Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
15. nov 2009

ahojte koculky moje 🙂 no ja som dnes merala a vyzera to ze ovu prebehla... ale tak zo vcera som oznacila takuto teplotu http://www.fertilityfriend.com/home/dzou original bola 36.7...ale odratala som 0.1 za malo spanku, 0.1 za chlast 😀 a 0.1 za neskore meranie o hodku...tajze vyslo to iste ako den pred. ale dala som aj preto taku aby ak by nahodou naozaj bola ovu vcera na 14dc a mne by vyznacilo na 13dc tak aby som si nemyslela ze som viac dpo ako som...ale ak nahodou zajtra nebude vyssia tak ju vymazem a uvidime...ale krcok bol vazne otrvoreny uplne som citila tu priehlbinku takze ovu bola 😀 ale ak bola na ten 13dc tak nic z toho... den pred bol sice sexik ale asi 2hod. potom som si dala ten canesten 😖 preto aj na 13dc mam creamy vytok, lebo to sa nedalo urcite ked tam este bola ta tabletka a vtedy ani sexik nebol 😒 no uvidime ako to vlatsne dopadne 😀
petka moc drzim palce ako grafik vyzera velmi pekne uvidis ze hcg sa zdvihne 😉

mscat
15. nov 2009

xena..ty si aj tu 🙂

a dzou ahoj.co takhle zavítat i k nám do témy..jsem na tebe vzpomínala že už na nás kašleš tam a zdrhla si jinam.ted se to tam zase rozjelo 😀

dzou
15. nov 2009

ahoj mscat... no vies nemam teraz az tolko casu pisat do viac tem a tu uz som sa tak udomacnila 😅 ... ale nakuknem.. slubujem 😀
no inac musim sa priznat ze si teraz trepem hlavu o stenu dobre som to posra....la s tou piatkovou opicou 😅 joooooooooj taka som nasraba sama na seba 😠

lenka2112
15. nov 2009

ahojte,

my už po obedíku.aj štrúdla v bruchu,tak funíme. 😝 malý spinká a my ideme dať gaštyny piecť. 😉 🙂

dzou
15. nov 2009

ale citam vas viem ze kessynka uz ma miminko 😉

petafr
15. nov 2009

dzou, co je to ten canesten, som sa ta chcela minule spytat a zabudla som...
baby ja mam chut na sladké! to je vynimocne, ja nemam vacsinou sladke rada, som straaasne na slane... tak som si spravila ryzu v mlieku a vynimocne sa mi vydarila, zjedla som uz druhy tanier a to som o dvanastej obedovala rizoto... inac poctivo hlasim, odpocivam, roztiahla som si gauc v obyvke, kukam telku, hackujem deku, a mam podlozene nohy. a este pijem caj s vytlacenym citronom, tak ak toto uz nezaberie, tak mi to nebolo sudene... uvidime, ale konecne mam lepsiu naladu...
groka, hlasim notebook, lezkam pri pisani, poslucham ta! 😉

petafr
15. nov 2009

zacina Winettou!!!

groka
15. nov 2009

peti,mam radost z teba

inak ja to asi nevdrzim a ked pojdeme pobede do obchodu tak skocim do lekarne a ja blby test spravim aj vecer,je mi to jedno,no ako vzdy ja ked testujem tak mne este v ten den pride mrchy...

peti,este spinis?

ja sa doteraz testovala,uz sa mi nechce,myslim na same blbosti len nie na to,na co mam

groka
15. nov 2009

peta,toho neznasam pozerat,ja nemam ani zapnuty TV,

lenka2112
15. nov 2009

peti-aj môj muž to hlce.a stále dookola rozpráva ako na to chodil do kina,keď bol malý 😀

groka-kedy máš skúšky?ja som sa príšerne bála jazdy. 😝

dzou
15. nov 2009

peti to je na svrbenie a kvasinky... a ja som to mala kedysi dost casto, ale uz je to ovela lepsie ale teraz ma zase zacalo svrbiet tak som si dala uz dopredu radsej....a inac aj ja som rada ze uz mas lepsiu naladu 😉
ja dnes idem robit zase ten jablckovy kolac min, tyzden najprv mm vymyslal ze naco peciem pre dvoch a potom este aj omrvinky vyjedal a teraz si objednal zase 😀

groka
15. nov 2009

lenka,ja sa bojim uz vsetkeho,krizovatky spravim vsetky bez chyby,znacky,no ...tie najhlavnejsie viem...aj v teste da sa povedat,vyhlaska je taka ze v teste spravim 2 preslapy

skusky by som mala mat,do polivici decembra=zrychleny kurz

xena1
15. nov 2009

ahojte...
mscat,som aj tu...ja vsade a potom dlhhhho nikde...ked pracujem, nestiham vzdy...
groka...tak daj vediet....
peti,oddychuj...este spinis?nechcela si v pondelok navstivit svojho gyndosa?

petafr
15. nov 2009

ja winetoua mam veeelmi rada, to bol moj film, ked som bola mala... groka uz nespinim, len take dve tri hnede bodky, ked sa utieram, to budu este zvysky zo vcerajska. Zatial sa citim dobre, obcas ma zaboli podbrusko, a sem-tam ma picha v pravom prsniku, ale len vynimocne...
inac baby, nepotili ste sa, ked ste boli tehu? Lebo ja som bola mokra ako mys v noci a aj vcera... a teraz som zakryta len dekou ale zacinam sa zase potit... poobede si dam mensi nehoruci kupel...

groka
15. nov 2009

dzou ja som robila vcera jablkovo skoricovy,ale tej skorice som tam mohla dat predsa len viacej,len som sa bala,klasica piskota a poliala cokoladou,este mame 2 kusky v chladnicke,vsetko som porozdavala,babke,svokre,ja+my 😀

petafr
15. nov 2009

si predstavte, ze Pierre Brice je strasne znamy na SK (ten co hra winetoua) a vo FR ho vobec nepoznaju, ani len ten film... sranda, co?

petafr
15. nov 2009

ja som vytiahla kolace z mraznicky, este od maminky, ta ma casto nabali, ked ideme na vikend... taky slivkovy s orechami, mnam!

groka
15. nov 2009

peti teraz len sprchu!ked prestanes spinit uplne potom si daj kupel 🙂 a ziadna pena do toho!
aka som mudra,ze? 😀
peta ja som bola mokra ako mys do nesneho rana a akurat navaly tepla mavam a neni som tehu 😀

groka
15. nov 2009

aj ja chcem peti notebook,to by bolo super,to by som aj do rana tukala 😀

lenka2112
15. nov 2009

peti-tehu bolo jediné obdobie v mojom živote,kedy mi nebolo zima na nohy. 🙂 lebo mne sa mm smeje,že či som držala ľadového medveďa. 😀

groka-neboj,testy sa nabiflíš a jazda sa vydarí. 😉 to je nanezaplatenie byť mobilná a navyše s malým dieťaťom. 🙂 nehovorím od 2 deťoch 😉

dzou-aj my máme jablkovo-škoricovú štrúdlu. 😉

vraj nemám ťukať,lebo mu unikne pointa z Winetua 😀 😀

petafr
15. nov 2009

vo Winetuovi je pointa? 😀 😀 😀 groka, este to by ti bolo treba k stastiu, notebook... 😀 😀 😀 jasne, ziadny velky kupel sa nekona, ja si len sadnem do vody na pat minut, nie horucej, takze ziadne strachy...
prave mi mm povedal, ze sa mam ist umyt o oholit, asi smrdim, no pekne, romantika 😝 😀 😝 😀

xena1
15. nov 2009

peti tepla voda podporuje krvacanie...mm je vtipny..
😀 😀

dzou
15. nov 2009

no ja idem robit jablkove pyte... no ja mam notebook a velky comp uz nechcem ani za svet... ale uz je stary a chcela som novy ale mm hovori ze bude novy az sa tento pokazi... tak to neviem kedy bude 😀

xena1
15. nov 2009

dzou...posli z toho pyre...ja by som tiez notebook nemenila...

petafr
15. nov 2009

xeni, ja viem, preto do nie horucej a len nachvilu, ale uz som spat, okupala som sa asi za tri minuty, lebo len co som vliezla, tak sa mi straaasne zacalo chciet cikat, ako naschval 😀

xena1
15. nov 2009

peti,citim ze ti je lepsie,a to je fajn...ja dnes chodim stale cikat,ako ked som prechladnuta,furt mam pocit ze sa pocikam..
groka ako sa dnes citis?

petafr
15. nov 2009

xeni, v tom pripade vela vela pit... ja som predtym mavala casto zapaly, tak viem, co to je...

kkatkaa
15. nov 2009

xeni, groka, siska vdaka posnazime sa 🙂

a ty sa siska neboj zajtra vsetko bude dobre budem na teba mysliet a drzat palce 🙂

lucialen
15. nov 2009

Ahojte 🙂
Mrcha este neprisla 😠 Teraz ma trochu boli podbrusko na mrchu, ale to aj vcera 😒
Dzou, tu na konovi je tema o tom tvojom Taku jumper 😉

xena1
15. nov 2009

peti,skusim,len ja sa nejako neviem moc napit...ja zapaly zasa nemavam..
luci tak nech ani nechodi....potvora...ja mam dnes s podbruskom pokoj,vcera som ho citila...dnes zasa cikam...fuuuuuuuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre