite, moc sa bojim... :frowning2:
21. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok