• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
ja zajtra ani neviem co bude .... zase trosku pijeme s mm :sweat_smile: nejake vinko :sweat_smile: a bajlis :sweat_smile: tak uvidim aka bude teplota ale uz tomu neverim ja otehu v januari :grinning: verim tomu podla toho horoskopu :grinning:
26. dec 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile: Dnes uz mi je ovela lepsie, len mam trochu nadchu, ale to uz je nic :slight_smile: Dnes pridu nasi na obed, prvy krat som rozporcovala kacicu, ale tak, ze neviem, ci sa z nej 5ti najeme :grinning: A pridam vam aj moj grafik o nicom http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181
Miska, vidim, ze ovulkujeme spolu, teda ja len tak teoreticky :wink: :grinning:
26. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooojteeeeeeeeeeee ahaaaaaaaaaaa: http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed myslite, ze mi santa claus posunl ovulu, aby som fakt otehu na vianocne sviatky :sweat_smile: :confused: ? Lebo minule sommala na sedemnasty den cyklu a pred tym na sesnasty... A inak vcera som si skusila cevix a hore zna mena vzdialeny od "vchodu" a dole smeromm ku "vchodu", lebo vcera bola od "vchodu" a otvoreny a dnes rano sa mi uz zdal blizsie k vchodu a menej otvoreny... A sa mi zdal vcera a prepreddvcerom ten egovy vytok... :slight_smile:

dzou vy mate sviatky jednu velku zurku :grinning: :wink:

luci fakt spolu :slight_smile: a preco teoreticky :confused: , doki nevidel folika, mne sa zda, ze sa ti tvoril, ci?
26. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky... no miska hej pre nas je december kriticky :grinning: vzdy vela oslavujeme ja mam aj narodky a vianoce potom vacsinou po novom roku nepijeme aspon pol roka :grinning:
no hadzem grafik ale tak merala som v klasickom case ale sli sme spat dost neskoro a teda aj vinko bolo takze neverim ze teplota mala byt taa vysoka http://www.fertilityfriend.com/home/dzou tak som ani netestila lebo neverim ... no uvidime zajtra
26. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj miska a inac vyzera to na ovu :wink:
26. dec 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak dnesny testik vysiel negativne s tym ze ta jedna ciarka bola velmi slaba, cize neviem ci vobec fungoval, necham to tak asi 3 dni a potom uvidim ci mrcha dojde alebo nie :wink:
26. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji tak drzim palceky aby to dopadlo dobre asi nebol dobry ten test... :wink:
26. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky sviatkujete???
dzou dobre foto,skoro som ta nespoznala,,mozno ta ani mrcha nespozna a obide ta... :grinning:
majuska drzim palce nech ti to vyjde...
26. dec 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam o kilo viac teraz vecer najedena :cry: tak ale uz dost som si povedala..takto to dalej nepojde :pensive:
26. dec 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Groka, ja vcera 55,9 a dnes 56,9 :astonished: Nie si sama a ani tehu nie som :grinning:
26. dec 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to ti rastu foliky :grinning:
26. dec 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi Xeni :grinning:
26. dec 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ja by som uz kolko potom mala pri tych dvoch folikoch? :grinning: a bola si na injekcii?ako pokracuje stimulka?
26. dec 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, nebola som a ani asi buduci mesiac nepojdem :wink: Antonio uz je na dovolenke, stvrtok robil posledny krat, takze sme toho vela neodsledovali, neviem ci folik rastie, ci praskne, nic :unamused: On predpoklada, ze pekny zrely folik bude az ked zvysime davku clostylu, tieto prve dva mesiace mam len 1 tab za den, aby sme zistili, ci telo reaguje na liecbu a po dvoch cykloch zvysime davku a dostanem pregnyl :unamused: Velku sancu tomu nedavam, lebo za dva dni skoro vobec nenarastol :angry:
26. dec 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki xeni za pochvalu fotky :wink: som si povedala ze nejaku veselu sem hodim :grinning:
26. dec 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, aspon ta lepsie vidime :wink: Este mate sneh v UK?
26. dec 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este trosku ale uz sa topi
26. dec 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,tak potom je vsetko ok...myslim ze antoniovi mozes doverovat,mozno to troska potrva,ale bude to ok...
26. dec 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac myslim ze mrcha si ma najde uz ma zacinaju boliet prsia :unamused:
26. dec 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou aj mna bolia prsia a to som este len 14DC...tak to nemusi byt mrchovo...
26. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta mrcha sa da lahko vicitit :unamused: Lahsie ako tehu :grinning:
Xeni, ved verim, chce to len vela trpezlivosti :slight_smile: Len aby to tu uz bolo :grinning:
Som sa trochu pripila dnes, ale uz triezvem, idem si dat udene :grinning:
26. dec 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ved to ze ten cyklus je tak nekonecne dlhy....az mesiac...a ani sa nenazdas a snazite sa rok a viac...
dzou kedy necakas??? netestovala si?
26. dec 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni ved uvidime dnes nepijem :grinning: ta zajtra poctivo odmeriam :wink: a hned to bude jasneeeeeeee
26. dec 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes prezmenu pije luci :grinning: ja som trocha vcera po dlhej dobe... :grinning: inak v centre mi povedali aby som nemerala BT,vraj sa uz od toho upusta...
26. dec 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no necakam 31.12 kedze mam lf az 16dni
26. dec 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak novorocny darcek mozno...pekny termin... :grinning:
26. dec 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak ja som pisala ze tu BT vobec neuznavaju
26. dec 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej Xeni? Uz od toho upustaju? :confused: No ja teraz meriam, ale ked stupne BT aj tak mi to nezaruci, ze ovu naozaj bola :unamused:
Ja dnes pijem, lebo vcera mi bolo zle, tak to teraz dobieham :grinning: Ale tak ja si dam tri pohare vinka(teda striky) a som opita :grinning:
26. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci presne preto to neuznavaju ze ti moze stupnut tepl. ale ovu nebola
26. dec 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano baby,vobec to nepovazuju za dolezite...tak na zdravie....
26. dec 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok