Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
26. nov 2009

Ja som tiez taka poctivka, tiez som nechcela ostavat na pn, lebo ved ako by to bezomna zvladli, vsak? 😀

sisa2
26. nov 2009

luci 😀 😀 😀 no ja som v tomto skratka blba, vzdy si chcem vsetko dorobit. je mi jasne, ze to tu nejako zvladnu aj bezo mna, vsak nezatvoria firmu za to, ze pojdem na matersku ... ale vznikne im dost velky problem mojim odchodom, lebo v BA som uz viac-menej sama a o rok sa to tu v BA malo uplne zatvorit a mali sme sa stahovat ... tak bud to tu zavru skor, alebo si to budu musiet poriesit.

cheerlady
26. nov 2009

no vidim,ze sme tu asi vsetky poctivky 😀 ja som tiez taka bola az kym som sa nena.rala a kaslala na ostatnych,lebo ja som vzdy este aj ostatnych s.acky riesila,tak som sa na to potom vybodla 😀

to preto,ze ja zacinam az o desiatej,tak preto do siedmej ale je to strasne unavne,aj ked sa vela nenarobim,v podstate sedim cely den na zadku ale mi pride este vycerpavajucejsie,lebo nemam ziadny pohyb a potom som jak lekvar,preto chcem aj zostat od januara doma,lebo za chvilu mi z toho sedenia zacnu asi aj nohy opuchat 🙄

lucialen
26. nov 2009

Baby, mam E z tej skusky 😀 To som rada 😵

cheerlady
26. nov 2009

luci super 😀 ja mam za tyzden skusku,aj tu mam ucivo ale nechce sa mi to ani otvorit,stale si hovorim,ze mam cas 😀

sisa2
26. nov 2009

luci - gratulujem 😉 kolko ta ich este caka?

sisa2
26. nov 2009

cheer - veru, asi sme vsetky blbe. ale neva, vsak o chvilu budeme vsetky doma, tak nech to potom robi niekto iny 😀 a nestras s opuchajucimi nohami, na to mas fakt este cas!

cheerlady
26. nov 2009

sisa ja viem,ze na to je cas,ale ked tu cely den sedim,tak ten krvny obeh je o nicom,sice sa par-krat prejdem,ale to je nic 🙄

sisa2
26. nov 2009

cheer - to ti verim. a ja by som zas dnes dala cokolvek za to, aby som mohla sediet na zadku a nemusela behat 😀

nadenkaaa
26. nov 2009

babulky uz som dopisala ten clanok dala ho na korekcie a zalomit do stran 😉
sisuska drzim palce ono moze byt ze dieta je mensie na svoj gestacny tyzden ale nic sa nedeje je dolezite ze je tam kde ma byt vela krat sa stane ze to potm dobehne 😵
Petuska zlatko je mi to strasne luto ale nevyzera to optimisticky kedze na ten tyzden by uz to malo byt stvorciferne cislo ☹ 😢 😢 bojim sa toho ze to nebude tam kde by to byt malo ☹ 😔 😢 moc ti drzim palce aby som sa mylila 😔 drz sa a posielam ti objatie a prajem ti vela vnutornej sily
Luci gratulujem ku skuske 🙂

cheerlady
26. nov 2009

sisa jasne,ty sa teraz musis setrit 😉
nadi aky clanok si pisala? 🙂

sisa2
26. nov 2009

babule letim domov, ak nezaspim, vecer som tu. inak az zajtra vecer, lebo cez den som mimo office.

sisa2
26. nov 2009

nadi moc moc dakujem. ja viem, ze by som nemala stresovat, ale dost ma tym lekar vyplasil, kedze -2tyzdne by znamenalo, ze som ostala tehu, ked mi vysiel pozitivny tehu test. ci to tak nie je? sa mi to skratka cele nejako nezda.

cheerlady
26. nov 2009

pa pa sisa 🙂

nadenkaaa
26. nov 2009

to nie je mozne aby sa ti to hned ako si ostala tehotna ukazalo na teste 😉

nadenkaaa
26. nov 2009

cheer robila som rozhovor s medical affair directorom s Eurocord slovakia -ohladom pup. krvi

dzou
26. nov 2009

ahojte kocky moje ako sa mate? ja som uz doma ale tak potom ideme na ty veceru i ked sa mi nechce aspon nemusim ja varit 😀 a starat sa co bude mm jest 😀
inac uz som vam chcela napisat ze krcok je vysoko a makky takze pride mrcha ale teraz som kukala a uz je dole a trvdy 😕 tak neviem
ale v robote som sa rozhodla ze zajtra mi teplota vystupi a v sobotu najdem // 😀 😀 😀 😀 dobre rozhodnutie nie?
idem si precitat co ste napisali 😉

lucialen
26. nov 2009

Jaj dakujem baby 🙂 Uz len 2 skusky v letnom semestri 🙂
Sisa, ale ked lekar nebol vyplaseny a nemal podozrenie, tak sa neplas 😉 Aj ked to trochu nevychadza, ale to sa stava 😉

lucialen
26. nov 2009

Cau Dzou, ja som myslela, ze mas dovolenku 😕 Ci az buduci tyzden? Dnes som nejaka zmatena 😀

dzou
26. nov 2009

hej az bud. tyzden 😉

cheerlady
26. nov 2009

nadi waw,to muselo byt zaujimave 🙂 aj ked ktovie,ci nemal taktiku to prechvalit aby to viac ludi vyuzilo 😒
luci len 2 v letnom??? to mas nejake ine ako ja,kolko si mala skusok v zimnom? ja 5, z toho 1uz mam hotovu.a my mame skuskove v zimnom v januari a v letnom v juni 😕

cheerlady
26. nov 2009

dzou to rozhodnutie sa mi paci! 😀

dzou
26. nov 2009

ze cheer pekne rozhodnutie 😀 lebo vecra som bola presvedcena ze klesne a klesla tak dnes som sa rozhodla ze zajtra vystupi A HOTOVO 😀 😀 😀 😀 😀 no uvidim ci ma posluchne 😅

cheerlady
26. nov 2009

bodaj by ta posluchla tak ako aj predtym 😀

dzou
26. nov 2009

no sak 😀 ako sa inac mas?

cheerlady
26. nov 2009

ja dobre,len ma mm akurat zas cez telefon vytocil 🙄 a uz odratavam minuty,nech idem domov.
a ty? 🙂 teda okrem toho,ze zajtra vystupi teplota a v sobotu testujes? 😀 😀 😀

dzou
26. nov 2009

ty si este v robote? chudatko.. 😉 a co ta zase vytocil?
ja sa mam inac dobre 😀 ani nic nove .... zatial 😀 (si ale fandim co? 😀 )

lucialen
26. nov 2009

Cheer, ja som mala v zimnom 7 a v letnom 3, ale jedna je len za odovzdanie diplomovky 😉 Vlastne v januari zacneme letny semester a do konca januara mame odovzdat diplomovky a v marci su statnice 😒 Dost nas popohnali, lebo ten novy vysokoskolsky zakon, tak aby sme aspon dostali diplomy

dzou
26. nov 2009

jej cheer akurat citam ze uz citis pohyby tak supeeeer 😉

cheerlady
26. nov 2009

luci aky zakon??? 😕 preco by ste ich neskor nemali dostat?

dzou ale zas jeho strasna dobrosrdecnost nadovsetko-on si na dom radsej zavola robit brigadnikov (vacsinou synov svojich kamaratov) a im zaplati za par hodin kopec penazi namiesto toho,aby si zavolal svagra alebo niekoho u rodiny,co sa mu furt ponukaju,ze mu pridu pomoct! 😠 na toto mam take nervy a potom bude rozpravat kolko nas to stalo penazi 😠 jaaaj,ja nemozem mat ani chvilu klud 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre