• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
nic neboj aj mne klesne zajtra... uz to citim v kostiach
27. dec 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla ff som 10dp, no ale clovek neviem lebo nedavno som bola 18dp, a zmenilo sa to :unamused:
len uz aby bola mrcha, nech uz mozem zacat odznova :confounded:
27. dec 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule,tak som tu,nebolo ani casu zapinat pc,po samych navstevach sme chodili,teraz uz je klud. ako sa mate? :slight_smile: nadenke gratulujem k narodeninkam a tiez tee :slight_smile: ozaj tea aka bola reakcia na darcek??? :dizzy_face:
27. dec 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uvidis maji tak do januara pojdeme spolu .... sak nemozeme byt vsetky tehulky v jeden mesiac :sweat_smile:
27. dec 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cherly tea sa tu neukazala iz asi 3 dni :unamused:
27. dec 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou dakujem za podporu :wink:
27. dec 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda cheerly a ty uz 27tt normalne nemozem tomu uverit ako to bezi zachvilu budeme mat mimco z tejto temy :dizzy_face:
27. dec 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou daj sem tu tvoj grafik, nech si kuknem
27. dec 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved maji uvidíš, ale nebud velmi sklamaná.. ak ti teplota klesla a už nemáš ani dve čiarky, tak je pravdepodobná ms.. to s tými testami sa niekedy stáva..
27. dec 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. dec 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak uz som sa s tym rano zmierila :wink:
ide sa do dalsieho kola :wink:
27. dec 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji drzim palce do dalsieho kola :wink:
dzou no leti,aj ked uz sa mi to asi zacne vliect teraz :sweat_smile: ale ty vyzeras paradne,som zvedava na zajtra! :dizzy_face:
sharmi super,ze budes mat dalsie babo v rodine :slight_smile:
27. dec 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cheer :wink:
dzou. ty nehádž flintu do žita, u teba je to isté že si tehu,žiadny január.. :grinning:
27. dec 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly aj ja ale uz zase zacinaju moje dilemy...... :grinning: ze co ak bude zajtra teplota 37.0? ako bude to pokles ale nie moc vely ze co testnem alebo nie ja viem uz som asi otravna... ale tak zabite ma :sweat_smile:
27. dec 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou kukla som tvoj grafik, ty vypadas nadejne :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
drzkam palceky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dec 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby musim vam povedat ze vcera rano a dnes skoro cely den ked som doma(myslim ze ked nie som na cerstvom vzduchu) mi je tak cudne neviem ci z tlaku ale tak sa mi cudne toci hlava ako keby som mala nieco z rovnovahou a potom mi je z toho zle od zaludka... tak snaaaaaaaaaaaaad to je ono
27. dec 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji diki :grinning:
27. dec 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou no jasne,ze by si mala merat,aj keby bola "len" 37.0 :wink: no ja som to mala o tieto dilemy ukratene,lebo som nemerala,tak som vzdy len testovala :grinning: a ja som bola netrpezlivka,takze ja som radsej spravila skor aby som vedela na com som a bola som spokojna :grinning:
27. dec 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerly asi si myslela testovat :grinning: ale chnapem jasne... no cheerly ale tebe to vyslo skoro na prvy sup nie? tak sa necuduj ze my uz sa dlhsie snazime mame panicky strach z /
27. dec 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ste odisli konecne sa to tu rozbehlo
27. dec 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som, začala som pozerat prci, prci, prcičky :slight_smile:
27. dec 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj to vam teraz ide v telke?... ja to tiez rada kukam :grinning:
27. dec 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou hej testovat :grinning: no nam to vyslo po pol roku,takze az tak na prvy sup to nebolo :sweat_smile:
idem aj ja kuk tie prcicky,vcera nejake boli ale to neboli tie origos,takze o nicom :rolling_eyes:
27. dec 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, dávajú na jojke, ale pozerám to len preto, že tam nič poriadne nedávajú :slight_smile:
27. dec 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj cheerly a preco som si ja myslela ze sa vam to podarilo na nejaky 2x :confused: neviem... no aj tak je to uz jedno hlavne ze mas maleho v brusku :wink:
ja pozeram jednym ockom simpsonovcov ako tu v uk na vianoce je uplne o nicom program zopar dobrych filmov a inac same hovadiny
27. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer. toto asi tiež nie sú tie originál, pretože ja si pamätám iných hercov aj dej, tak neviem :confused:
27. dec 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to su aj nejake ine ako original :confused: to som nevedela...
27. dec 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou. tu je toho dost, len to by som musela sledovat telku stále, a my sme dost cestovali a samé návštevy, takže tv som velmi nesledovala...
27. dec 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v programe je napísané Prci, prci, prcičky: Nahá míľa. Tak možno nejaká dalšia časť alebo čo... neviem, tiež som prekvapená..
27. dec 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame skoro vsetky ''nase vianocne'' filmiky stiahnute na disku takze sme kukali mrazika ked sme vecerali :grinning: a potom sam doma... dokonca ani to tu nedavaju...
27. dec 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok