• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
letim zasa do postele, nemam notebook, takze sa tu asi budem ukazovat pomenej. uvidim, co s nami bude.
7. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa a bola si u lekara?
7. nov 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj glancujeme s malym detsku izbu,spalna uz je tak nejako normalne urpatan,hlavne prach,idem este malemu poukladat hracky este prach na jednej policke a potom idem robit francizke zemiaky,jemu dam polievocku a pojde spat okolo 12:30 ja dlazky zmyjem zatial,mm v praci,aj zaniesol maleho k svokre,ale mi ho doniesol naspat domov,lebo tam pistal
7. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babulky
siska...ufff, esteze si sa ukazala....a co sa dialo teda u lekara, ked si taka sklamana, napis kludne aj IP...chudatko, dufam, ze si v poriadku.... :unamused:
groka, teeeda, ty si stihacka, my dnes ideme do restiky, mm vyslo nieco v praci, tak mame lazo plazo.... :sweat_smile:
Peti, Lucka..vy takto o mne, teeeda, ale dufam, ze nebudem musiet nikomu ocikavat testiky, ze si vystacite same :grinning:
miska, tvoja ponco sukna.....som sa rehnila ako blazon :grinning:
a dnesna davka....
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
7. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, Mothercare mam rezervu , ale ruzovy, ak sa nahodou na UZV ukaze namiesto zvonceka kavove zrnko :slight_smile:
7. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, som velmi rada, že sisa, je v poriadku a držím palčeky nech všetko dobre dopadne, hlavne klud a ležkat v posteli..
ja dnes frčím od rána, ranajky, potom polievka, teraz robím sviečkovú, a idem trosku upratat a prat... no a potom chcem až do zajtra večera oddychovat.. a mm už maká v spálni, som ho vyhnala dorobit plafon :slight_smile: a kedže už koonečne máme to povolenie, tak môžeme prerábat dalej... už nech to je hotovééé :grinning:
dzou. pekný kočík
7. nov 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, som tu len na skok, kedze som doupratovala a teraz utekam varit... sisus, precitala som si co sa stalo... dufam, ze ste obidvaja ok.... co sa tyka snazilkovania, tak snazilkujeme uz tyzden v kusi :grinning:.... dufam, ze sa to vyplati.. bo potom az v januari... :frowning2:
groka vidim, ze si pracu zobrala, gratulujem, dufam, ze sa ti bude pacit... :wink:
miska ta tvoja teplota je zaujimava... :slight_smile:
7. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj motylek, a prečo budeš potom snažilkovat až v januári? :slight_smile:
tu mas virusiky, nech ta trosku nakazím TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky,

povodne som na stranke fungovala pod nickom Luludi a dlhsie som tu nebola a teraz sa neviem za ten svet prihlasit, ale som rada, ze tu stale chodite a ze je tema stale bohata. Idem pozriet tak mesiac dozadu, co je nove a kolko tehuliek nam pribudlo :slight_smile:
7. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosale a preco ma teraz tento nick?
7. nov 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo sa neviem prihlasit pod starym, zabudla som heslo :(
7. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vitaj znova medzi nami rosallie :slight_smile: tak ako si na tom v snažilkovaní?
7. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: so snazilkovanim sme pokrocili, zatial som si robila test len doma vcera, ale konecne som nasla dve ciarocky a od vcera sa chodim kazdu hodinku divat, ci su tam este stale dve a ci jedna nezmizla :wink:
7. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, rosallie, tak to gratulujem :dizzy_face: ....super, ze sa nase snazilky rozrastli, nejako to tu dva mesiace viazlo.... :frowning2:
a tabulku tehuliek a snaziliek najdes u pod nickom nadenkaaa v albume :wink: :dizzy_face:
7. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: ja som teraz vstala :grinning: sme si vcera dali s mm trochu vina (trochu viac asi :grinning: )... tak ale sak som len 7dc tak si este mozem dovolit...
miska to ponco dostalo aj mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sak vymysli novu modu... :wink:
sis tak dufam, ze je vsetko ok...
rosalie gratulujem :dizzy_face: a fotku testu nemas? ze by sme kukli aj my
ako vidim tak skoro kazda preziva sobotu rovnako... varenie upratvanie... aj ja sa idem do toho pustit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - v pohode. len ten stres, panika, cakanie ... no som rada, ze to mam za sebou a velmi dufam, ze nikdy viac. hlavne je, ze uz nespinim, dnes od rana absolutne nic, klop klop. tak hadam to uz bude ok.

maji - ziaden stres! uvidis, ze to vyjde. ja tomu verim. vsak sme sa na niecom dohodli :wink:

sharmi - teda, nestacim sa divit, co vsetko zvladas. ja by som len spala a spala. teraz to je u nas dost akcne.

rosallie - opat ta tu vitam :slight_smile: a potichucku gratulujem! jupiiii, mame dalsiu tehulku!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
7. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sis a co to teda bolo... ci len take spinenie?
7. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile: idem pozriet nadenkiin album nech viem ako sme na tom. Foto testiku zatial nemam, ale skusim pridat este dnes.
7. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jul sa nam zaplna babule....
siska, tak je dobre, inac to poznam, tu bezradnost a cakanie..ja som si raz na pohotovosti, ked som sla so strasnym zapalom vypocula...: Dalsia taka, co nemoze ist cez den k lekarovi!!! a potom to ta dotycna oznamovala kazdemu, co siel okolo...som si pripadala ako debil s prepacenim, ja preto moc pohotovosti nemusim odvtedy :angry:
7. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou - len spinenie. vysetrili ma, pozreli na utz, dostala som lieky, injekciu a nariadili prisny kludovy rezim :grinning:
7. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru siska, co ti teda povedalI? Dali ti nieco? UZV asi nerobili, co?
7. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mozes aj do prace, siska?
7. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - presne. clovek tam ma pocit, ze ich otravuje :pensive:
7. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani - v pondelok a v utorok musim ist. zacina nam inventura, mam tu vsetkych z nemecka, takze skratka musim. i ked je fakt, ze ked by som spinila, tak nepojdem. nech ma vyhodia, je mi to jedno. bublinka mi je prednejsia :dizzy_face:
7. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som normalna?idem dat maleho spat,ale ja idem s nim :pensive: ledva kukam :astonished:
7. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce, siska, nech uz je len dobre a nech ste obaja v poriadku :wink:
7. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam pekny den, mne mrcha stale nedorazila, meska 9 den, no cakam do utorka inac idem k lekarke co mi na to povie
7. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka a ty si este netestovala po tom ako ti prvy test ukazal negativne?
7. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja drzim place sis :wink:
rosalie tak budeme cakat...
inac vcera sme sa taj nasmiali s mm... jak som z bola podgurazena s tym vinom mu hovorim ze si myslim ze nedari lebo on chce aj nechce... potom mu hovorim ze ty musis chciet chciet a nie chciet nechciet... no skuste si to nahlas tak rychlo povedat... mne sa uz tak plietol jazyk sme sa rehlili jak kone :grinning: som to porste nevedela povedat :grinning: ale tak hovoril ze on na to pri kropackovani voebc nemysli ci chce alebo nie...
no nic bezkam ja robi daco poobede nakuknem :wink:
7. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka...a ten test, co si si robila...neskusala si este jeden a inu znacku???? :confused:
7. nov 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok