Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
26. okt 2009

Uz som spat, kocurik mi hned na privitanie prdol 😀
Idem si urobit ohnik, nech nam je teplejsie 😉

motylek17
26. okt 2009

aj ja utekam domov z prace, pekny vecer, pa

dzou
26. okt 2009

ahojte kocky len tak zbezne som vas precitala 😉 ja som uz nastastie doma, zase unavena ale trosku lepsie akov piatok ale tak je este len zaciatok tyzdna... neverim tomu ze to bol ip pokles ale verim ze coskor najdem // 😀 😵

dzou
26. okt 2009

je tu niektoooooooooo

lucialen
26. okt 2009

Ahoj Dzou, akurat som prisla 🙂 Ako dnes? Vsak je pondelok, robila si? 😕

dzou
26. okt 2009

hej uz robime cely tyzden 😝

lucialen
26. okt 2009

Takze sa zase musis zabehnut do tempa a ziadne vylihovanie doma 😉 😝 A prsia este stale bolia, zle ti byva, pozorujes nejake priznaky? 😉

dzou
26. okt 2009

no prsia brutaaaaaaaaaaalne ... unavena som, ale to asi aj z toho ze uz normalne robim 😉 a mozno este daco ale to napisem ked budu // 😉

lucialen
26. okt 2009

Dobre dobre, nechame sa prekvapit, len nech to vyjde 😵

dzou
26. okt 2009

dufam 😵 a ty ako sa mas? 🙂

lucialen
26. okt 2009

Ja ok, este len 8DC, nuda, ovulka o tyzden 😉

dzou
26. okt 2009

a co si dnes robila?ja som jedla akurat langose a tak mi je tazko teraz

lucialen
26. okt 2009

Tak doobedie som stravila cakanim v cakarni, ale dockala som sa 🙂 A poobede som sa akoze ucila, veeeelmi pomaly a popri tom som vymyslala, co by som mohla robit 😀 A teraz pozeram superstar

dzou
26. okt 2009

jaaaaaj hej som citala ze sibola u dr...

dzou
26. okt 2009

joj a to aj moja mama hovori ,lebo aj segra sa snazilkuje... (o mne nevie) ze ona by uz bola 10x tehotna 😀 ale segra ma dceru s byv. mm ten na nu len trenky hodil a bola tehu ... a teraz ma ineho a nic... tak neviem

xena323
26. okt 2009

ahojte luci and dzou....ako mate?

dzou
26. okt 2009

ja dobre 🙂 som nejaka kludna na to vsetko 😉 ale to je dobre 🙂 a ty ako sa mas? dlho si nepisala co nove...

xena323
26. okt 2009

tak sa tesim ze vsetko tak dobre prezivas...ja som nestihajuca...a ked sem neskoro vecer kuknem uz tu nikto nie je...ja som 6DC a v stredu idem k lekarovi,som sa tak nejako rozhodla v den mrchy a on tvrdi ze to nemam nechavat tak ze to mam riesit...tak som zvedava co povie...a ako sa citis ty?

dzou
26. okt 2009

ja dobre 😉 ako som uz pisala neskutocne ma bolia prsia... ako nechcem pista ako o priznaku ale len sa chcem postazovat je to hrozne 😝 ale takto ma este neboleli 😉 ... a tak mozno by sa este daco naslo ale pockam do piatku i ked teoreticky ak uz zacnem zajtra klesat tak nic z toho... a ty co ides k dr? ides skusit tu laparku?

lucialen
26. okt 2009

Dzou a minuly mesiac ti klesali teploty pred mrchou?
Cau Xeni 🙂 Tak si sa rozhodla pre laparku 😉 Chod do toho 😉

lucialen
26. okt 2009

A uz pozeram tvoj stary graf 🙂 No som zvedava, co namerias zajtra 😵

xena323
26. okt 2009

kludne to moze byt priznak...tak drzi palce....a piatok je tu co nevidiet... ide sa s ni poradit co dalej,a zaniest vysledky,ja som ta uz ala byt v septebri ak pride mrcha,ale odkladala so to,a aj teraz by so to este odkladala keby so nemala depku v den mrchy a nezavolala mu,a uz teraz to rusit nechcem...

lucialen
26. okt 2009

Xeni, tebe robili aj hormonalny profil, predpokladam... Na to sa berie krv, ci ako to robia? 😒

xena323
26. okt 2009

mne brali ale len v tej poslednej faze..berie sa vraj v prvej faze cyklu a potom v druhej tak ku koncu cyklu...

dzou
26. okt 2009

xeni tak drzim palce 😉

xena323
26. okt 2009

caka ta to?

lucialen
26. okt 2009

No, najbilzsiu mrchu 😒 Mne povedali, ze cez mrchu 3-5DC na lacno 🙂

xena323
26. okt 2009

ano a poto by si mala ist este ku koncu,lebo hladiny hormonov sa pocas cyklu menia...
dakujem dzou...dam potom vediet co somnou dalej...baby zatvaraju sa mi ocka....krasne sny aj vam....

miskahryzka8
26. okt 2009

ahoj kocky, juuj neviem, ci vas stihnem precitat, dnes ste rozpisane 🙂 , ale dnes sa mi poobede ukazala uz dost viditelna ciarka na ovu teste, aj ked slabsia ako ta kontrolna, tak som zvedava ako zajtra teplotka 🙂

zihlavu pijem aj ja, lebo mi chuti, tak super, ze este aj pomaha 😵

peti v astre mam len nedelu o pol siestej, pondelok a stredu som v ATP na palackeho o siedmej, treba sa tam nahlasovat 🙂, info na www.zumba-miska.wbl.sk, ak si este nepozerala 🙂

motylek, ja si nemyslim, ze je to problem 🙂, ved u kazdeho su teploty indi vindi, ide o to, ako sa ti vlni krivka 😉

.... no docitam vas zajtra...

Dobre ranko vsetkym 😀

dzou
27. okt 2009

dobre ranko 🙂 ak neviem ci to mam pokladat za pokles alebo nie kedze teplotka sama o sebe je este dost vysoka no tak zajtra som uz zvedava 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou joj nechce sa mi nic robit tak zatial sa majte krasne a dufm, ze vecer tu aspon niekoho zastihnem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre