Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
20. nov 2009

Majka, do pekla 😠 ☹ To musi byt hrozne v robote ☹ Ale neboj, zase to prejde a uvidis na buduci mesiac to bude 100krat krajsie, ked najdes // 😉 My vsetky sa citime tak ako ty kazdy mesiac ked to nevyjde, ale nic nam neostava len ist dalej. Vsetky tieto priznaky, teploty su o nicom 😒
Rhodos, no po ordinacii som isla spat, som sa tesila, ako si pospim do 8.30 a nic z toho 😀 Je mi sudene ucit sa o hodinu viac 😀

rhodosbb
20. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

baby pprecitajte si, co ma tato monika napisane v albume, je to veeelmi pekne 😢

sharmana
20. nov 2009

dobré ránko kočky 🙂
maji je mi lúto že to nevyšlo, ale ako kočky píšu, v decembri to už určite vyjde 😉
peti. myslím na teba a držím palčeky, dúfam že sa čoskoro ozveš s dobrou správou..
mm má dnes po včerajších prerábkach totál svalovicu, ale už vyštartoval zaniest náradie a do hornbachu kúpit kladivo a dnes pokračuje...
no a ja som včera bola z toho všetkého vystresovaná, až ma navečer začala brutálne boliet hlava, a bolí ma ešte aj teraz, zle som spala a snívali sa mi kraviny, že som ostala sama tehotná a ešte iné blbosti.. v tom sne som bola normálne zúfalá... tak ale bol to sen...
no a dnes asi cestujeme na stredné slovensko, velmi sa mi nechce, ale musíme príst na tú oslavu, mm starí rodičia majú jubileum 75 a 80 rokov, takže velká oslava..

všetkým prajem krásny piatok a vlastne začiatok víkendu 😉

petafr
20. nov 2009

ahojte kocky, tak som naspat od lekara, zase nic, zase len musim cakat...
mala som co robit, aby som sa nerozrevala, ja mam stale pocit, ze mi davaju najavo, ako ich vsetkych obtazujem, nepatrim k nemu, nemam kartu, nie som poriadne objednana, no proste, nechapem to. Samozrejme nic na sone nebolo vidno, zobrali mi krv, vysledky v pondelok 😖 , ale predpisal mi duphaston a ascorutin, tak sa musim obrnit nejako trpezlivostou. Uz sa zacinam zmierovat aj s tym, ze cez vikend dostanem MS, ja uz fakt neviem... je to nanic, vsetko toto... navyse sme sa vecer s mm poriadne pochytili, potom sme sa udobrovali, tak som bola fajn vyrevana, v noci sa mi snivali same nocne mory, ze som volala zachranku a ze mi chceli pichat injekciu do krcka maternice, no hroza... inac doktor mi povedal, ze mam otocenu maternicu..ale vraj to nevadi... takze tolko ku mne, ale bude dobre...

petafr
20. nov 2009

No majka moja!!!! 😠 😠 😠 😢 😢 😢 je mi smutno za teba, vidis tak sme tomu chceli verit tento mesiac, je mi to hroooozne luto, tak som ti to priala, je to fakt nespravodlive...
Dzou, ty mas naopak velmi krasny grafik a to je dobre, ze ta aj s Veronikou boli podbrusko, mna tiez velmi bolelo par dni po ovulke...
Sharmi, potrebujes klud, mysliet na malicke, muzikovi mensiu masaz, aby mohol prerabat aj dalej... ale je snazivy...

petafr
20. nov 2009

a este som zabudla teu: krasne z teba vyrastla zodpovedna meracka BTcka!
A baby dakujem, ze na mna tolko myslite, ja budem fajn, nech to uz dopadne akokolvek, ja som len strasne netrpezlivy clovek a zle to vnimam, lebo ma to hrozne natahuje... tak snad v pondelok bude konecny verdikt...

petafr
20. nov 2009

sharmi a kam idete? my tiez ideme do brezna poobede, uz otvorili vcera aj kus novej dialnice, tak dufam, ze sa pojde lepsie... uvidime.

sharmana
20. nov 2009

ahoj peti, to nevadí, že ti nie je nič vidiet, ešte nemusí, to nič neznamená... ms si zatial nedostala a tým že máš otočenú maternicu ti možno nevedel na sone ešte nájst dutinku... ja som síce mala hcg velmi vysoké od začiatku, ale to je naozaj individuálne, to sa každým dnom nenormálne znásobuje..
a na sone mi ten môj dlho nevidel v dutinke plod, tvrdil, že mám zvlástny tvar maternice a možno je to mimi ešte v záhybe, že až ked sa maternica trosku zväčší tak to uvidí a nakoniec to videli až v nemocnici v 7tt.. takže ešte sa vôbec nemusís znepokojovat 😉

sharmana
20. nov 2009

peti ideme na sliač, mm odtial pochádza 🙂

petafr
20. nov 2009

ja viem sharmi, aj som ratala s tym, ze nic neuvidi, ale dufala som, ze budem mat aspon tie krvne vysledky co najskor, podla toho by som uz vedela na com som...

petafr
20. nov 2009

jaj fakt, to si mi uz hovorila...
no idem si lahnut, citim sa hrooozne unavena, v noci som toho vela nenaspala a vsetok ten stres... potom sa vratim, odchadzame o nejakej tretej, takze sa vam potom vratim az v nedelu alebo v pondelok...

sharmana
20. nov 2009

no trošku musís počkat, ale úplne chápem tvoju netrpezlivost.. kurnik, ja som bola ako na ihlách, smutná, všetci v robote to na mne videli, len netušili čo mi je a ja som tiež čakala či sa mimi ukáže, ale volali sme ho vtedy coperfield, lebo hcg stuplo riadne, len mimi nikde 😀
škoda že tie výsledky budú až v pondelok 😒
moj mm sa tiež teší na ten otvorený úsek, lebo tam to bolo hrozné, hlavne v piatok podvečer.. a celkovo tá stará cesta bola neudržiavaná, reflexné stlpiky po krajnici boli špinavé, ani sa neodrážali a čiary na zemi už vôbec nebolo vidno, my sme tak cestovali minule, ked prsalo a sme sa báli, že si nevsimneme zákrutu, lebo autá oproti nás osvetlovali a nevideli sme ani krajnicu.. no hrôza ako to cestári zanedbávajú 😠

janulka04
20. nov 2009

majka.....do piiiiiip.... 😔 😖 drzkaj sa v praci....viem, ze ta caka zly vikend, ale hor sa do dalsieho kola...drzim palecky

ahojte babule....
veronika, citala som to....az som si poplakala

peti....otocena maternicy nieje problem...mne sa otocila po malych...a niekedy sa zvykne dat do spravnej polohy pocas tehu, ci aj po porode...
ja som bola na utz 6tt, ci 7tt, uz neviem a tiez tam nevidel nic...povedal, nech pridem o 2 tyzdne...npo ja som tam sla radsej az v 10tt a to uz mam aj fotecku 😉
som rda, ze mas aspon nejake lieky, uvidis, bude to vsetko v poriadku

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janulka04
20. nov 2009

a mne sa dnes snivalo s miskou, ze som isla autom na zumbu do Ivanky pri Dunaji a bola tam aj Veronika a dzou a sisa 😀 😀 😀 , uz zacinam blaznit 😀 😀

sharmana
20. nov 2009

ahoj jani, čítala som, ako sa vám vydarilo vybavovanie a už má u mna nemecko dalsie plus, vždy sa mi zdalo, že sú tam úradníci poriadnejsí aj ústretovejsí než tu na sk a celkovo sa mi zdá, že sa tam ku klientom správajú omnoho uctivejsie...takže ti gratulujem a teším sa normálne s tebou, že budes mat také fajn prídavky.. vidíš na sk by si ani nič nedostala, keby si cudzinka alebo keby si niečo neodrobila myslím..

rhodosbb
20. nov 2009

sharmi bude na sliaci a peta v brezne, to budete blizko pri mne stredoslovacke 😀

groka
20. nov 2009

Ahojte

maly v skolke,ja som teraz dozehlila,konecne,este mam par veci na sušiči,ale to vecer,mm este stale spi,kavu uz ma studenu,ja som uz aj vypila a dala si acitiviu,cakam kedy pojdeme do toho mesta,musim behnut aj do zdravotnej poistovni zaniest veci z uradu prace,este som tam stale nebola,isto ma zdzubu

motylek 😢 😢 😢 😢 😢 precitaj si moj pas akoze motto

lucialen
20. nov 2009

Peti, nic si z toho nerob, moja kamoska bola tiez tak u dokiho, ked jej len par dni meskali, samozrejme, ze tam nic nevidela a kazala jej prist o mesiac 😉

groka
20. nov 2009

peti,akoze ty sa ukludni,toto stresovanie ti moze uskodit,hlavne babatku,o 2 tyzdne bude vidiet omnoho viac,ver tomu
hladas si aj nejake lekara ku ktoremu budes normalne chodit pocas tehu a potom netehu?teda riadny gynekolog?

janulka04
20. nov 2009

sharmi, dakujem.jedna uradnicka, co vlastne udeluje povolenia na pobyt, resp. mozeme byt vyhosteni, ak nesplnime nejaku jej poziadavku sice pindala vcera, ale mali sme vsetky papiere, tak sklapla, ale ako jedina sa s nami spravala stylom...co ma tu obtazujete? Ale minule bola v pohode..mm to vytacalo, ale ja to beriem sportovo- ludia sme rozni, mozno mala aj nejaky problem, tak si to vybila na nas...ale mam ju na haku, uz teraz 😀
najlepsia jej hlaska bola...ked videla muzovu vyplatu, lebo sme museli zdokladovat prijem, ze ako z tejto sumy mieni uzivit 5 ludi, ze to je smiesne malo...a vyplatu mava taku, ako na svk maval za 3 mesiace!!! By asi nechapala, ze z coho ludia vedia zit.... 😀

ale ako vravim, uz ju mam v pr...., kedze sa s nou uz tak skoro nestretnem...ale ostatni boli velmi mili a ochotni, na to, ze som auslanderka...samu ma to prekvapilo, by som to nepovedala, cakala som spravanie typu, ze co tu chcem, nech sa vratim...

groka
20. nov 2009

jnaulka a kedy sa stahujete do toho noveho?

groka
20. nov 2009

halooooooooo,no dnes so mnou ale kecate o 106 😖

motylek17
20. nov 2009

ja som tu, len vas citam, nemam chut nejako komunikovat, je mi pod psa... 😢

janulka04
20. nov 2009

groka, mm chce tento vikend, ale kedze este neni namontovany sporak, tak sa to posunie, uvidim, mozno to v sobotu stihnu a pojdeme v nedelu, bez sporhela tam nemozem ist....pri malych detoch nevarit sa neda..a ja nejako nemozem jest polotovary...vcera sme si lkupili take fairky, ze to len zohrejeme, kedze cely den sme boli prec...no fuuuuuj....ani prehltat mi neslo...male v pohode...skratka, moj mrnus si nejako vybera

majka....babula...viem, ako zle sa citis, ale na druhu stranu aj verim, ze s dalsou ovu uz to vyjde a ako ma groka v pase, vsetky sme pod stromcekom s bruskami

rhodosbb
20. nov 2009

jeeej groka, pekne si to do pasu napisala 😵
jani, tak preto som dnes taka dolamana, lebo som si v noci odskocila do ivanky zacvicit s vami zumbu 😀 😀 😀
prajem pevne nervy pri stahovani 😉

sharmana
20. nov 2009

rodos. áno, budeme blízučko, my aj chodievame do BB aj ZV ked sme na Sliaci, len teraz nebude čas.. ved tam je to všetko tak blizko seba.. možno niekedy urobíme stretko, ked budem mat viacej času a tebe to bude tiež vyhovovat.. dame kafíčko 🙂 a mm kamarát má v BB bar, možno to poznáš, Concepto, oproti Slovenskej poisťovni pri tej rieke...
groka. ja si budem písat, len došiel mm a stretol suseda, ktorý sa práve sťazoval na nás náhradníkovi zástupcu vlastníkov bytov 😀 ale evidentne ten proti nám nič nemá.. a mm potom susedovi povedal, že nech si ma viac neopovažuje obtažovat, že má o tom hovorit len s ním a že budeme robit ako dlho chceme 😀
jani. všade sa nájde nejaká krava 😀 ale hlavne že ste to všetko vybavili 😉

janulka04
20. nov 2009

jee, sharmi, tak sa to vyriesilo...chudak dedusko 😀 😀 😀 , ten vas bude zboznovat 😀 😀
ale co, uz? Kazdemu, co mu patri 😅

nadenkaaa
20. nov 2009

-ahojte 🙂
majuska tak som na teba myslela kukla som graf a normalne som si ulavila dost neslusnym slovom co sa na damu nehodi ☹ 😠 😖 strasne ma to mrzii 😔 vyzeralo to fakt strasne nadejne 😕
peti aj moja najlepsia kamoska ma maternicu otocenu opacnym smerom a jej povedala odktorka ze bude zazrak ak otehu a ona otehu dvakrat 😉a ma dve krasne zdrave dcery 😉takze to ze anantomicky to mas obratene nic neznamena a nema to vplyv na funkciu 😉urcite si tehu len ako som hovorila otehu si neskor ako v den ovu takze teraz tam este nie jen ic vidno ale na buduci tyzden uz by nieco malo byt vidno a uvidime tie testy z krvi moc ti drzim palce nech omrvinka da o sebe vediet aspon v krvi ked este sa v maternici skryva 😵 😵
jani podla mna na uradoch byvaju take "herecky" prijemne ze az akoby pri obsadzovani miesta na urade museli splnat este taku podmienku byt co najhnusnejsi k strankam 😠 😖 😖
sharmi pekne si to tam uzite na tom sliaci 😉
ja som si zarobila cesto na medovniky 😅 idem ich vyskusat je to recept z mmb vraj maju byt makke som strasne zvedava pokial by boli tak ich urobim na vianoce 🙂ak nie tak sa na to vypr....m 😀

nadenkaaa
20. nov 2009

majuska verim tomu ze tie nase babetka chcu dat o sebe vediet pod stromcek 😵 😵 budu to nase krasne vianocne darceky takze hlavku hore budeme 😵 😵 mat augustove babence 😵 😵

janulka04
20. nov 2009

nadi, ty si teda sikula...ja som sa dnes zmohla len na spagety a hotovo....
a volala som s krstnou mojich malych, tak mi objednala pre mrnusa taku supis sadu Tommee Tippee, tak sa tesalkujem 😅
a ako vravis, december to isti 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre