Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
30. nov 2009

no aj ja dufam ze siska je ok...
inac ak by mi vysla teraz ovu na 14dc tak to bude 13.12 na Luciu tak dufam ze ma nejaka bosorka zacaruje a postasti sa 😀
sharmi aj segrin mm bol taky isty ked ona bola tehu ona chcela kropackovat a on sa bal 😅

dzou
30. nov 2009

inak bris ma uz ake pekne brusko 😵 kuknite jej do albumu

janulka04
30. nov 2009

nie, sharmi..ja som ju nascanovala a hotovo..ja ani neviem, kde teraz fotak mam 😀 , tu je to ako po vybuchu

sharmana
30. nov 2009

dzou. no veru, chlapi sú ešte háklivejší než ženy máme ten pocit 😀

jani. jáj tak, možno je to tým.. a ako sa cítiš?

sharmana
30. nov 2009

dzou. pozrela som brisin album, no asi sa budem musiet aj ja odfotit, ja som v 16tt a mám ak nie také bruško ako ona, tak len o trošku menšie, neviem to porovnat, ale ja mám už tiež brušisko 😀 všetci tipujú že už som v takom 5. mesiaci...

dzou
30. nov 2009

tak odfot sharmi sme zvedave 😵 😀 ale sak uz skoro si v 5. mesiaci nie? 😉

janulka04
30. nov 2009

sharmi, niesi sama....ale bris ma pekne brusko, to ano, ja mam samu striu, po malych a este aj previs sunkovy, takze ja nefotim....moj obvod okolo pasa je 87cm, takze hanba...a to nieje tehu brusko, ale pneumatika 😀

nadenkaaa
30. nov 2009

ahojte kocenky 🙂 ste mi chybali brala som si notas do hc avsak brachovi posahali ruter takze sa mi nedalo pripojit 🙄 ako sa mavate?
ja uz ani teplotu tento mesiac nemeriam lebo zasa som tieto dni bola v hc a dnes som stavala o 6 a isla osm spat o 3 takze to nemalo zmysel kropackujeme poctivo uz od soboty ale u nasich to teda nebolo take ako by to malo byt kedze sa clovek musel kontrolovat aby to nebolo pocut 😅 😅 😀
bala osm dnes u zubara na preventivke 😉 ale uz som doma v za a dnes pojdeme pekne tiez sa tulkat 😵inak dnes som 15 dc ale hlien nie je egg este 😅 cakam do 17 dc na ovu 🙂

dzou
30. nov 2009

ahoj nadi 😉 no ja by som akoze nemala merat tento mesiac kvoli mm ale asi budem podvadzat 😀

sharmana
30. nov 2009

dzou. nooo ale ja vyzerám na 5. mesiac už tak od konca 3. mesiaca 😀 😀
jani. no bojím sa aj ja že budem mat strie, lebo sa mi brucho nafúklo a velmi sa nekremujem, stále na to zabúdam... potom si budem určite nadávat.. no čo už... ale ináč minule som čítala alebo dávali v telke, že tie krémy sú blbosť, že žene sa bud tie strie spravia alebo nie a krém na to nemá žiadny účinok.. tak neviem..

dzou
30. nov 2009

to s tymu striami som citala aj ja niekde tu na konikovi ze sa bud zene sprvia alebo nie ale tak ja budem kremovat preistotu 😀 ale este nemam co 😠

janulka04
30. nov 2009

veru, ja som kremovala cele tehu a ho... z toho, vazne a este ma primar v Ruzinove zvozil, ze ako to moje brucho vyzera? Debil...ale teraz kremujem, musim....som strasne vysusena cela..normalne aj ruky mam ako keby som mala exem...som to v zivote nemala a aj pery zoschnute...

nadenkaaa
30. nov 2009

sharmi podla mna strie sa urobia ci kremujes laebo nie pokial ma k tomu koza sklony tak kremy tomu nezabrania 😔 😠
in ak uz ma to nebavi proste to uz nehcam tak uz viem kedy mam ovu takze uz to necham tak a skusim sa zaoberat inym an ie stale len plodenim a priznakmi preto sem aj menej chodim 😅

dzou
30. nov 2009

nadi sak jasne treba sa nejak odreagovat i ked mne to zatial nevadi ani meranie ani konik 😀 teda aspon mylim ja by som sa asi skor zblaznila ak by som sem nechodila zit s tymi vsetkymi myslienkami sama asi by som zcvokla 😅

nadenkaaa
30. nov 2009

jasne dzou ja prechadzam fazami uvidime kolko mi to vydrzi 😅 😀

sharmana
30. nov 2009

asi máte pravdu babule...
dzou. neboj, len si trénuje kremovanie, zachvílku budeš aj ty 😉
nadi ahoj, ako sa máš? jasné, treba sa trošku odreagovat... teraz otehotnela moja kamoška, ktorá sa snažila už skoro 3 roky o druhé mimi.. a podarilo sa, lebo na to prestala mysliet...
jani. no ja vôbec zmeny na svojej pokožke nevidím, ako sa píše vknihách, celkom normálnu pleť mám, keby mi brucho nenarástlo, tak sa ani necítim ako tehotná.. no a jasné, že únava je väčšia, hlavne na obed a potom okolo pol deviatej, deviatej večer ma to chytá....

janulka04
30. nov 2009

no, ja sa dobrone priznam, ze som rada zavisa na konikovi 😀

dzou
30. nov 2009

no sharmi ale ja som este staaaaaaaale neprisla na to ako na to nemysliet 😅 ak mate niekto nejaky navod tak poradte 😀
u mna je to tazke ja som tu sama nemam tu kamosky moj zivt teraz je robota pridem domov, konik 😀 venivat sa mm a tak vsio... teraz este aj to taebo tak flakam ale uz od noveho roka idem poctivo... ale aj to je len 2x do tyzdna... n neviem proste ako na to nemysliet ked to proste chcem 😠

dzou
30. nov 2009

jani aj ja sa priznavam 😀 ako na nejakej odvykacke... volam sa ta a ta a som zavisla na konikovi 😀

janulka04
30. nov 2009

dzou, chapem, ja som zas stale len doma...blee. tak aby mi nesvitorilo uz, kompenzujem si to konikom

kkatkaa
30. nov 2009

sharmi a ako sa jej podarilo na to nemysliet? lebo ja len co zacneme snazit tak uz dufam ze co ak teraz uz konecne a ci chcem alebo nechcem na to myslim 😒

lucialen
30. nov 2009

Baby, ja asi idem na brusne tance 😀 😀 😀 Je to len o tri dediny odtialto, tak skusim 😀 Inak mna cvicenie vobec nebavi, lebo som taka leniva, ale ked uz ani zahradka nieje, tak sa musim trochu rozhybat 🙂

lucialen
30. nov 2009

Ahoj Nadi, ved som ta spominala, ze si neprisla dat info aka bola oslava 😉

dzou
30. nov 2009

presne kati ale ako uz pri sexiku uz nemam az taky problem tam sa mi to nejak podarilo sa od toho odputat a mylim len na rozkos 😅 😀 ale tak inak skoro stale na to myslim preto som zacal vypekat kazdy vikend nech sa nejak zabavim ale zase mm sa stazuje ze budeme tucny 😀

dzou
30. nov 2009

jeee luci brusne tance su vraj super 😉

lucialen
30. nov 2009

Inak aj ja cakam, kedy na to uz prestanem mysliet 😀 A stale sa to nemyslenie na mna nelepi 😒

janulka04
30. nov 2009

teeda, lucka...z teba bude sexi brusna tanecnica??? 😲 😵

sharmana
30. nov 2009

no babule, ved ani ja netuším ak ona to nemyslela, ale možno mala iné starosti a keksíkovali len z rýchliku a podarilo sa 😀
baby odfotila som sa, ale je to otras, normálne som tučná jak tučibomba, bože hrozne sa mi to nalepilo aj na stehná a tak... a ešte aj to otrasné svetlo, takú foto tam nedám, až niekedy cez den sa vyfotím a potom sem dám fotku 😀

lucialen
30. nov 2009

Dzou aj ja som pocula, ze su dobre ked chce zena otehotniet a aj v tehu su dobre 😀 Tak pojdem, nemam sice s kym, tak sa tam budem sama zabavat 🙂 A ja este take tanecne drevo 😀

janulka04
30. nov 2009

sharmi.... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre