Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
26. okt 2009

luci mas zlatu maminu... 😀 ale tak je pravda, ze volakedy chlap vyliezol na zenu a uz bola v tom... a teraz nie a nie... 😠

sisa2
26. okt 2009

maji -tiez si myslim, ze je v podstate jedno, ci mas cely cyklus nizsie alebo vyssie teploty, pokial mas v case ovu narast a v lutealnej sa drzia vyssie. pisem ako tatar, snad rozumies. zalezi aj napr o kolkej meras, ako teplo mate v spalni, ci spis pod hrubym paplonom alebo dekou, v pyzame alebo s holym zadkom 😀
neboj, urcite je vsetko ok. ja som tiez nikdy nemavala teploty nad 36,9 a tento cyklus som uz mala 😀

sisa2
26. okt 2009

luci - mamina je zlata 😀 moja sa tiez tak stara. ale zas ona mala problemy pri mne, takze to celkom chape.

motylek17
26. okt 2009

dakujem babenky, co by som bez vas robila... 😀

lucialen
26. okt 2009

No motylek je to tak 😒 Aj doki mi dnes vypraval ako velmi sa z roka na rok zvysuje neplodnost u muzov a ake vezne su uz potraty 😒

lucialen
26. okt 2009

Ja uz len cakam, kedy to so mnou zacne rozoberat starka 😀 To by bolo na velmi dlhu debatu 😀

sisa2
26. okt 2009

veronika - pekny grafik 😵 len nech sa drzi hore!

dakujem babule za drzanie palcov ... ja to zatial nejako neriesim, kedze este casu dost. stresovat budem az o tyzden 😀

motylek17
26. okt 2009

ja v poslednej dobe meriam mesiace podla ovu.... ani si neuvedomujem ako rychlo to uteka... a o chvilu vianoce...

lucialen
26. okt 2009

Mne by ani nevadilo, keby nie som tehu tento mesiac ale az na druhy a mala by som darcek pre vsetkych vybaveny 😉 🙂

motylek17
26. okt 2009

luci ani mi nehovor... kazdy by si nasiel pod stromcekom dve ciarky a ja by som mala postarane o darecky... ale hahahaha...

sisa2
26. okt 2009

luci & maji - verte tomu a budu tam 😵 uz to skratka musi vyjst! vsak sme sa dohodli, ze na vianoce sme vsetky tehu a to uz je o chvilu 🙂

petafr
26. okt 2009

luci, super mama, zvalme to na chlapov, dnes uz nevedia na nas poriadne vyliezt, alebo tak nejak... 😀
ja sa tiez chystam na vianocny darcek, ale ak oteho teraz, tak neviem, ako to udrzat v tajnosti az do vianoc, to bude uzas...

lucialen
26. okt 2009

vsak...aj minule vianoce som na ne tak cakala a neprisli, 😠 ale zato dalsi mesiac bol uspesny 😵

motylek17
26. okt 2009

uvidime ci k nam osud bude nakloneny...

lucialen
26. okt 2009

Peti, ja by som to urcite nevydrzala od teraz az do vianoc 🙂 A ktory DC si dnes? Zda sa mi, ze blizko mna a motylka

motylek17
26. okt 2009

ale vydrzime, budeme drzat zubami a nikomu ani muk... aj ked clovek by to najradsej vykrical do sveta...

motylek17
26. okt 2009

spominali ste tu kociky, nikomu z vas sa nepaci jane???

lucialen
26. okt 2009

Dufam, ze v decembri sa tu budeme podporovat, aby sme vydrzali do vianoc a neprezradit // 😵

lucialen
26. okt 2009

Ja som zatial bola len v jednom obchode s kocikmi a nejaky jane sa mi pacil, ale pozrela som na cenu a uz sa mi nepacil 😀 A ktory sa ti paci motylek?
Tu v nasom okoli ani nie su obchody s kocikmi 😒 Budem to musiet omrknut v BA 😀

motylek17
26. okt 2009

http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?n... JANE SLALOMPro Formula Strata kolekcia 2009 asi v ciernej farbe.... ako je to moja srdcovka...

lucialen
26. okt 2009

Pekny a aj pekna cena 🙂 Ale este mozno najdes nieco lepsie 😉

motylek17
26. okt 2009

ja uz len kvoli testom co som si citala... a ty si uz daky pozerala???

petafr
26. okt 2009

Luci ja som 8 DC, graf zatial nedavam, nie je zaujimavy,kym nepride ovulka...

motylek17
26. okt 2009

peti to sme skoro rovnako...

groka
26. okt 2009

kuk 🙂

lucialen
26. okt 2009

Aj ja som 8DC 🙂
Motylek, ja som mala vybrate x landery, tu limitovanu seriu pre chlapca a dievca, ale uz ho ma moja znama, takze nic, 😒 A teraz mam vybrate Implast pulse 3 a Quinny speedi 🙂 A cakam co bude nove v 2010 🙂 Ale je tu moznost, ze nebude vela penazi, pojdem do PL a kupim nieco za dobry peniaz 🙂 Kamoska tam idu v novembri alebo decembri, tak uvidim co donesie. A druha kamoska doniesla teraz tiez, pekny, neviem aka znacka, a vysiel ju 160e sportova cast a vanicka 🙂

lucialen
26. okt 2009

Idem na prechadzku so psom, lebo uz sa stmieva 😉

groka
26. okt 2009

tea ja pijem zihlavu kvoli tomu aby som nemala vodu v tele 🙂

peta ja mavam aj 34 dnove cykli som mavala a ovu na 17 alebo 18DC

mne sa paci kocik ako ma kamoska,je nadherny a tiez sa mi paci v ciernej kombinacii,je to 4 kolesovy dzou je to taky ako si dala link,len tam nema rucku na streche

groka
26. okt 2009

ja som prisla domov s malym so skolky,teraz kuk tomasa vlacika a papali sme hned to kuriatko,mnam bolo to dobre,ale hned ma vsetko zasyti,no a tak za 3/4 hodinu ideme k babke 🙄

motylek17
26. okt 2009

... ved jasne, kazdy podla moznosti... ja uz setrim jak drak nan.... 😀 .... ked natrafis na daco lacnejsie, tak preco to nekupit... hlavne, ze budes spokojna... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre