• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
baby inac vcera som si kupila akoze od mm na narodky :grinning: novu vonavku nina ricci :dizzy_face: taku co ten flakon vyzera ako jablko :wink: sa vytesujem... a inac kupila som si v librovom obchode tehu testy 2ks za £1.. tak som zvedava ze co to je zac :grinning:
4. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka varim cesnacku polievku s halustickami v nej a karfiol vysmazany lebo mi svokra doniesla a k tomu varene zemiaky tie potom opeciem na panvici s tatarkou to bude
4. dec 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, vazne...baby to tu prezivali so mnou :- :grinning: :grinning:
dzou, dufam, ze su to tie, co ukazuju // :dizzy_face:
mnaaaaam, groka....mna tu tak ser.., ze tu nemaju tatarsku, akoze spravim domacu, ale aj kupovanu lubim a mozem si akurat piskat :frowning2:
4. dec 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a tam nie su take obchody ako tu kde predavaju nase vyrobky?
4. dec 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani aj ja dufam, ze sa s / by mi nepredali :grinning: tak som si inac kupila 2 balenia takze mam 4 pruzky za £2 :grinning: ale ani neviem aka citlivost musim kuk
4. dec 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou hlavne ti chcem povedat ze tie testy z 1pound shopu su overene :slight_smile: zatial vzdy mi ukazali pravdu a ziadne // takze myslim ze by mali fungovat :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? ty si ich mala? no ja som ich objavila az teraz :angry: kedze mi byvame '' na dedine'' :grinning: tak ja do poundaku musim ist do Sheffieldu alebo Rotherhamu a to chodim tak raz za mesiac ale nikdy ma nenapdlo tam kukat ci maju tehu testy nabuduce nakupim viac :grinning: a teda su 25ml
4. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, ja tu mam 4 1£ obchody, takze som to objavila uz dost davno, ale neuveris kupila som ich asi 2 krat, lebo som sa potom nastvala ze nebudem kupovat ziadne jedine ak mi bude mrcha meskat :grinning:
4. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ale ty si v Londyne :sweat_smile: zi iz ste sa prestahovali? ... no inac super cena ja som vzdy kupovala s superdrug
4. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou ake testy si si kupila?tehu?ci ovu?
4. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehu... ovu nemaju v librovom skoda :frowning2: :grinning:
4. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cenovo sa to oplati vsak :wink:
stale byvame kde sme byvali, ale uz kukame na nove, len momentalne nemaju nic pekne v agenturach??? :angry: mysim ze to nechame na novy rok :grinning:
dzou, tu nie, mozno v Mnichove, ten je 50km od nas, ale nemam to zistene na sto %
teda aspon myslim ze nemaju ovu testy .... maji nevies maju?
hej no na vianoce sa stahovat je od veci i ked mm segra sa stahuje bud. piatok kupili novy dom az 4 bedroom.. a to su len ona , mm a syn :rolling_eyes: a to kupili po neplaticovi tak sa museli stahovat do 28dni
4. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak aj my musime ist do MESTA :grinning: :grinning: ked chceme daco z toho obchodu
inak ak sa mi dnes podari(teda ak nebudem cely den pri konikovi :grinning: ) tak jak ozdbobim dom a urobim si album na modrej streche a hodim fotky :wink:
4. dec 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou pravdu ovu testy som tam nevidela iba tehotenske :unamused: mozno preto lebo som si nikdy ovu testy nevsimala :sunglasses: :sunglasses:
no to maju super, ale az 4 bedroom, vsak to je ohromne velky???? naco im taky velky???ale hlavne ze maju vlastny, lebo mi to stale prenajom, prenajom, ale este vydrzim 2 rocky a padame :dizzy_face: :dizzy_face: MOC MOC SA TESIM :grinning:
4. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona tu byva uz asi 10rokkov je vydata za anglana :rolling_eyes: a je uz straaaaaaaaaaaaaasne posh :grinning: ako ina je uz cela anglicanka a chceli 4 bedroom ze aby malemu spravili aj playroom proste aj aby sa mohla ukazovat no chnapes
4. dec 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze ten dom je uuuuuuuplne obrovsky este maju aj dvoj garaz ale zahrada je dost mala.. a teda ona je taka spravna golddiggacka... za anglana je uz vydata 2x s prvym sa rozviedla lebo nebol moc bohaty :grinning:
4. dec 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chapem, :sweat_smile:
ja sa tesim ako od tialto vypadneme, a budeme si byvat v pl v nasom domceku, a citim ze to bude coskoro :grinning:
4. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule tak ja ovu este som nemala,mam ju dnes
4. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji tak drzim palce aby sa vam podarilo vsetko cim skor :wink:
groka ako vies?
inac este aj ff my zablahozelal jeeeeeeeeej to je zlate :dizzy_face:
4. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki dzou, tak hadam coskoro :grinning: este 2 rocky :angry:
4. dec 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcete si kupit dom v polsku ci uz mate? a na svk nechcete ist?
4. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou povedala mi to odbornicka na grafy
4. dec 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou... :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka?
domcek uz je postavany, centralne kurenie bude hotove na jar a v lete letime na mesiac a budeme zakladat podlahu, malovat, obkladat,...a ak nam vsetko pojde podla planov, vianoce stravime v nasom domceku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: boze tak chcem aby sa nam to podarilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
na svk mi ostane bytik po maminke, {ale nespolieham sa na to a chcem aby si maminka v nom byvala aj 100 rokov ] :wink: takze uvidime, ale mne je to jedno, polsko, slovensko urcite je to lepsie nez anglicko :dizzy_face: :dizzy_face:
a k comu ti ff zablahozelal, dzou? nejako som mimo...
4. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou tak tak,myslim si ze jej takato ddefinicia patri
4. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k narodkam :sweat_smile:
hej lauritka je expert :wink:
4. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok