• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
luci. prečo by si tortu vyhadzovala? ved ju spapáš :wink: tak sa dobre zabav, mne sa akurát minule snívalo o tom, že som sa bola zabaviť... juj, ešte dlho nepôjdem :slight_smile:
12. dec 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mali sme navstevu tak idem kuk co nove
12. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte....pekny vecer vam prajem...
12. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi kupujeme byt v novostavbe tak cakame kym to bude hotove a na kolaudaciu ale vyskytol sa tam nejaky problem ako vzdy tak sa to vsetko posunulo
baby dnes nieco bude s tlakom urcite lebo mna dnes cely den boli hlava a stale mi je divno od zaludka ale tak ze chvilku ano potom nie a tak stale dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci preco do kosa? ta mrcha hnusna :angry: ale aspon ta dlho nenatahovala
sharmi ale zato budes mat ine ale krasne povinnost nie?
12. dec 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci zabav sa...a v pondelok sup sup k antoniovi
12. dec 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka. ved ja sa teším na tie nové povinnosti, aj ked to bude určite namáhavé, ale ved o čom by bol život bez detí? ved aj ten bytík prerábame aj kvôli bábätku, aby sa narodilo už do pekného čistučkého bytíku :slight_smile:
12. dec 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharmi ako jasne ze take drahe naradie ak pouzijete raz tak sa neoplati kupovat :wink: a to mate nejaky strasi byt ze znizujete stropy? a davate aj izolaciu medzi to?
ja neviem co mam zajtra merat alebo nie :unamused: ale uz mam nejake vinko v sebe tak asi kaslem na to... uvidim rano ci sa mi bude chciet :grinning:
12. dec 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou:no a zase sem tě objevila!! :slight_smile:
12. dec 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeezis mscat no ja som tu nebola skoro cely den a ty ma vzdy vymaknes :grinning:
12. dec 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase kecáááááššššššššš :angry: :grinning:
však já mám na tebe čuch neboj se... :dizzy_face: :grinning:
12. dec 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak este na skok :slight_smile: Akurat som prisla domov :slight_smile: Kamoska, dalsia je tehotna :slight_smile: Taka vysmiata som nebola ked to povedala, ale drzala som sa :pensive: Takze jedna ma dietatko, druha za chvilu rodi a tretia uz je tiez tehu. A ja mam akurat depku :pensive: Ale vlastne len minuly tyzden nasla //, dalsi den zacala krvacat, tyzen v nemocnici a teraz ju len pusitili Potom sme isli von, prisla dalsia kamoska, samozrejme tiez tehu 20tt, tak to som uz mala uplne dost, ale oni sa chudaci tiez snazili 2 roky, takze viem, ze si niecim presli. Takze to bol moj krasny vecer :unamused: Ale ked som to vsetko predychala, bolo ok :wink: :slight_smile:
12. dec 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/groka ahojte

vcera som mala teplotu,preto taka vysoka a prazdny kruzok,ale dnes nemam teplotu ale cely tyzden budem meriat o hodinu skor takze tam bude prazdny kruzok

letim do roboty

baby je mi uz lepsie,len vcera som sa najedla a ostali mi z toho na vracanie a aj teraz rano mi je,dnes kupujem test,rano testujem
13. dec 2009 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka :wink:

Baby u mna nakoniec nebol anovulak, teplotka je 36.8 dnes rano :wink:
13. dec 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko... :slight_smile:
13. dec 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krásky ako sa mi mate?? :slight_smile: už je niečo nové??? :wink: :grinning:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

13. dec 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, tak dnes máme adventnú nedelu a ešte aj striebornú tuším, obchody otvorené a krásne nám dnes začalo v BA snežiť.. konečne mi to pripomenulo Vianoce :slight_smile:
13. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou.áno, kúpili sme starší byt, ale neznižujeme stropy všade, len na chodbách, v kúpelke a nad časťou, kde bude kuchynská linka, lebo tam idem dať bodové svetlá.. a nedávam izoláciu, ide len o efekt :slight_smile:
13. dec 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :slight_smile:
malalady, dakujeme za virusiky :slight_smile:
sharmi, vcera vecer ked sme odchadzali z ba, tak zacal poletovat sneh, som bola v soku :sweat_smile:
inac cesta do ba nam z bb trvala hodinu a 45 min. a v zapche v blave sme trcali dalsiu polhodinu, to je katastrofa, zabijalo by ma to, keby som tam zila...
nadi, ty si to uhadla, ff mi dnes zmenil ovulu na 15 DC http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5
lucy, netrap sa, teraz si uz na rade ty ako stvrta v poradi po tvojich kamoskach:wink: :slight_smile:
13. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rodos. no niekedy sa dá rýchlo dostat z bb do ba, aj nám sa tak minule podarilo, ale to nebola až taká premávka... ideme na Vianoce na Sliač, tak budeme sviatkovať blízko :wink:
a máš pravdu, teraz je v BA blázinec, večer ísť do nákupných centier je sebevražda...
13. dec 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,tak ako nedelujete? :slight_smile: ja sadam k uceniu na utorok,uz sa k tomu musim dokopat,ale taaak sa mi nechce :angry: vcera sme boli s mm kupit varnu dosku a ruru a dnes este drez musime,lebo zajtra nam uz dojdu linku montovat,tak aby to mali nachystane.
inak vcera mm prvy krat citil miminko ako sa hybalo :dizzy_face:
a zajtra konecne 3/4D !!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

bola som si kupit tehu test a mam druhu,sice este len slabu,mozno ani nebude vidiet poriadne ked odfotim,ale ja ju vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

a prosim prosim prosim ziadne gratuilacie,len stasticko mi,nic viac este nechcem,ale verim ze som tehu.....verim tomu a pocity ma nesklamali a ani dnes :sweat_smile:
13. dec 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka, to je krasna novinka...tak ja len tisko drzim pasticky...a nech silnie :wink: :dizzy_face:
13. dec 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejdanenku groka :grinning: to je super správa.. :slight_smile: :grinning:
13. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka :slight_smile: a ty sa ako cítiš? :slight_smile: :grinning:
13. dec 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, malalady..ja v pohodicke..az si zacinam namyslat, ze to bude baba... :grinning:
plet sa mi zlepsila, mimi sa mrvi, ako vie :grinning:
zajtra idem k dokimu a som zvedava, mozno uz aj povie, co mam v brusku, babam tu v Nemecku okolo 17tt povedali, tak drzte palce :wink:
a ty?
13. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme si citali v robote horoskop a ja som v nom mala ze budeme mat darcek pekny
13. dec 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa s malym kupkat a do postele pred tv,mala by som upratat do skrin saty,ale nechce sa mi a strasia ma zima
13. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky dnes nic moc vikend vrcholi a tu tusim nic nove
aky ste mali inak dnik? ja celkom dobry akurat ze uz je po vikende tak to ma se.ie :angry:
13. dec 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok