Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
4. dec 2009

baby inac vcera som si kupila akoze od mm na narodky 😀 novu vonavku nina ricci 😵 taku co ten flakon vyzera ako jablko 😉 sa vytesujem... a inac kupila som si v librovom obchode tehu testy 2ks za £1.. tak som zvedava ze co to je zac 😀

groka
4. dec 2009

janulka varim cesnacku polievku s halustickami v nej a karfiol vysmazany lebo mi svokra doniesla a k tomu varene zemiaky tie potom opeciem na panvici s tatarkou to bude

janulka04
4. dec 2009

majuska, vazne...baby to tu prezivali so mnou :- 😀 😀
dzou, dufam, ze su to tie, co ukazuju // 😵
mnaaaaam, groka....mna tu tak ser.., ze tu nemaju tatarsku, akoze spravim domacu, ale aj kupovanu lubim a mozem si akurat piskat ☹

dzou
4. dec 2009

jani a tam nie su take obchody ako tu kde predavaju nase vyrobky?

dzou
4. dec 2009

jani aj ja dufam, ze sa s / by mi nepredali 😀 tak som si inac kupila 2 balenia takze mam 4 pruzky za £2 😀 ale ani neviem aka citlivost musim kuk

majuska7979
4. dec 2009

dzou hlavne ti chcem povedat ze tie testy z 1pound shopu su overene 🙂 zatial vzdy mi ukazali pravdu a ziadne // takze myslim ze by mali fungovat 😵 😀 😀 😀

dzou
4. dec 2009

hej? ty si ich mala? no ja som ich objavila az teraz 😠 kedze mi byvame '' na dedine'' 😀 tak ja do poundaku musim ist do Sheffieldu alebo Rotherhamu a to chodim tak raz za mesiac ale nikdy ma nenapdlo tam kukat ci maju tehu testy nabuduce nakupim viac 😀 a teda su 25ml

majuska7979
4. dec 2009

dzou, ja tu mam 4 1£ obchody, takze som to objavila uz dost davno, ale neuveris kupila som ich asi 2 krat, lebo som sa potom nastvala ze nebudem kupovat ziadne jedine ak mi bude mrcha meskat 😀

dzou
4. dec 2009

no tak ale ty si v Londyne 😅 zi iz ste sa prestahovali? ... no inac super cena ja som vzdy kupovala s superdrug

groka
4. dec 2009

dzou ake testy si si kupila?tehu?ci ovu?

dzou
4. dec 2009

tehu... ovu nemaju v librovom skoda ☹ 😀

majuska7979
4. dec 2009

no cenovo sa to oplati vsak 😉
stale byvame kde sme byvali, ale uz kukame na nove, len momentalne nemaju nic pekne v agenturach??? 😠 mysim ze to nechame na novy rok 😀

janulka04
4. dec 2009

dzou, tu nie, mozno v Mnichove, ten je 50km od nas, ale nemam to zistene na sto %

dzou
4. dec 2009

teda aspon myslim ze nemaju ovu testy .... maji nevies maju?
hej no na vianoce sa stahovat je od veci i ked mm segra sa stahuje bud. piatok kupili novy dom az 4 bedroom.. a to su len ona , mm a syn 🙄 a to kupili po neplaticovi tak sa museli stahovat do 28dni

dzou
4. dec 2009

no sak aj my musime ist do MESTA 😀 😀 ked chceme daco z toho obchodu
inak ak sa mi dnes podari(teda ak nebudem cely den pri konikovi 😀 ) tak jak ozdbobim dom a urobim si album na modrej streche a hodim fotky 😉

majuska7979
4. dec 2009

dzou pravdu ovu testy som tam nevidela iba tehotenske 😒 mozno preto lebo som si nikdy ovu testy nevsimala 😎 😎
no to maju super, ale az 4 bedroom, vsak to je ohromne velky???? naco im taky velky???ale hlavne ze maju vlastny, lebo mi to stale prenajom, prenajom, ale este vydrzim 2 rocky a padame 😵 😵 MOC MOC SA TESIM 😀

dzou
4. dec 2009

no ona tu byva uz asi 10rokkov je vydata za anglana 🙄 a je uz straaaaaaaaaaaaaasne posh 😀 ako ina je uz cela anglicanka a chceli 4 bedroom ze aby malemu spravili aj playroom proste aj aby sa mohla ukazovat no chnapes

dzou
4. dec 2009

akoze ten dom je uuuuuuuplne obrovsky este maju aj dvoj garaz ale zahrada je dost mala.. a teda ona je taka spravna golddiggacka... za anglana je uz vydata 2x s prvym sa rozviedla lebo nebol moc bohaty 😀

majuska7979
4. dec 2009

no chapem, 😅
ja sa tesim ako od tialto vypadneme, a budeme si byvat v pl v nasom domceku, a citim ze to bude coskoro 😀

groka
4. dec 2009

babule tak ja ovu este som nemala,mam ju dnes

dzou
4. dec 2009

maji tak drzim palce aby sa vam podarilo vsetko cim skor 😉
groka ako vies?
inac este aj ff my zablahozelal jeeeeeeeeej to je zlate 😵

majuska7979
4. dec 2009

diki dzou, tak hadam coskoro 😀 este 2 rocky 😠

dzou
4. dec 2009

a chcete si kupit dom v polsku ci uz mate? a na svk nechcete ist?

groka
4. dec 2009

dzou povedala mi to odbornicka na grafy

janulka04
4. dec 2009

dzou... 😀 😀 😀

dzou
4. dec 2009

lauritka?

majuska7979
4. dec 2009

domcek uz je postavany, centralne kurenie bude hotove na jar a v lete letime na mesiac a budeme zakladat podlahu, malovat, obkladat,...a ak nam vsetko pojde podla planov, vianoce stravime v nasom domceku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 boze tak chcem aby sa nam to podarilo 😵 😵 😵
na svk mi ostane bytik po maminke, {ale nespolieham sa na to a chcem aby si maminka v nom byvala aj 100 rokov ] 😉 takze uvidime, ale mne je to jedno, polsko, slovensko urcite je to lepsie nez anglicko 😵 😵

janulka04
4. dec 2009

a k comu ti ff zablahozelal, dzou? nejako som mimo...

groka
4. dec 2009

dzou tak tak,myslim si ze jej takato ddefinicia patri

dzou
4. dec 2009

k narodkam 😅
hej lauritka je expert 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre