• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ja uz som tu :slight_smile: preco u svokry??? to znie ako z hororu :grinning:
25. nov 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to aj je :grinning:
lebo mm chodi na futbal, tak tu kazdu stredu spavame... slak ma z toho trafi :grinning:
25. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj,uprimne ta lutujem,ja by som u svokry nespala za nic na svete :grinning:
25. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste baby? :confused:
My sme upratovali to drevo, teraz ma vsetko boli, uz nie som zvyknuta na fyzicku pracu :slight_smile:
Dostala som chut na lasagne, tak ideme kupit do obchodu :slight_smile:
A pridite uz sem :angry:
25. nov 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja som tu :slight_smile:
25. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cheer :slight_smile: Zase sa v robote nudis? :wink:
Citala som ze si bola zase dnes vytocena, uz ta to preslo?
25. nov 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dalsi vec ma dnes vytocila-mm som nahnala na krv k obvonemu lekarovi,lebo tam nebol uz straaaaaaasne dlho,no co sa pozname ani raz a ked som mu hocikedy zmerala doma tlak,tak mal az 150 vrchny :astonished: ,tak som ho tam po mesiaci nahnala na preventivne odbery a ten dr.je taky,ze pre vysledky sa chodi osobne a on tam nebol schopny za cely mesiac ist,ze on nebude zo seba robit hypochondra,ze jemu nic neni.no a dnes u toho dr.bola moja mama a vysetlila mu,ze mm sa tam pre vysledky ani nechysta,tak ju zvozil,ci je on normalny,ze mlady chlap nemoze mat taky tlak a este k tomu ma vysoky cholesterol,mal by brat lieky,no hrozne jej vynadal ako moze byt taky nezodpovedny a ja som na neho nastvana tiez za to,som mu povedala uz viac-krat,ze akeho veku sa chce vobec dozit s jeho pristupom,lebo on ma strasne vybusnu povahu,hned sa za vsetko rozculi. tak teraz sa musim s mamou dohodnut ako mu to povedat a hlavne ako ho tam dostat! ale snad,ked mu aj moj oco dohovori ako chlap,tak ho pocuvne :pensive:
25. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci hej,som v robote a uz cakam,kedy padne,aj ked dnes mi to celkom rychlo ubehlo :slight_smile: ale zajtra do roboty zase,tak to mi vzdy tak uberie na elane,uz by som bola aj doma! :grinning: inak ja som lasagne este nikdy nerobila,asi aj preto,ze ani mamina ich nikdy nerobila.ako sa pripravuju? :confused:
25. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cheer, to su chlapi, moj je taky isty, jeho bolela hlava pol roka, kym som ho dotiahla k doktorke a to si ani tabletky od bolesti nechcel dat, ved naco, chapes, on to vydrzi :confused:
Ja si kupim vzdy tie lasagne cestoviny a tam je napisany recept, ako sa to robi :wink: A je dobry :slight_smile: Ale v Lidli maju uz pripravene lasagne len take do rury, tak idem kupit tie, lebo sa mi s tym nechce piplat :slight_smile:
Ideme do toho obchodu :slight_smile: Pekny zvysok sichty, ved uz hadam koncis, nie?
25. nov 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky moje ako sa mate?nieco nove? idem vas precitat...
a tak mimo otazka idem daco robit z list. cesta aso po 100rokoch a uz si nepametam ci sa to potiera vajickom celym alebo len blieko alebo len zltko? nejak spom z toho mimo :sweat_smile:
25. nov 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu nikoho?no nic natrem to celym vajcom :grinning:
inac baby diki za podporu no uvidime ako budem na to zajtra :wink:
25. nov 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, ahoj dzou, aj ja sa snažím prečítat, čo sa tu popísalo... a s tým cestom ti neporadím ale tipujem že sa potiera žltkom :grinning: ale možno nie, radšej pozri niekde na nete v receptoch...
25. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skracovala som stranu

baby ja dnes nemam ani chut pisat,nic...len pozdravim ahoj sharmana,cheerlady,ako sa mate tehulky?
u nas je dnes horuco,dnes este vybuchenem ako sopka
25. nov 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sharmi asi kuknem :wink: ako sa inac mas?
inac zajtra ideme ku sesedom na veceru na den vdakyvzdania ona je z ameriky tak som zvedava ze ake to bude no je to na 18.30 tak sem len nakuknem ale dnes tu budeeeeeeeem
25. nov 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zvazujem ist na pohotovost,aspon sa nebudem musiet zajtra trepat k mojmu,co poviete?nevyhodia ma z tade?ze som prisla iba s bolestou hlavy,zavratmi a pocitom na zvracanie?
25. nov 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka chod ... preco by ta mali vyhodit ked ti je tak zle :frowning2:
25. nov 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekari su vselijaki
25. nov 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este si meriam teplotu viete kde ma boli a picha?nad usami :frowning2: a stupa mi to az hore
25. nov 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka urcite chod tak to bude lepsie... a drzim palce :wink:
a ty nevies s tym listk. cestom ty si taka kucharka :slight_smile:
25. nov 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ked si si neni ista tak len zltkom tym nic nepokazis
25. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik :wink: tak ides k tomu dr ci nie?
25. nov 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou nie, vajcom normalnym potri
25. nov 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou rozmyslam ci mam,alebo nemam
25. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre potrem vajcom :wink:
groka :angry: :angry: :angry: :angry: chod a nerozmyslaj to nie je normalne co tu opisujes myslim to nie je len ze ta nejak trochu boli hlava
25. nov 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som spat, lasagne su uz v rure :slight_smile:
Groka, chod, nech ti da aspon nieco od bolesti :wink: Ved ked ti je zle, nemozes sa doma usmievat. To poznam, moj mava bolesti hlavy, a tiez nema zrovna dobru naladu. Mala by ta poslat k neurologovi, nech ti urobia CV a MR :unamused:
Dzou, ty kucharka :slight_smile: Ja som si kupila v obchode kolac cokoladovy s kuskami cokolady a poliaty cokoladou :grinning:
25. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa osprchovat a pojdem radsej,je mi jedno co tam so mnou urobia,nech mi ale vezmu krv aspon aj si pockam na vysledky a nech mi zmeraju tlak a spravia vysetrenie srdca a pojdem domov,nic viac nechcem,len aby ma prestla boliet hlava,no ak tam bude nejaky precizny lekar,tak to ma posle na gynekologiu,na neurologiu a neviem kde este
dzou budes tu aj neskor?ja hned ked pridem od lekara napisem,ani nebudem vypinat pc
25. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mala by som byt :wink: mm este nie je doma neviem kedy pride ale teraz prisla suseda ze potrebuje hodit do obchodu lebo jej daco treba na zajtrajsiou morku a ona chudinka tu nemoze soferovat lebo ma amer. vodicak co tu neplati a nedari sa jej spravit jazdy :unamused: tak teraz ju idem hodit cca za 20 min som sp5t
luci :grinning: no idem robit take slimay slane s o sunkou a syrom ze zajtra zoberiem na ti veceru daco :sweat_smile:
25. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja si myslim, ze na pohotovosti ti daju len nieco od bolesti a povedia nech ides zajtra k svojmu dokimu a ten ta poposiela vsade :unamused: Ale zavisi aj od nemocnici, ak tam maju vsetky potrebne oddelenia, tak ti hadam vysetrenia urobia :unamused: Drz sa Groka a tvrdo na nich :wink:
25. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JAj, tak to bude riadna atmosfera vdakyvzdania, to by som chcela zazit, ale take poriadne americke :slight_smile:
25. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, mám sa dobre, len som unavená... a potrebovala by som dobrú masáž chrbta... zajtra ešte pracujem a v piatok mám volno, idem na ten pohreb...
božinku, ja dúfam že je peta v poriadku :confused:
luci. ja som si zas robila špagety s pestom, mnam...
dzou. to som nevedela, že američanom neplatí v anglicku vodičák... a náš slovenský tam platí? alebo to sa berie ako EU?
25. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok