• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
hej to som teraz tu prsi skoro stale :rolling_eyes:
no ja som zvedava ako to bude so mnou ... dnes som konecne poriadne prestudovala letak k tym vutaminom co som si kupila ... ja som totiz kupovala macku vo vreci :grinning: ako v tej drogyske nalepili ciar. kod presne tam kde je napisane co obsahuje a kolko inac aka logika :sweat_smile: ale ja som uz tento pregnacare mala ale pre tehulky ono pisali ze sa moze aj pred otehu ale toto je speci pred otehu aj je to o £4 drahsie ako pre tehulky no a pisu tam ze co tam je L-arginin ze moze podporit prasknutie folikulov zdravsie folikuly(ako neviem co tym myslia) a uhnuezdenie, potom tam je nejaky N-acetyl cystein dobry na zdravy plodny hlien a potom vitb12 na zdravie reprod. organov a spravne fungovanie vjecnikov aj E-cka je tam viac ako v tom pre tehu no a samozrejem listovka a vselico ine.... ako tento mesiac este nejak neriesim lebo aj tak vacsinou nieco taketo pmaha ked sa to berie dlhsiu dobu tak uvidim co bude potom... no a uz som konecne zistila ze ked budem chciet zajsy za dr ze sa nedari tak to normalne ku mojemu jak obvodnemu najrpv pojdem tak uvidim ci pockam alebo nie
1. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a na to letaciku pisu ze vyrabaju nieco aj pre chlapov tak akurat idem kuk na ich stranku ze co to je zac :wink:
1. dec 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a co tam pisu? to som vobec nevedela ze zinok je veeelmi obsiahnuty v spermiach ze je ho o 100x viac ako ho maju muzi v krvi a ze kazdy ejakulat obsahuje 5mg zinku polovica z dennej dop. davky...... no dnes som ho mala aj v plane kupit ale zabudla som no zajtra uuuuuuuuuuuuurcite nezabudnem :grinning:
1. dec 2009 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a teda este jedna vec je tam o 50mg viac selenu ak v tom cistom!!! selene co som mu kupila :angry: no TO musim mat :grinning: inac je to toto ak by to niekoho zaujimalo http://www.vitabiotics.com/wellman/conception_productinfo.aspx
1. dec 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzou, tak to je dobra cena na to, co vsetko to obsahuje :wink:
A ako sa tvoj zobral, ze si mu kupila vitaminy? Ci mu ich nejako nenapdne podstrcis, roztopis v kave alebo tak? :grinning:
1. dec 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci :grinning: no ono to stoji £10 ale pre tehulky okolo £6.50... a toto pre chlapov tiez stoji £10 :wink: ten wellman myslim
no on to normalne berie teda dufam, lebo rano ked ja idem do prace on este drychme :grinning: tak ja mu polozim tabletky na stol aby si dal ku kave tak dufam ze ich nehadze do kosa :grinning: ale inac ked som mu prvykrat dala ten selen tak sa hned pytal... a ta hneda tabletka je co?tak som mu povedala a uz nehovoril nic a papa :wink: on ako toto mu nevadi on ma rad pchanie vitamonov do seba on je taky hypochonder :grinning:
1. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak dobre ze vitaminy mu nevadia a rad berie tabletky :grinning: To moj je zase proti liekom, ale toto berie bez problemov :grinning:
Tie zdravsie folikuly, ze asi im nieco dava, aby boli zdrave, lebo nie vsetky vajka su zdrave :unamused:
1. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fiha, babule..pchate sa vitaminmi?
...no a vsi....teraz uz sa nestriha...je na to taky speci pripravok na SVK, teda, my sme zatial nemali..klop klop klop...kliestov uz par ano, ale to su jedini paraziti, vdakabohu...lebo ja strasne tazko nesiem, ked malym nieco je :pensive:
bris, tusim sme boli rovnako...mne uz nieje zle, som si zdriemla, ale hlava ma stale boli...a mate pravdu, je to stopro pocasim, tu od rana snezi o dusu :rolling_eyes:
1. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no teraz mi konecne napisala jedna dobra dusa ze ako to prebieha tu v uk ak sa nedari a ze oni pozaduju az 2roky snazenia sa .... a potom dalsie postupy a ak sa nebude darit a splin urcite podmienky tak dokonca budem mat 3iui a 2ivf zadarmo... no dufam ze az k tomu to nepride ale tak aspon uz viem :wink:
no uz mam mm doma je dobe napaleny na suseda tak sa mu musim venovat :grinning: paa
1. dec 2009 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inac ta baba co mi pisala mi napisala ze BT tu v uk vobec neuznavaju a to napr. aj preto ze ona podla BT mala ovulku aj ovulacnych testoch a podla horm.profilu nie! tak dobre ze? .... no este sa rozhdonem po novom roku co budeme robit
1. dec 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, tak to je zaujimave, dzou... :unamused:
jasne, utekaj vychladit tvojho mm... :grinning: , inac oni vsetko tak prezivaju :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky, tak tu v BA dnes hnusné počasie, dážd a bez srandy znovu mám hrdlo červené.. paráda.. takže už kloktám...
dzou. ináč mne sa tiež zdá, že nie celkom sedí ta bazálna teplota a ovulácia, ved vieš ako som ja otehu a ja neverím že 3 dni vydržali spermie, podla mna som mala ovu o den, dva skôr, než ukázala teplota, alebo úplne inokedy, ked som mala taký plodný hlien a to bolo na 10DC.... :wink: no uvidíme...
1. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sharmi, tak sa vyliec....mna krom tej strasnej boesti netrapi nic..kop klop klop..aj male som dnes nesprchovala....nevladzem...zajtra ich okupem a hotovo
1. dec 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No co sa mna tyka, ovu testom verim tak na 50% a BT tak na 98% :slight_smile:
Mam pocit, ze uz ovu bola lebo mam nejaku vysoku vecernu teplotu :grinning:
1. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a čo ta bolí jani?
ja som mala s hrdlom problémy vždy v období jesene aj pred tehu, len ako som už písala, vtedy som sa stým vedela lepšie vysporiadat, teraz nemôžem nič brať... je to na figu... hned ako sa zhorší počasie mam zapalene hrdlo :unamused:
dnes som bola na talinčine, ale taaak sa mi nechcelo, by som hrozne spala poobede a musela som tam íst... ale už 15.decembra končím kurz, potom budem len oddychovat po práci...
1. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj, hlava..uz od obeda...
sharmi...hrdlo, to bol vzdy aj moj problem...nastastie teraz sa nejako neozyvaju a som rada
1. dec 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bris to nie u nas ale u sisi v skolke to maju,my mame vsi v skolke,oni anginu
sisa tak ano to hej,ale robis nejake opatrenia nie?ovocie,cajicky,medik,citroniky,homeo...
sme doma,boli sme u svokri,u kamosa a maly zaspava,ja kuk ordinaciu,odsudene a potom hajde spat,rano o 5:00 vstavam ,urcite tu uz budem strasit,musim si umyt hlavu,vyfukat,dnes sa mi uz nechce a vyzehlit asi,nech mi to nelieta vsade,a pojdem do roboty,uf,zajtra zanasa maleho mm,lebo inak by tam uz musel byt od 6:45 a mm sa to nepaci,takze tak
1. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jani hlava, to ti nezávidím... asi len vela tekutín a spánku...
1. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pozeráte ružovú? čo poviete na nového ekonomického tajomníka? dobrý pako :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja nepozeram. u nas sa take nepozerava :grinning:

ozi baby tehulky, neviete ako to je? ked na utz vypocita podla velkosti napr. ze som v 5tt, znamena, ze som v 5tt a plod ma 3ttt, alebo ze plod ma 5tt a ja som v 7tt?
1. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sharmi, a nevies kde zmyzla Daniela s Adamkom? :grinning: Som to nezachytila :grinning:
No riadny pako ten namestnik :grinning:
1. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajoj sisus, som zvedavá aké budeš mat to hcg, ja som mala síce vyššie, ale to vôbec nevadí, u každej to stúpa inak...
ak ti na uzv podla velkosti prístroj zmeria a napíše, že 5tt, tak to zodpovedá 5. týždnom od menštruácie.. na fotke zo sono som mala dva údaje, týždne podla ms a týždne podla velkosti zmeranej na utz.... napríklad mne zmeralo že mám podla ms 12w2days a podla velkosti uzv 12w1day...

luci. presne na to som minule aj ja myslela, netuším kam ju upratali, ale aj tak mi strašne liezla na nervy :slight_smile:
1. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siska malo by to byt tak ze si teda v 5tt pretoze tehotnestvo trva 40 tyzdnov nie 36
1. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sharmi - hm, nejako tomu nerozumiem. skratka by som teda podla mojho vysetrenia mala byt ca. v 5tt, cize tam podla utz aj tak nemohlo byt este nic vidno, nie? len neviem, kde potom ostali tie zvysne tyzdne :confounded:
tebe brali v ktorom tt krv na HCG a kolko si mala?
1. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa. 5tt si mala podla velkosti uzv a ked si si rátala poslednú ms, kolko týždnov odvtedy ubehlo?
niekedy sa totiž stane, že mimi rastie pomalšie, preto sa nezhoduje týždne zrátané od poslednej ms a týždne ktoré uviedlo podla velkosti sono... to sa neskôr vyrovná... menšia odchýlka samozrejme môže byť, lebo každý má v iný DC ovuláciu...

neviem presne kedy mi merali to hcg, ale zdá sa mi že v 6tt som mala vyše 2000hcg a v 8tt 15700hcg...ale možno sa mýlim v tých týždnoch, ale v 9tt mi už nemerali nič, takže to museli byt údaje z pred toho týždna...
1. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a presne ako píšeš, ak si podla uzv v 5tt, tak je vidiet len dutinku... kedy si bola na tom sone, v ktorom týždni tehotenstva?
1. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sharmi dakujem.
no dnes mi nameral velkost gest. vacku 14 mm, vraj to zodpoveda 5+3tt ... podla mojich vypoctov by som dnes mala byt 8+1tt, co je dost velky rozdiel. tak som sa vlastne preto pytala, ze ci som 5+3tt, alebo by to malo byt 7+3tt, co by sedelo s IP, ktory som mala na 6DPO. ach jaj, sibe mi, ja viem, stale to tu riesim. fakt sa ospravedlnujem.
to prve HCG mi brali v 5+4tt podla mojich vypoctov, mala som 894.
1. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa tehotnesky test si si robila davno nie?a to si bola vtedy podla 9 mesiacov v 2 az 3 tt plus si pripocitaj priblizne 2 tt takze si bola cca 4 az 5tt ked si si robila test inak si bola 2 az 3,takze to sedi,ale ako to tu uz bolo pisane,babo nemusi rast tak ako by malo,vykyv moze byt aj 2 tt
1. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisa. to nie je až taký velký rozdiel neboj, musíš si uvedomit, že ty si mala úplne iné cykly, velmi dlhé, takže ten posun tam bude kvôli tomu... vôbec sa neobávaj... riad sa velkostou podla uzv,a lekárovi povedz o svojich dlhých cykloch, v tom prípade ta musia brat inak...
hcg je v poriadku na tie týždne čo píšeš, lebo čo mi ukazovala lekárka tabulku tak do 7tt je v poriadku už od 200hcg až po... to už neviem... skúsim niekde nájsť tú tabulku...

takže vôbec sa nemusíš stresovat a v tomto týždni ani mne ešte v dutinke vôbec nič nevideli, uvideli niečo až v 7tt, ale už aj s akciou srdiečka... ale zase ty sa neznervoznuj, proste ty si to nesmieš rátat od poslednej ms... nechaj to ísť prirodzene, ja verím že to bude v poriadku... a lekára sa spýtaj na všetko, čomu nerozumieš... :wink:
1. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
groka - to mi je jasne. ja som len nevedela, ze ked utz ukazuje, ze som v 5tt, ci to je realne 5tt, alebo vlastne 7tt. pisem asi ako hotentot.
vykyv 2tt takto na zaciatku sa mi zda byt strasne vela.
1. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok