Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
22. júl 2009

jéééj sabiatko to je pekné, a už si videla na ultrazvuku biť srdiečko? 🙂

rhodosbb
22. júl 2009

Dobré ránko 🙂 ,

Sabiatko, tak si tu tuším najpokročilejšia zo všetkých, si nás riadne predbehla 😀. To je super, že už si aj bábútko videla, tíško ti závidím 😔 😀 😀 😀

Mne zajtra končí mrcha a ideme na vec. Včera ma muž prekvapil, či nechceme ísť k moru prvý augustový týždeň, tak si vravím, že super, tam sa nám bude na baby lepšie pracovať, žiadne stresy, zdravý morský vzduch...síce budeme mať antikoncepciu so sebou - Sofiu, ale však noc je dlhá 😀

sabiatko
22. júl 2009

my sme sa snazili 2 mesiace a podarilo sa 😵 ja som to uz asi kazdemu vyzvonila, ale aj tak sa bojim, ze do toho 3. mesiaca nikdy nevies 😒 ja mam este k tomu asi tyzden taky slabohnedy vytok, ale som si myslela, ze to je normalne, tak jak som to babeno videla na monitore, som z neho bola taka pif-paf, ze som sa aj zabudla lekarky opytat, ci je ten vytok normalny... ale uz sa bojim ☹ malinke inak vyzeralo krasne... som ho najprv videla az ten minuly pondelok, ale to bola len taka malinka bodka, tak lekarka, ze mam dojst este za tyzden a to uz potom bola taka velika fazulka cierna... tak si tam veselo oddychovala... srdiecko nebolo este vidiet, lebo je to este malinke, ale 17. augusta pojdem dakemu gynekologovi v kosiciach, tak si myslim, ze to uz isto bude vidno. ale aj tak to bolo zlatucke, take malinke babulko 😵 😵

rhodos, no s tou antikoncepciou nic moc 😀 ale sak sofi bude vecer oddychovat a vy si tiez spravite relax po svojom a pomalicky to pride 😉

andzi
22. júl 2009

aj my začíname po mrche, t.j. asi v piatok, som zvedavá, čo tento mesiac. Ak to nevýjde, sestra mi sľúbila, že mi vybaví nejakého dobrého gyndoša v Bratislave. Nebudem sa predsa každý mesiac trápiť a rozmýšľať, že prečo to zase nevyšlo.

andzi
22. júl 2009

sabitatko: krásne vám to vyšlo...snažili ste sa každý deň?

aliva
22. júl 2009

Dobré ráno, pripájam sa do vašej diskusie. Po pol roku od potratu sme sa začali tento mesiac.. 😉 Tak dúfam, že to výde čo najskôr a tento krát s úspešným koncom. Počula som, že po kyrete je šanca otehotnieť ešte vyššia - tak to som zvedavá. Máte nejaká podobnú skúsenosť?

andzi
22. júl 2009

rhodos uži si dovolenku, k moru by som išla aj ja ihneď, ale bohužiaľ sa nedá

malalady
22. júl 2009

ahojte baby🙂 tak moje pocity tehu sa stupnuju 😀 😀 😀 prsia ma čím viac bolia ani pobehnut si nemožem 😝 😀 a na všecko som citlivá všecíííííííčko si beriem k mojmu srdienku a to tak prežívam 😀 😀 😀 ajaaaaaj🙂))))))

sabiatko
22. júl 2009

andzi, no my sme boli naozaj velmi snazivi, takze takmer kazdy den. niektori lekari to sice moc nedoporucuju, no ale co sa budeme obmedzovat 😀

ahoj aliva, ta vitame u nas 🙂 je super, ze sa idete pokusat o babetko, budem ti drzat palce, nech je to s happy end-om tentokrat 🙂 neviem, co je to kyret, skusenost s tym nemam, tak mi prosim aspon napis, o co tam ide.

rhodos, aj my sme planovali v auguste dovolenku, sme chceli ist do chorvatska na ostrov rab, ale takto asi skorej pojdeme dakam do akvaparku v lipt. mikulasi alebo poprade.

malalady
22. júl 2009

sabiatko jejdo 😀 gratulujem k tehu 😀 😀 😀 😀 😀 tak super už si videla aj babenko 😀 😀 😀 že je to parada ked to tam uvidíš... také malunke drobnunke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minka21
22. júl 2009

awojky 🙂 tak sa snazime a snazime, a mozem mat nejake priznaky?v piatok sme zacali,a rano a vecer mi byvava dost zle,ale hlavne vecer,ale nevraciam...a v podbrusku ma tiez sem tam zaboli ako na mrchu ale ta skoncila v piatok🙂

fazulka1512
22. júl 2009

ahojte babulky 🙂
my sa tiez snazime, chceli sme zacat v pondelok-10dc, ale zacali sme dnes 12dc, tak uvidime,zajtra bude pauza, pokracujeme v piatok, vcera vecer som citila trosku vajecnik, ovulka asi zacala skor,
sabiatko,velmi sa s tebou tesim 😀

sabiatko
22. júl 2009

dikes malalady, to je fakt parada sa kukat na ten maly zazrak 🙂 a ty ako, od kedy sa snazite? a stymi tvojimi pocitmi... si uz tehotna?

ahoj minka, tak ja v tom teraz mam chaos... takze nakoniec ta mrcha dosla? 😠 si myslim, ze v pripade, ze by si mala hned na zaciatku cyklu ovu, tak mozne to je. ja som mala zasa zrejme na konci, tak ono to moze byt niekedy takto posunute. skus vydrzat, pekne sa nadalej snazte a za par tyzdov to bude jasne 😉

malalady
22. júl 2009

sabiatko.. my sa snažíme už od 10teho 😀 no tak to vyzerá,že som tehotná.. ale test je ešte skoro robit 😉 mrcha má príst až 2hého 😒

minka21
22. júl 2009

no ved to by bolo aby mi tam pocas mesiaca ani jedna nezabludila!!!! 😠 snazime sa,.chceli sme za kazdy treti den,ale akosi sa nam chce stale🙂 uz chceme mat istotu, a mam aj taky priesvytny vytok,ale teraz neviem ci to po skonceni mrchy alebo ze by mimco🙂 a sabiatko ake mas pocity?vracala si?nejake bolesti alebo tak???

andzi
22. júl 2009

minka: BT si nemeriaš?

malalady: aké máš príznaky?

sabiatko
22. júl 2009

ejha malalady, tak vy takto frisko?? 😀 no to drzim palce teda. do druheho este dakych 11 dni, to zvladnes, test by som skorej nedavala, ked tak toho druheho... uz sa tesim na novinky 😵

minka, kludne si to snazenie uzivaj a neobmedzuj sa, si teda z vlastnej skusenosti myslim, ze tie 3 dni nie su potrebne. co sa vytoku tyka, po skonceni MS by praveze ziedny byt nemal, tak to vyzera skorej na ovu, hoci ja som po uhniezdeni tiez mala. pocity uz mam fajn, som rada, ze som sa po dovolenke na slovensku vratila sem k mojmu drahemu manzelovi 🙂 uz tyzden mi je kazdy den zle a musim povedat, ze cely den, ale nie je to take strasne, len trochu neprijemne. lekarka mi na to chcela dat dake lieky, som ani nevedela, ze sa na to dake davaju, ale som ich nechcela, sak zvladnut to mozem a nechcem zbytocnu chemiu. a zatial som ani nevracala. no a v podbrusku to mam niekolkokrat za den pocit, ze dostanem MS, ale to sa len maternica roztahuje. no a ten vytok ma trapi 😒 ale inak pohoda, citim sa ok 🙂

malalady
22. júl 2009

andzi.. priznaky moje sú pocity ako keby mala príst mrcha mrchava teda si citim vaječníky sem tam pichne v nich fajne.. sem tam krče v maternici(zvačšuje sa teda) bolest prs na dotyk ale ich aj cítim a aj ked pobehnem nadskočím tak ma zabolia a velká precitlivenost 😠 až taká,že ma to vytača takže zmena nálad 😀 😀 😀

malalady
22. júl 2009

sabiatko 😎 no to je skoro ak som tehotná tak som v nejakom 2-3tom týždni tak to ešte nist 😠 musím čakat do mrchy a až potom ten test robit 😠 😠 😠 😠

sabiatko
22. júl 2009

malalady, aj mna tak popichavalo pri lavom vajecniku asi 3 dni a tie nalady... to len parkrat, ale zlate to bolo - som vyprevadila mm na autobus a mi zabudol zakyvat, lebo sa zakecal so susedkou, tak som sa rozplakala a hned som mu volala, chuda, tak mu to bolo luto 😀 vtedy som este nevedela, ze som tehotna... aj mne sa tie posledne 2 tyzdne vliekli, kym som si spravila test a aj tak bol negativny 😝 ale za dalsi tyzden to uz bolo inak 🙂

malalady
22. júl 2009

sabiatko mne ukáže test ako som si všimla ked som v 7tt hmmmmmmmm a neviem prečo ☹ skor mi to neukáže 😢

sabiatko
22. júl 2009

preco ti to skor neukaze? mas s tym uz skusenosti? to zalezi na tom, ako ti bude stupat hcg, si myslim, ze to je indi-vindi. takze to ides este cakat 3 tyzdne? ti radim si najst daku zalubu, inak sa ti to bude vliect. ale sak tak zo zvedavosti mozes skusit aj skorej 😉

malalady
22. júl 2009

sabiatko jj zo skusenosti.. bo moje prve tehu bolo zistené v 7tt a moje druhé tehu pred rokom čo som musela ist na potrat bolo zistené tak isto v 7tt a príznaky som mala pri tom druhom tehu tak isto jasné a testy negatívne až potom mi ukazalo,že som tehotná 😀

eva30
22. júl 2009

ahojte babulky.

sabiatko - sa s tebou hróóóozne moc teším, to je super, že sa vám to takot podarilo a babetko muselo byť krásne - alebo vlasne ten pocit 🙂 😉 , tak budem strašne držať palec

malalady - tak my máme mrchu v absolútne rovnaký deň, snažilkovali sme poctivo, ale vzhľadom na to, že dieťatko eštenemáme, ja vôbec neviem ako je to s tými pocitmi a ako sa mám cítiť, občas ma tiež pichne vo vaječníku, ale prsia vôbec necítim. tak pekne mi tu píš tvoje Ďalšie pocity, nech sa mám podľa čoho orientovať

andzi - tebe držím veľmi palce na ďalší pokus

fazulka - ty si so mnou v cykle tiež podobne - tak to budeme prežívať spolu

eva30
22. júl 2009

aliva - a ty sa drž a hlavne mysli pozitívne. my sme si to prežili tiež a teraz sa po pol roku druhý mesiac snažime snažilkovať 🙂 🙂 , prvý mesiac to nevyšlo ☹ , tak čakáme ako dopadne tento 😒 🙂

malalady
22. júl 2009

eva30🙂 no pri prvom tehu som to zistila ked ma tiež boleli fest prsia a výpary to mi mama povedala,že som tehotná... ja som tomu neverila bo som si myslela,že mi blbne menzes len 😀 ale chovno.. bola som tehu 😀 😀 😀 😀

malalady
22. júl 2009

dneska asik zo zvedavosti spravim test 😀 ak bude negatívny nič sa nedeje ešte mi to teda neukaže ako vždy 😠

sabiatko
22. júl 2009

dikes evi, aj ja ti drzim palce. dufam, ze to budes mat ako ja a tiez sa zadari na 2.krat 😉

malalady, tak kukam, ze to odomna vlastne az taky rozdiel nie je, ja som ho mala pozitivny na 39. den ale ten predtym som si robila na 32., tak mozno by mi to ukazalo uz aj dakedy medzi tym. podla mna teraz este nerob, pockaj si do toho 2.8., to by malo byt objektivnejsie. ale zvedave sme, co? 😀

sisa2
22. júl 2009

sabiatko - ahooooj, vitam ta spat z dovolenky 🙂 uz si zdrava? jaj, sa tesim s tebou, ze je babulko v poriadku a ze si ho uz aj videla. ze to je krasny pocit 😵 pohladkaj brusko, davaj na vas pozor a drzim palce, nech ti nie je moc zle.

minka21
22. júl 2009

andzi ako sa meria ta BT????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre