Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
12. nov 2009

jani neblazni... 😀

dzou
12. nov 2009

inac maji aj ja musim pochvalit foto... este ze si si ju uz dala 😉

nadenkaaa
12. nov 2009

maji ty budes tehu ty loptoska 😀 😵

janulka04
12. nov 2009

inac, pekna fotka....tak ale ja sa zdekujem, mm na mna kyva z postele a do toho musim ukludnit tu divu zver v izbe, je tam neskutocny rambajs, asi som ich moc chvalila, tak aby som vedela, ze ich aj mam....dobruuuu...

nadenkaaa
12. nov 2009

veru maji a preco si si predtym tu fotku potom dala prec?

kkatkaa
12. nov 2009

sharmi a luci diky za info o duphastone 🙂

sharmana
12. nov 2009

tak som si precitala trosku z tej temy... a myslim že je zbytocne tu babu komentovat... 😀

motylek17
12. nov 2009

nadi, ze loptoska, tak vis co??? 😀 😀 😀
to je teraz jedno preco som ju zmazala, neskor vam to vysvetlim 😀

motylek17
12. nov 2009

a kde ste????

groka
12. nov 2009

Ahojte

lenka vitaj u nas,no jasne,my sme tu odbornicky a mozem povedat ze sa nam dari...mame tu uz vela tehuliek,navzajom si pomahame,radime a pod.

bola som na teorii,nuda,preberali sme znacky,potom v bude ma zas zacalo boliet brucho na mrchu 😠 potom som sa supla s malym do vane,prestalo,teraz uz spinka,ja som si roztiahla zehlenie a budem kuk ordinaciu a potom pride k vam,ale medzi reklamami budem chodit,ved ja bez vas nemozem existovat 😀

ja som si tiez precitala kusok z tej temy,ale baby ved to je jasna č....a,nie?luto mi je len jej deti...

baby vobec mi nemusite gratulovat,nemate velmi k comu,som zmierena ze ten test bol cudny,teda klamal ma,kazdopadne cakam na zajtrajsiu teplotu,to by bol gol keby bolo 37,1 a viac 😉

motylek17
12. nov 2009

groka ale no... uvidis, ten hore ti pomoze... tento mesiac to musi vyjst... 😉

groka
12. nov 2009

motylek,ja by som boal tka stastna,ale ti vravim ze spravim aj 5 testov ktore si pojdem ukazat dokimu hned na buduci tyzden poviem mu ak teda budem tehu ze ma stale boli brucho na ms a ze chcem liek na udrzanie ak mi nevyhovie,pojdem za inym,mam este jedneho,ale daleko

kkatkaa
12. nov 2009

motylek uz bude ordinacia tak chapes 🙂
ale ved my sa vratime

motylek17
12. nov 2009

tfu tfu tfuj... drzim palecky z celej sily....

groka
12. nov 2009

motylke nedame tu stretko po ordinacii ,mojko?chcem ju vidiet a mm uz gani ze mam roztiahnute zehlenie a nic nerobim este

zas mam flakatu celu tvar,to znaci ze zas mame vodu hnusnu,vzeram ako chameleon 😠

motylek17
12. nov 2009

jasne, chodte, idem teda aj ja... ale ja tu budem asi az zajtra tak pekny vecer zenusky 😀

lenka2112
12. nov 2009

ahojte,

ďakujem vám za milé privítanie. 😵 😵 😵 no budem rada ak poradím,ale čo sa týka snažilkovania,tak skôr radíte vy mne.s malým to šlo na prvý šup,tak pravé snažilkovanie je až teraz. 🙂

my sme prišli z návštevy,malý tu ešte pobehuje,tak nemám šancu vás prečítať. 😅 ale dobehnem večer,ak tu ešte budete. 🙂

jáj baby,ja celý deň "špehujem"či nezačnem špiniť,zatiaľ nič,ale prsia ma bolia príšerne.ako skaly sú. 😝 tak máme malú dušičku. 😵 dúfam,že mrcha bude mať dvere zatvorené. 🤐

groka
12. nov 2009

lenka my sem chodime aj vecer,vcera tu bolo velmi horuco 😀
no a pevne verim ze mrcha nepride najblizsich 9 mesiacov

ja som mala aj dnes krcok tvrdy ,este skontrolujem vecer,mne dnes prislo aj nevolno,ale tak ze mi buchalo srdce ako o dusu a ostalo mi teplo a trosku kyselinu som mala a som hladna,o siestej som prisla ka babke a hned som isla ladovat a som hladna zas

lenka2112
12. nov 2009

groka-tiež si mala divný test?a akú značku?ja som si robila včera večer a dnes ráno a teraz neviem či som tam tú čiarku chcela vidieť,alebo tam fakt bola.ale mm ju videl večer tiež,tak som si myslela,že ráno to bude jasnejšie a prd gulový. 🙄 ale asi skúsim inú značku,o tomto som čítala,že nie je to nič moc.ale teraz som si povedala,že vydržím a nestresujem.na budúci týždeň ak nedorazí krvavá si kúpim Mamatest.ale dala som si záväzok,že vydržím aspoň do stredy sa netestnúť. 😕 😅 robíš si vodičák?

groka
12. nov 2009

lenka mna prsia bolia,ale nie velmi,skor ma picha v nich a tlaky mam,nemozem na nich spat,boze ja mam tooooolko priznakov+ ten dnesny test,ze ja neviem,ak zajtra klesne teplota,budem jak furia

groka
12. nov 2009

lenka hcg rastie kazde dva dni,ja budem testovat pozajtra,robila som si mamatest 20 citlivost 2v1 su najlepsie,alebo potom Via Med 10 citlivost v ziadnoom pripade rapiclear nei je dobry,neukaze tehu aj ked to je 10 citlivost,kolk den cyklu si?ja som ju dnes videla,urcite tam je,ale je slaba nedorobena este 😀 pozajtra musi byt silnejsia,minuly mesiac som zazila to ze som testovala na 13DPO a bola druha ciarka omnoho silnejsia ako je dnes na 10DPO ale o 2 dni potom slabsia a potom som zacala krvacat,bol to potrat v rannom stadiu hned v 4tt nejako biochemicke tehu,ze sa neuchitilo poriadne

groka
12. nov 2009

lenka ale ked aj chlap vidi ciarku to je uzasne,nepis mi ten DPO kolky si

lenka2112
12. nov 2009

groka-no ja si vôbec nekontrolujem krčok ani teplotu.mňa bolia prsia,mám také čudné pocity v podbrušku a taký akoby výtok.ale nie je to nejaký sekrét.iba občas keď sa utriem je to také bielo priehladné.tak neviem.ale keď dostanem,tak rozhodne skúšame znovu. 🙂držím ti palcoše.

no mne je jedno.v hĺbke duše túžim po dievčatku,ale zase pre Matúška by bol leší asi parťák.hlavne aby bolo všetko ako má byť. 😵 😵 😵

cheer-my sme zistili čo čakáme až v 30 tt.tak dlho nás naťahoval krpec. 😵 ja som chodila na sono ako na hodiny klavíra.mala som komplikácie.ale máš pravdu,tiež by som sa bola dala sonovať na každej poradni. 😅

lenka2112
12. nov 2009

no ja som si robila ten debilný Rapid 🙄 ale mm bol kupovať a mamatest nemali. 😖 ale tiež som počula,že rapid je naprd.

groka
12. nov 2009

leni v tehu byva tahavy hlien bielo priehladne je dobre,este ak sa to natahuje super,ja mam dokonca aj to,a mrcha pride...test bol asi vadny

ja by som chcela babu,ale potesime sa hocicomu,len nech je zdrave a krasne

groka
12. nov 2009

tak skus o par dni iny,tu je dokazane ze 20 citlivost ukazaju viac ako 10

groka
12. nov 2009

idem si spravit nieco jest

groka
12. nov 2009

leni a nemozes odfotit testik?

lenka2112
12. nov 2009

groja no dnes som 11DPO,ja viem,že je to ešte skoro.ale keď musíš tak musíš. 😀

lenka2112
12. nov 2009

no ten hlien je dobrý.normálne som najprv myslela,že mám duhú ovulku 😀 až potom mi ťuklo.ale zatiaľ som na tom tak,že 50:50.nechcem si robiť zbytočné nádeje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre