• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001
ale ja sa nim neriadim...mam zvysene teploty kvoli liekom
28. nov 2009 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej viem ale sak to uz si 16dpo :astonished: no ja by som zajtra testla ak nepride tvoja mrcha :wink: ja som mala posledny cyklus 16dni lf :wink:
28. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemam test tak by som si musela ist kupit.ja testnem ak nepride.ale v stredu som bola 29DC a to by sa mi uz // ukazali,nemyslis?ale bol to ten nestastny rapidclear.
28. nov 2009 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
28. nov 2009 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj majus.ako?
28. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau mata, no ako mrcha nikde a test negativny???????? :angry:
ale nic si z toho nerobim, co bude to bude :grinning: a ty ako??/
a dzou ktory dc si???
28. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mozno aj nie tak uvidis :wink: drzim palce
28. nov 2009 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou dakujem za palceky... :wink:
majus mne ms len prist ma.zatial nemeska.ale keby nedorazla bolo by to super.prave pisem dzou ze som si testla v stredu bola som 29DC a mala som /.tak ms asi dorazi...
28. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mata,nezufaj, a hlavne pozitivne myslenie :wink: drzkam palceky

mna zacalo boliet troska brusko aj chrbat ako pred mrskou, ale chvilku boli chvilku nie, neviem????
a dzou musime mat pozitivne myslenie :wink:
28. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som 28dc 14dpo ....
28. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a aky dlhy mas cyklus???
28. nov 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo lf mam 14-16 take uz cakam kazdym dnom mrchu najneskor v utorok...
a ty ako?
28. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne meska ?? :unamused: a neviem cim to je, lebo test vysiel negativny?? :unamused: som 16dp
28. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozno ten stres z cestovania nikdy nevies....
28. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozitivne myslim kazdy mesiac ale vzdy to skonci nie podla mojich predstav.ale aspon vdaka tym nechutnym liekom mam ms a ovu....tak to je pokrok.ale dneska som mala sen ze som bola u dr s mojou kamoskou ktora je v 7 mes a mne dr povedal ze som v 5 tt.tak som mala v ruke tehotensku knizku.super pocit...no uz sa mi o tom aj sniva,citim sa jak cvok.
28. nov 2009 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mozno, ale ja tak cestujem skoro kazdy 3 mesiac a nikdy mi nemeskala az tak, vzdy som dostala na 31dc a to fakt ak meskala ale teraz uz je 33dc a nikde nic :confused:
ale nejdem to rozoberat a zamyslat sa nad tym?????? proste co bude to bude :grinning: potesim sa aj mrche aj fazulke :grinning:
28. nov 2009 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati :grinning: nic neboj nie si jedinaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
maji ved uvidis drim palce :wink:
28. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mati, to je normalne ze uz sa ti o tom sniva :wink:
28. nov 2009 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou no niekedy si tak pripadam ze som jedina co bluznim a cakam na //.uz mi sibe...

majus...aspon ty nestresujes jak ja...mna uz boli mrchovsky brucho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati prosiiiiiiiim ta kazda jedna tu tak caka na // :dizzy_face:
28. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby mate super motta....vsetko zle je na nieco dobre.a nadej umiera az posledna.fakt sa mi lubia...
28. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou ja viem....nikdy som si nemyslela ze az tak tomu prepadnem.....ale asi cim som starsia a blizim sa k 30 tak tym je to horsie
28. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mata, no u mna to vzdy to motto plati, vzdy ak sa niekedy nieco stane, to potom nakoniec pridem ze som na tom ziskala a je lepsie :grinning:
a ako pise dzou kazda tu cakame na // kolajnice, :wink: takze nikdy niesi sama :wink:
28. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majus ja viem...
28. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to hlavu hore :wink: a pozitivne myslenie :wink: najhorsie uz mas za sebou, mas ovulku aj ms to sa treba tesit :wink:
28. nov 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mas pravdu.ja sa tesim ze mam za sebou taky pokrok.len som sklamana z toho ze som si nikdy nemyslela ze sa nam nebude darit.ja som bola v tom,ze sup sup a budem tehula,tak jak moja segra aj moja svagrina.uz maju po 2 deti.a svagrina je oddo mna o 5 rokov mladsia!!!
tento svet je taky nespravodlivy...
28. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mata, ja viem ja som si tiez myslela ze to bude sup sup a budem tehula a vidis, mam 24rokov a mam problem??? :confused: a fakt som myslela ze hned otehotniem a vidis, teraz je velke zdivenie???
28. nov 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky, stihla som prečítat len trošku čo ste popísali... pohreb som prežila, bolo plaču, chvílami som musela riadne predýchavat, v kaplnke kosa, ale na kare sa už ludia usmievali a spomínali... a dnes som sa zastavila u brata, mal zabíjačku, aj mamina mu pomáhala...
groka. moj dr robí cytologiu každý rok, je to naozaj nepríjemné a ked to bolí, tak je krčok asi viac uzavretý.. mne sa zdá, že teraz je na Sk už schválené že cyto sa musí robit každý rok a poistovna to plne platí, je to v rámci každoročnej preventívky u gynekologa, rovnako ako vnutorne sono...jedine sono prsníkov je každý 2. rok, a po 40.tke je nárok raz ročne myslím na mamografiu...
28. nov 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no majus zmylili sme sa...aj to sa stava... :cry:
28. nov 2009 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj sharmi tak dobre ze si to zvladla vcera..
baby sak aj ja som si bola uplne ista ked sme zacali v juny ze sak do vianoc som urcite tehu a uz su skoro vianoce a nic :frowning2: no hold nic v zivote nie je presne tak ako si to mi predstavujeme alebo chceme
28. nov 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok