Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
11. dec 2009

Medovnicky vyzeraju tak dobre, ze by ich bolo skoda zjest 🙂 Moje zatial vyzdobene niesu 😀

dzou
11. dec 2009

no lebo my sme ho urobili presne naopak ako anglicky 😀 vsade je drevo a hlavne aj izolacia 😀

dzou
11. dec 2009

hodila som inu fotku zahrady nasla som lepsiu a aktualnejsiu 😉

dzou
11. dec 2009

ale travu mame na prd 😠 strasne je riedka a pes 3 razy prebehne a uz sa znici 😠 tak na bud. rok na jar chceme urovit novy travnik

janulka04
11. dec 2009

dzou krasne a pernicky su mnaaaam
lucka, nechcela si dnes zdobit? 😀

dzou
11. dec 2009

to som specialne zdobila ze poposielam aj mailom kamoskam a rodine '' vesele vianoce'' 😀

lucialen
11. dec 2009

Jani chcela 😀 Ale potom ma napadlo, ze mne chutia viac neozdobene, s naco ich budem zdobit, ked sa budu jest 😀 Ale ak budu tvrdne a pojdu na stromcek, tak ich ozdobim 😉
Dzou tak len podosadzajte travu. A kedy ste ju sadili? Lebo ona zhustne tak za tri roky

dzou
11. dec 2009

jaj no prve leto co sme tu boli cize teraz v lete bude 2 roky 😒 ale ona je fakt na hovno normalne pri plote je uz vychodena jak pes tam beha hore dole a nacumuje do susedovej zahrady a to sa stalo asi za tyzden ked viac prsalo a pes ma max 10kg tak nech mi dakto hovori ze takto by to malo byt 😠

lucialen
11. dec 2009

No niektore travy su citlive, zda sa mi ze parkova, je taka, nie velmi na prechadzanie sa, kupte si ihriskovu, ta je taka, ze po nej mozte normalne behat. My sme sadili tento rok a je celkom pekna a nasa ma 30kg a nic, trava je pekna. 😉

dzou
11. dec 2009

no my sme kupili nejaku v tescu tusim chceli sme usetrit 😖 ale uz sme poto aj kupili normalnu z garden centra ale sme ju nestihli dat to je nejaka ze family ci co na take pouzivanie ako chceme tak nasadime na jar len neviem ci budu simiacka dobre lebo uz ju mame doma dlhsie tak mozno radsej zase kupime novu 😀

dzou
11. dec 2009

haloooooo je tu niekto?

xena1
11. dec 2009

ja som....ahojte

dzou
11. dec 2009

babulky toto je len pre vaaaaaaa vsetky http://www.vianocespolu.sk/#/posli-pesnicku/D4R... 😵

dzou
11. dec 2009

ale nie to malo byt toto dufam ze uz to vyjde 😅 http://www.vianocespolu.sk/#/posli-pesnicku/kVn...

xena1
11. dec 2009

ahoj dzou...ako mas????co mate nove???
luci,pozeram ze mrcha nikde....
groka.....ako sme na tom????

lucialen
11. dec 2009

Jaj trochu som sa zazrala do diplomovky 😝
Dzou co to malo byt? 😀
Ahoj Xeni 🙂

xena1
11. dec 2009

len sa uc moja...aby si sa potom mohla venovat mimi...

lucialen
11. dec 2009

Xeni, no teplotka je ukazkovo hore 😕 A ty, testla si? 😉

lucialen
11. dec 2009

Dzou, pozeram, ze ty si riadna prispievatelka na kona 😀

janulka04
11. dec 2009

ahojte, som sa bola na chvilu natiahnut, ma zmaha unava, by som sa sla hned tgulit a mm este v praci 😖
ahoj, xeni, ty ako?

xena1
11. dec 2009

luci ja som ti hovorila ze nic nie je stratene....
ja som netestovala,dnes som sa vratila zo sluzobky,resp.vianocneho vecierka,kde som pokecala s jednym lekarom.ktory sa venuje liecbe neplodnosti a centram a dozvedela som sa ze pregnyl sa vuluci z tela do troch dni po tom ako sposobi prasknutie folika... a aj kadeco ine...zaujimave veci...

dzou
11. dec 2009

nejde to otvorit?
mne nesla klavesnica zrazu tak som musela urobit restart 😖
inac xeni mam sa dobre 😉

dzou
11. dec 2009

no to ma byt moje vianocn prianie pre vas 😵 ale ten druhy link ten prvy si nevsimajte 😅

sharmana
11. dec 2009

ahojte babule..
dzou. tak to bolo zlaté od teba, takže sleduješ naše reklamy aj ked si tak daleko od SK?

dzou
11. dec 2009

ani nie len mi to poslala jedna kamoska 😀

janulka04
11. dec 2009

ahoj sharmi... 😉

sharmana
11. dec 2009

dzou. jaaaj, ale hned som to pustila mm, sa mu to páčilo 😉
ahoj jani, čo nové?
ja teraz varím kapustnicu, s údeným kolenom, mäskom a klobáskou, mnaam, my tu máme nejako v predstihu tieto sviatočné jedlá ha ha... ale moj mm to lúbi, takže v pohode..

dzou
11. dec 2009

jezis ja mam na kapustnicu uz takuuuuuuuuuu chut strasne dlho sme nemali a pritom zboznujeme ale tak uz cakame na vianoce a potom si ju taaaaaaaaaaaak vychutname 😵

lucialen
11. dec 2009

Akoze mne to nejde otvorit, ale diky Dzou, mile od teba 😀
Xeni, tak to je dobre 😵 😵 😵 A co zaujimave si sa este dozvedela, nieco co sa zide? 🙂

janulka04
11. dec 2009

boze, sharmi, chute narob....no, my uz vydrzime....uf uf 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre