• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Nadi ja vobec nechcem mat prekvapko, chcem mu vymyslat meno, a chcem sa podla toho zariadit, aj ked som za hracky ktore nie su vyhranene a izbu tiez urcite nebudem mat ruzovu alebo modru, ale neutralnu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to tiez nevydrzala...chudaci maminy volakedy, ze nemali sancu sa dozvediet....by som sa asi zblaznila :grinning:
20. nov 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja som pri prvom vedela pohlavie od 5 mesiaca,a pri druhom by som veeeelmi nechcela vediet,chcela by som velke prekvapko,uz viem co to obnasa ked viem pohlavie a ta druha varianta musi byt nadherna tiez
20. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predtym to bolo zadarmo, teraz je to asi za 50 sa mi mari..ale ja rada dam, nech viem :grinning:
20. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto to robi tak ze prve si povedat da a pri druhom chce mat prekvapko :wink: to je strasne indi vindi :sweat_smile: ale ja by som to tiez nevydrzala :grinning: aj ked podla mna budeme mat syna neviem mam takeho tusaka :grinning: uvidime :grinning:
mne sa ruzove aleob modre izby ani nepacia :wink: inak vcera som videla ze uz napriklad maxicosi mura 3 uz ma 2010 kolekciu a tam sam i paci ten kremovy kociar tusim botanica
na www.aladdin-kociky.sk
20. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz dlho som sa chcela spytat, vy chcete sportove kociky bez stresky???
20. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi :wink: ja by som nevydrzala, ja som v hlave nastavena na dievcatko, takze chcem vediet co najskor, a potom sa s tym budem mat cas vyrovnavat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stokke je overeny, uz mam zalusk aj na ine :wink:
20. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: kazdemu sa paci nieco ine... :slight_smile: ja by som sa v tomto kociku bala vozit dieta :grinning:
20. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem popozerat po obchodoch, snad daco kupim na seba.. zatim papa
20. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kam ste vsetci usli?
20. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som:slight_smile:
20. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stokke je moja srdcovka aj ked sok ho videla onazivo tak uz skor asi mutsy slider :wink:
a hlasim ze vianoce mozu prist uz som napiekla medovniky :grinning: :grinning: napodiv vyzeraju dobre tak uvidime asi nakoniec spravim tento recept :wink:
20. nov 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skoro??? aj ja som chcela, ale pockam este tyzden, dva.... :slight_smile: ale uz sa tesim, aspon zabudnem na somariny :grinning:
20. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji toto bol pokus ze aky je ten recept inak osobne mne by na vianoce stacili ciste medovniky a potm este oblatky z medom ja ine nejake sladkosti ani nepotrebujem :grinning: :grinning:
tieto su skusobne este sa zjedia :wink:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2940
to je recept len ja som tam dala este klincek podrveny a pernikove korenie :wink:
inak na mmb chodim pre inspiraciu co varit a dost som tam uz veci poskusala a chutili :wink:
20. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyskusam:slight_smile:
mne dala sesterka recept a tie su mnaaaaam, sice su to len pernicky a nie medovnicky :slight_smile:
20. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink:
a co si si bola pozriet na seba?
20. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupila som si rifle...
a kedze mame dva firemne vecierky tak som si kupila leginy (tie co teraz ficia-leskle) a k tomu taky priesvitny top a kabelku :grinning: ... som sla do prace taka vysmiata, ale strasne mi to pomohlo... uz sa tesim... :grinning:
20. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super maji tak to budes sexxxiiii :grinning: :grinning: a kde si si to kupila?
20. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som uz tuuuuuuuuu :grinning:
no maji :angry: do pekla ale tak hlavne nesmut dovolujem len jedne den...potom hlavu hore a hor sa do dalsieho kola :wink:
veronika no ja som si to tiez citala :dizzy_face:krasne tiez mi az slzicka vyskocila....
jani tak sme zumbovali v noci :grinning:no super :grinning: :grinning:
jaj nadi a k tomu co si pisala vcera ze silnym orgaznon sa moze vyvolat ovu to je fakt pravda alebo sa to len tak hovori... no koniec koncov zaujimaveeeeeeee a inac ja idem dnes skusat prvykrat medove rezy ... tiez ak sa mi podaria tak robim na vianoce inac moj naj naj naj najoblubejnejsi kolacik :dizzy_face: a klasicke medovniky robievam asi od svojich 10rokov :wink:
20. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a z medovnikov som robila aj taky domcek s cevrenymi stuzkami zviazany a do celofanu som o dala a davala som ako darceky :wink: ale tu nemam na to vykrajovacky :unamused:
no ja idem teraz varit perkelt tak vas budem tak priebezne citat :slight_smile: a majka som rada ze sa uz ciis lepsie :slight_smile:
20. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som na obchodnej... tak som tam bludila... a natrafila na toto... :grinning:
ahooooooooj dzou.... :slight_smile:
20. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej dzou nam prisla :wink: dzou a ako by potm bolo mozne ze iektore zeny otehu pocas ms alebo mimo plodnych dni??? :grinning: podla mna treba skusat :wink: a hlavne si to uzivaat :grinning:
takze drzim palceky k tym medovym rezom :wink:
ja tiez na christmas party si davam take leginy ale nemam leskle na to som moc tucna :sweat_smile:
no na obchodnej sa da kupit tam je vela obchodikov :wink: :wink:
dzou ty a tucna???? :confused: :confused: :confused: nekecaj :grinning:
20. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedava ako mi vyjdu leb nemam taky velky plech ale mamina mi poradila ze mozem otocit taky ten hlboky a upiect to na tom spodku hore no neviem ci chapete :sweat_smile:
20. nov 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne chape tak sa inak pecie aj marlenka respektive tie platy co sa potom spajaju :wink:
20. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chapeme dzou, vacsinou sa to tak robi :grinning:
na ten druhy vecierok by som si chcela kupit "haremky" a nejaky top alebo bluzku... uvidim, co mi cvrnkne do nosa :slight_smile:
20. nov 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som nevedela ze sa to tak da :sweat_smile:
no nie tucna az taaaaaaaak ae tak mohla by som byt trosku chudsia :grinning:
20. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok