• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
inac aj moj mm bral tento mesiac antibiotika :unamused:
21. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej miska, aj mm mal ten isty problem pred dvomi mesiacmi... no zacinam grafik kazdy den ako vy, uz som na to vdaka vam prisla... :grinning:
21. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa bojim, ze mm v piatok dostane nejake antibiotika, mal totiz zapal pluc a teraz ho na plucach zacalo boliet znovu... tak dufam, ze to nic nebude...
21. okt 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aby som netrhala partu :grinning: , napisala som salute, ze co to mame vyrobene... :grinning: a toto mi odoslala:

Ahojky Janulko jejda jejda ty máš dvojčátka a holčičky ??krása nic víc!!Tak jo juknu ,ale jak říkám trefit se nemusím..jinak musíš být hodně štastná to žena máš velký dar a sílu co se rodiny týče.Tak copak to nosíš v bříšku???ukazuje se mi kluk jako buk
21. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze to tu vyzera na chlapakov samych :dizzy_face:
21. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby, nestacim sa divit :confused: :grinning:
21. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso, tusim zalozime futbalove muzstvo... :grinning:
21. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, super :grinning: fakt nam vsetkym ukazuje chlapcov :grinning:
sisa, dobre, nie? :grinning:
21. okt 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek, aj mna to presne napadlo s tym muzstvom :grinning: alebo hokejove - novu generaciu - sikovnejsiu, jooj to by som mm tesil :grinning:
21. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: to bude stretko raz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mne ho aj mm vyvestil, on vesti z ruky.... :wink:
21. okt 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem druhe babu :grinning: ta vam bude robit roztlieskavacku, ok? :grinning:
21. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mm by sa skorej potesil babe, ale tak bude sa musiet zmierit aj s chlapom a druhe snad bude dievcatko...
21. okt 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vsimate tu energiu co tuna teraz vladne??? nadhera... :grinning:
21. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. okt 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, ok, berieme tvoju este nenarodenu dcerusku medzi chlapov do partie :grinning:

jani, tvoj mm je taky frajer? mozem mu poslat fotku mojej ruky? :grinning: ci to sa neda? :sweat_smile: zartujem :wink:
21. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak nas tu vsetky este poriadne oprskaj, nech to vyjde, ked uz to ma vyjst :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motylek, mas pravdu, energia je teraz super :dizzy_face:
21. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej, on sa o take veci zaujima....vestil uz celej rodine a este ked sme spollu zacinali mi povedal ako to bude s detmi :grinning:
sisa, ja teraz prskam pomalo....mega prskoty zcnu, ked sa mm vrati z Anglicka a da mi vediet, kedy ideme k lekvosovi :grinning: takze aspon tolko:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
21. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja teraz takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235,
no inak mne vsetci predpovedali chlapca, uz aj ja mam ten pocit aj ked som si od patnastich priala vzdy natalku, ale teraz posledny cas aj chlapca, takze potesi to aj to, hlavne nech je :slight_smile: a tiez mi bolo uz predpovedane otehotnenie az 2010... no ja som teraz trosku na vetvy, ja to chcem bez nervou a prirodzenou cestou, ovu test je negativ, ale este je len desiaty den...
21. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska nezufaj, uvidis, dobre to bude...
21. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi jani, dnes som videla nazivo v meste ruzovy x-lander a teda dost ma sklamal :frowning2: na fotke vyzera lepsie. i ked teba sa teda ten ruzovy tykat nebude :wink:
21. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska - pozri na mna, nam povedali lekari, ze prirodzenou cestou NIKDY mat dieta nebudem. a danielko ma uz 3 roky. a janka ma toho tiez vela za sebou a podarilo sa. hlavu hore! bude to ok!!!! :wink:
21. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa :grinning: , mne sa ten modry aj tak viac pacil :grinning: :dizzy_face:
21. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika - vopred diiiik aj za nu :grinning:
janka - chytaaaam. dakujem :dizzy_face:
21. okt 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - len ja budem musiet vybrat iny, kedze mna by sa mal tykat ruzovy :grinning: :grinning: :grinning: takze to asi bude predsa len stokke (i ked nie ruzovy :grinning: ).
21. okt 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, sisa...to bolo vysvetlenie :grinning:
21. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis kocik? ten bude pre babu urcite (vnutorny pocit :grinning: ), ale stokke sa mi ruzovy nepaci, takze bude zeleny alebo tyrkysovy ... cize to bude moct byt aj chlapec :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyrkysovy by sa aj mne pacil...mne sa paci aj taka petrolejova farba....zeleny som mala pri malych a vyzeralo to ako tank :grinning: ...kedze bol siroky...
21. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, dakujeme za virusiky :grinning:

sisa, moja kolegyna bola teraz vo viedni pozerat kociky a vravi, ze moj stokke vyzera nazivo uzasne, ze sa im velmi pacil :wink: pisem moj, lebo co sa tyka kocika, som uz rozhodnuta :wink: a farba bud bezova alebo cierna, ale aj ten zlty je krasnucky :slight_smile:

miska, 10 DC je este skoro robit ovu test, ja som robila 11 DC a bol negativny a na 13 DC bol uz pozitivny :wink:
21. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rhodoss a ktory stokke to je? nech sa moje ocka pokochaju... :dizzy_face:
21. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok