Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
12. dec 2009

ahojte kočky, čo nové?
cheer. ja ta obdivujem a držím ti palce, aby ti takéto pevné nervy vydržali... ja by som to s ním určite nevydržala.. volakedy som mala priatela takého rypáka, všetko na mne kritizoval, pritom si robil sám čo chce a bol jedináčik mamin maznáčik, ktorý nikdy nič sám nedosiahol, len prúsery a od všetkých chcel nejaké láskavosti, ked sa mu nevyhovelo, tak bol nadutý... dnes už viem, že by som takého kopla do r... len taký fukot 😀

no a zas mám jedináčika manžela, ale úplný opak, lebo sa sám vybral z domu, len s batohom do Francúzska a nakoniec tam žil 7 rokov, takže sa naučil o seba postarat a aj pracovat vie ako sa patrí...

majuska7979
12. dec 2009

ahojte baby, http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 tqakze neviem neviem 😀 a to mam ist este do prace 😠 😒

sharmana
12. dec 2009

no majuska, vyzerá to dobre 😉

majuska7979
12. dec 2009

sharmana, viem asi com hovoris, sice moj byvaly nebol jedinacik, ale stale ma nejako podcenoval a teraz viem ze som dobre urobila a nakopala ho do riti 😉 a som so svojim super manzelom, ktory tiez prisiel do uk este pocas doby ked sme neboli v EU, spal 3 dni vonku v marci, co tu je brutalna zima, ale poradil si a je tu uz skoro 8 rokov, takze je samostatny, 😀 a to sa mi paci 😀
no sharmana, bola som na party, ale ked som tam dala iba teplotku, to mi prerusovanou ciarkou bola vyznacena ovulka na 10dc 😠

sharmana
12. dec 2009

neboj majuska, určite sa podarilo, len treba veriť 😉
idem pomôcť mm, vrta konštrukciu na znížený strop, susedov už šlaktriafa, ale čo už, musíme to spraviť... zatial papa

majuska7979
12. dec 2009

no papapap a prijemnu pracu a davaj na seba pozor

cheerlady
12. dec 2009

sharmi on je praveze uplny opak - nie je jedinacik,nikdy mu nikto v zivote nic nedal,prave naopak,a ked sme sa spoznali,jeho mama dosla o ich dom a on musel niest vsetky nasledky a este ju dotovat,ale odvtedy presli 4roky a on sa dostal z velkeho minusu v akom bol kvoli nej a dnes mame kupeny dom,kazdy ma svoje auto a v podstate nam nic po materialnej stranke nechyba. takze u neho nastal taky velky obrat,kazdy si myslel,ze on sa uz bude topit len v dlhoch a teraz nechapu a vsetci zavidia jak psi.ked som si kupila auto ja,tak boli reci,ze kupil frajerke auto a ktovie odkial na to ma,ked si potom kupil auto on,tak este horsie,ze on musi urcite nejake drogy predavat alebo co,no otras a to,co clovek preto musel spravit a robi dodnes,tak to nikto nevidi,zavidia ti aj nos medzi ocami 😠 ale nech,nam su vsetci ukradnuti kto si co mysli.keby namiesto tych reci nieco preto robili,mohli mat aj oni.

dzou
12. dec 2009

dobre ranko 😉 ak aj ja popijam kavu 😵 jeeeeeeeezis dnes som sa tak dobre vyspala 😵 nikto ma rano o 8-mej nebudil aby som sa spravit kavu alebo ze sa ''tesi''ako by povedala Janka 😀 a mam to nejako riesit 😀
no ja viem ze si poviete ze my uz sibe ale asi este pomeriam tento cyklus lebo to vyzera moc cudne.... ale som sa rozhodla ze tu vcerajsiu teplotu som vymazala .... to bola cista blbost nebudem pirsat preco ale ...vcera yrcite nemalo byt 37.0 ... a podla mna ovu bude teraz dakedy zajtra pozajtra.... aj ked predtym bolelo brusko aj vsetko ovu nebola .. tak tu je graf uz s vymazanym vcerajskom... http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
a inac davam anketu neviem sice ci tu niekto bude ale ze ci mam merat alebo nie co je podla vas lepsie... mne ude o to aby som na to az tak nemyslela ... ale ci to pomoze ked prestanem merat to neviem

majuska7979
12. dec 2009

cheerlady, no to mi je tiez zname 😉
teraz ak uz mm postavil domcek, a uz pekne vypada, to vsetci si myslia ze v uk to peniaze padaju z oblakov a ty ich iba zbieras, ale nikto nevidi ako chodi do prace a na to vsetko tazko pracuje, 😒
proste ludia zavidia druhym a samym sa nic nechce robit 😠

groka
12. dec 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/groka

ahojte baby

ja som vcera po tom ako som posledny krat pisala ostala zle,prisla svokra skor ako som cakala,ale mne od vtedy spatne od zaludka,stale ma nadrapovalo,skoro som nebola schopna ist na ten kurz,ale teda isla som,tam ma chytila zminica,kurz som spravila prisla som domov a ziminica strasna,zakryta naobliekana,zmerala teplotu a 38 dala som si paralen nezabral a teplota isla na 38,3 az neskoro v noci mi to zacalo klesat,spotila som sa jak svina,no dobre,ale mna bolel cely clovek a hlavne krize+spodok bruska nehorazne,uz som sa aj rozlucila s tym ze by som bola tehu.,pri takej teplote asi nie...dnes rano som bola na jazde,nejako som to zvladla,ale sedacka po mne ostala mokra jak keby som tam vyliala kybel vody,prisla som domov,ale teraz len revem,pobede idem do roboty,musim ist,to bez reci,teplotu mam nad 37 teraz,pocitam ze okolo obeda pojde hore a vecer v robote budem umierat

vobec neviem co mi je 😢 😢 😢

groka
12. dec 2009

a teraz rychlo varim polievku zeleninovu hraskovu a pecene kuriatko s ryzou

a vcera som baby od rana nemala vobec nic v ustach,az vecer pri tej horucke som si dala biely jogurt a dnes az teraz rohlik,ale je mi z neho zle,bojim sa dat do ust hocico,zo vsetkeho mi je zle,akurat ze dnes mi neni na vracanie

dzou
12. dec 2009

groka no uvidis ako to dopadne ale jednoznacne ti prajem skore uzdravenie 😉

groka
12. dec 2009

dzou ako to dopadne?bud mi bude uz len lepsie alebo horsie a vybodnem teda budem musiet sa ybodnut na robotu,lebo vcera v noci som myslela ze umieram

dzou
12. dec 2009

no sak ja som to myslela o tom teu ako to dopadne lebo aj vtedy naposledy si pritom hned ochorela 😉 ale tak dufam, ze ak je to to tak to teraz dopadne lepsie 😉

groka
12. dec 2009

dzou dufam,no ak su tu aj spojene tehu priznaky,tak som musela otehu skor ako vyznacilo ovulku,lebo tak skoro by som asi nemala az taketo priznaky
ale aj tak si test teraz nemozem robit,takze neviem a ani nebudme vediet na com som a dlho este,lebo mrcha mi bude aj tak meskat

dzou
12. dec 2009

preco si myslis ze ti bude meskat?

groka
12. dec 2009

pre chorobu

dzou
12. dec 2009

jaaaaj no uvidis a az teraz som tam videla tu dnesnu teplotu 😕 no a nebohla byt ovu na ten 15dc?

groka
12. dec 2009

dzou ja si myslim ze bola vtedy

dzou
12. dec 2009

kedy teraz na 15dc?

groka
12. dec 2009

ked si ja predstavim ako bude v robote,boze ja potrebujem byt fit,lebo musim premyslat jak idiot kvoli prachom ☹
a ja ledva oci otvorene mam,viecka na silu

groka
12. dec 2009

hej na 15DC

dzou
12. dec 2009

no tak potom by to mozno vychadzalo nie?... a nemozes zavolat ze sa citis zle?

xena1
12. dec 2009

groka,robota pocka,zdravie je len jedno...ak sa ti da vezmi si volno a oddychni si...

dzou
12. dec 2009

jezis ja by som uz mala zacta aj nieco robit 😅 sa mi nechce 😝

groka
12. dec 2009

xena praveze neda,lebo som bola od stredy doma s malym,ale tak si pis,ze keby som ostala este horsie aj ked teraz som uz riadne blbo na tom,tak ostanem doma

dzou
12. dec 2009

groka tak sup sup do postele paralen cajik a potit sa a hlavne vela tekutin pi

groka
12. dec 2009

este dovram polievku a idem si na hodinu lahnut potom chystat sa do roboty 🙄

dzou
12. dec 2009

joj no aj polievka ti dobre padne... a taky ten coldrex sackovy nemas? mne to pomaha vacsinou

groka
12. dec 2009

dzou mam paralen hot drink ale nechcem si davat nic okrem paralenu tabletiek pre pripad

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre