Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
30. nov 2009

ahojte baby,
chcem vas len poinformovat ze uz mrchujem, dostala som mrchu v lietadle 😒 ako naschval 😠
ale ide sa do vianocneho kola 😉

lucialen
30. nov 2009

Miska, tak to si overim, mne povedali, ze aby som mala narok musim platit aspo 270 dni, no ale kedze tehu nie som, tak mam pokracovat s platenim 😒 Musim sa na to opytat, zajtra tam zavolam, a myslim ze je tu aj taka tema tak tam kuknem 😉 Diky za upozornenie 😉
Majus, tak to je mi luto 😔 , tak nakoniec dost meskala 😒
Miska, ved aj ja som dnes zaregistrovala cez iny pocitac draheho a potom som prisla domov a dostala som 5 dni VIP na starom 😀

xena1
30. nov 2009

luci tak Antonio mal toho vela???skoda....som sa tesila,lebo som ti po vetre poslala par folikov🙂

lucialen
30. nov 2009

Jaj Antonio nestihal a ked som ho videla, vyzeral nasraty, tak som radsej isla 😀 Aj tak bolo predomnou este 10 zien a mal na ne 45min kym isiel operovat 😉 Dakujem za folikuly, mozu zacat praskat 🙂

majuska7979
30. nov 2009

no lucia dosla, ale dost meskala, nikdy mi az tak nemeskala, ale to bude asi tym jazdenim a zmenamy krajin, vsak behom 12dni sa bolo v uk, pl, svk, spat pl, a uk, takze asi to malo tiez vplyv 😉
ale nevadi 😉 sama sa divim ze to beriem tak sportovo 😎

lucialen
30. nov 2009

Jasne ze nevadi Maji 🙂 Tak to si mala perne 2 tyzdne. To pracovne tak vela cestujes?

xena1
30. nov 2009

😎 luci tak Antonia som nasrateho este nevidela... 😢 ale stredu tam urcite chod...rado sa stalo...

majuska7979
30. nov 2009

kdeze pracovne, to mala byt dovolenka 😀 a aj bola, mm je poliak a ja som slovenka a zijeme v uk 😖 tak sme to museli nejako skombinovat 😎

lucialen
30. nov 2009

Majus, ja som myslela , ze zijete tu v SR 🙂 Uz chapem, aj my sme mali take dovolenky, ked sme zili v UK 😀 Som sa vratila z dovolenky totalne vycerpana 😀 A co robite v UK? Kde zijete?
Xeni, to ty tam nechodis ako pacientka, tak preto sa Antonio usmieva 😉 Normalne som ho velmi usmievat nevidela, asi len prvy krat ked som tam bola mal dobru naladu 😀 Inak ked som tam bola na kyrete, tak on ma rano bral a bol vyslovene neprijemny, som sa citila, ako keby idem z vlastnej vole na potrat ☹ To bolo prve stretnutie, vsetci ostatny boli mily, len on bol nejaky divny 😒

majuska7979
30. nov 2009

lucia, no sme v londyne ☹ a pravdu uz mam dost tohto kraju 😠 ale tak to vypada ze skratime nas pobyt na 2 rocky a nie na 5 😀 len budeme musiet viac odkladat a menej minat na blbosti 😀
a vy ste kde boli???

lucialen
30. nov 2009

My sme boli pri Oxforde, vo Witney a potom na UK ostrove Jersey 😉 V Jersey je asi 40% poliakov 😀

majuska7979
30. nov 2009

lucia, povedz mi kde ty poliaci NIEsu 😀 vsak mm je poliak 😀

xena1
30. nov 2009

tak to ho nepoznam ako pacientka ma spravdu,asi teda k nemu rodit nepojdem 😀 nie je on stary mladenec???

lucialen
30. nov 2009

Je stary mladenec Xeni 😀 Ale ved nieje az taky stary 😀 Ale som citala tu prispevky o nasej nemocnici a zeny si chvalia, aj jeho si platia vela k porodu 🙂
Majus, no to tazko povedat, kde poliaci niesu, ale si pamatam, v Jersey ich bolo teda riadne 😀

majuska7979
30. nov 2009

a ja ti hovorim lucia, ze oni su UPLNE VSADE 😀

dzou
30. nov 2009

ahojte kocky no ja uz doma a tramtadadaaaaaaaaa aj s mrchou 😀 normalne som asi idiot ze sa tesim z mrchy no ale ked clovek vie ze pride tak chvalabohu ze je uz tu... a teda chytila ma v robote a brucho ma taaaaaaaaak bolelo ze som si v priebehu 3hod musela dat dva ibupr. lebo jeden nezaberal 😖 ale uz mi je lepsie... tak 7.kolo ☹ ale tak co uz mozno uz bude to uspesne no a mrcha dalsia vychadza tesne pred silvestrom tak mozno bude silv. darcek i ked osobne si zacinam mysliet ze mame asi nejaky zdrav. problem ked sa takto nedari ale tak teraz mame tie vitaminky tak uvidime co to spravi... lebo ja som ani nikdy nemala nejak vela plod. hlienu ked tak len watery aj to menej ale egg vobec a teraz co mam tie tabletky ze by to malo na to pomoct tak uvidim ci hej... no teraz by som akoze mala prestat merat kvoli mm ale asi budem potajomky mne to velmi vyhovuje ako napr. teraz uz 4dni som vedela ze sa to nepodarilo a teda som ani netestila a cakala mrchu a teraz prisla a som uplne v pohode kedze som ju cakala 😉
no idem vas docitat 😉

lucialen
30. nov 2009

Ahoj Dzou 😉
Dobre, ze prisla 😉 Teda dobre ako dobre 😒 Takze tento mesiac lf 15? MM nechce aby si merala? Sa uz citi pod tlakom, co? Ved my sme tu vsetky zdrave a nedari sa 🙂 To sa len priroda s nami zahrava, ale nam to vynahradi na detoch 😀

xena1
30. nov 2009

luci pocula som ze je dobry,no uidime....zatial sme kamosi....
dzou,ked budes mat prilezitost chod k dokimu,aspon na zakladne vysetrenia....

lucialen
30. nov 2009

Varim cottage pie prvy krat, som zvedava co z toho bude 😀

dzou
30. nov 2009

xeni no mam ako mam ja neviem ako to tu funguje tak este chcem pockat teraz som mm kupila selen ACE a ma este aj cecko dalsie k tomu lebo som citala ze na spermose je dobra denna davka az 1000mg tak uvidime co to spravi 😉
luci no ako vychadza ze 15 ale ak si pametate tak ovu mozno bola na ten 13dc takze mozno bola tak ako min. mesiac 16dni 😉 a inac neviete ci to moze byt sposobene nejakym hormonom ze ho mam vela alebo malo ze mam taku dlhu lf? ako ja viem ze niektore baby by neviem co dali za to aby mali aspon 14dni no a ja az 16 😖 ae tak trosku dlha nie?

lucialen
30. nov 2009

Ozaj Dzou, egg som mala len raz, ale wet mavam pravidelne, len minuly mesiac nic a tento este tiez nic nezacalo 😒
A vlastne ten hlien pomaha spermiam, aby sa dostali, tam kde treba. Ale Bris pisala, za ona nemala tiez ziadny a otehotnela 😉

lucialen
30. nov 2009

Dzou 16 je v norme, tak ako aj 10 mozno mas vela progesteronu, ten tak natahuje cykly, ale zase ja ho mam dost a lf kratka 😒

dzou
30. nov 2009

hej ja viem ze pisu ze asi netreba ziadny ale tak mozno to pomoze 😉
jaj a hej mm nechce aby som merala ze to chce viac prirodzene ale mne to vyhovuje tak budem potajme sak aj tak sa nebudi ked meriam 😉 on to vie len podla toho ze mam teplomer vedla postele ale ja to nejak inak vyspekulujem 😀

xena1
30. nov 2009

jasne dzou,este poskusajte a potom uidite....drzim palceky .....mozno naozaj nachvilku prestan merat,lebo ani pre mm spermie to nemusi byt dobre ked sa stresuje...

dzou
30. nov 2009

nooo on sa inak nestresuje 😉 tam je to o niecom inom ale to tu nechcem rozoberat... ako vzdy sa to tyka financii a pod. ...
no sak este poskusame a uvidime .... ja asi pockam ten rok sak este mam ''len'' 27(skoro... chybaju mi este 3dni 😀 ) tak chcela som babo do 30-tky tak uvidim aspon ked prejde rok uz pojedm vazne s tym ze je nejaky problem

kkatkaa
30. nov 2009

ahojte babulky co nove? nejaka nova tehulka alebo snazilka? ako som bola chora tak som vypadla a teraz sa vas uz skoro tyzden pokusam docitat a to sa nedaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 tak idem pokracovat snad uz budem uplne v obraze

dzou
30. nov 2009

ahoj kati 😉 no tusim nic nove 😒 nejak sa nam nedari
a co mas ty nove?

sharmana
30. nov 2009

ahojte kočky, tak čo máte nové?
dzou, ako ms, dúfam že neprišla 🙂
mm maká v spálni, niečo opravuje na stene, normálne ho to chytilo....
a dnes som zase cítila v brusku ako keby pohyb... ja neviem či si to namýšlam, ale bolo to také zvláštne a krásne zároven 😀 😀

sharmana
30. nov 2009

jaaaj čo to čítam, tak si ju predsa dostala dzou 😠 do prčíc, škoda... ale aspon ta už nenatahuje 🙂

dzou
30. nov 2009

sharmi pysala som vyssie ze prisla ale nevadi sak uz som ju cakala 😉 tak dalsie kolo uz 7. 😠
a ake to bolo myslim tie pohyby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre