• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
miska ja mam centrum materna,takze asi tiez 1 krat denne
29. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem miska k vodicaku
baby si dajte za mna frtana :grinning:
29. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka pekne brusko uz :dizzy_face: a tie tehu tricena su supeeeer :grinning: :dizzy_face:
29. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja viem ze je dos velke na 7tt,ale tak vidite,mozno su aj dve,mame k tomu predpoklady,ale tak HCG bolo skor k jednemu
29. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska triska su pekne,ale este nemam ani jedno doma,ked budem si nieco objednavat,az po 12tt
29. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pamatam malady,bris,janulku,sharamanu ako zacinali s tt a teraz malady ze 26tt fuuu,mne to pojde tak pomali pri mne,aj ja by som uz chcela aspon 20tt potom to uz bude take zaujimavejsie
29. dec 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si na chvilku lahnut,potom varit
29. dec 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, ja nebyvam priamo v HA, ale vedla v dedine, tak som len zbehla do vedlajsej dediny mrknut, ale asi si dam kavu a pojdem aj do Ha, tak je jedna otvorena :wink:
Miska, nebola na 16dc, to je este predovulacna teplota :unamused:
Groka, no pekne brusko :slight_smile: Ja som take mala pred dvomi dnami, som myslela ze exploduje a tvrde ako kamen :sweat_smile:
29. dec 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka ty mas brusko :confused: :slight_smile:
moje brusko nic nerobi, malililinko sa zacina ukazovat po pupkom :slight_smile:
inak krize a podbrusko mam ako v ohni, uplne som jak radiator..

miska salute povedala ze otehotniet mozem (to povedala okolo ovulky kedy som otehotnela) a ze ked sa posnazime otehotniem, ale povedala ze to nie je teraz dobre, sak asi viem co myslela, sksusky a semester predomnou, dovolenka zaplatena, svadba vo februari a tak :grinning: je toho vela naraz

povedala ze naj by bolo keby som otehu az v lete a porodila v 2011... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
toto hovorila mojej kamoske, ked sa na mna pytala, a povedala ze to bude dievca, a to povedala aj mne ked som tam bola davnejsie
29. dec 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,snad pochodis,nemavaju ich vsade..myslim ze by ich mohli mat v Barbore,ale netusim isto...
29. dec 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby do albumu som hodila svoj najkrajsi a posledny testik, malinko vybledol kym som ho cvakla, nechala som ho par hodin na suchu, hehe
29. dec 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, Barbora je zavreta ako vzdy, v nemocnici je otvorene a aurat volam kamoske, ta robi na morovne v lekarni, ci maju otvorene :wink:
Tea tak to su uz poriadne kolajnice :slight_smile:
29. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile:
groka pekne brusko,ale nic z toho nerob,ze uz vykuka,ja som mala na zaciatku take nafuknute,ze som vyzerala jak v 6.mesiaci,ale po 2tyzdnoch sa vratilo do normalu :grinning:
29. dec 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na morovne to je tam na tom sidlisku po lavej strane von z mesta smer PD?
29. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Xeni, uz som tam volala mi ich objednaju a zajtra rano si ich pojdem zobrat :slight_smile:
29. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer ze 27 to je super,male kopka?sa nemozem ulozit,treba mi na wc

inak rano viete ake ranajky som mala?kinder cokoladku,kinder bueno a kavenky,to si pytalo urcite male ,ja som si potom dala nieco zdrave activiu,ale tie sladkosti ma dostali zase
29. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka mate v rodine dvojicky :dizzy_face: ? Inak neviem ci som vam pisala, ze aj ja som mala byt z dvojiciek :slight_smile: , len sa to druhe babo nevyvinulo a mala som na vajecniku dermoid - cysta, kt. mi potom museli operovat a vela ludi to ma rozne na tele tieto "dvojickove" dermoidy . Groka tak nam potom sem das foto po dvanastom tydni v tych super tricenach :wink:

luci, tak drzim palce na skoru ovulu :slight_smile:

tea fiiiha ty si bola u salute aj osobne :confused: , tak dobre som si pamatala nieco s letom :slight_smile: a inak vraj ked sa otehotnie pred ovulou, je to sanca na dievcatko vacsia a ked cez tak na chlapca :wink:

tea krasne kolajnicky :dizzy_face:
29. dec 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka veru kopka o dusu,hlavne posledny tyzden,vcera sa mm zobudil na to ako som rano lezala v posteli a kukala na to vlnobitie v brusku :grinning: na lavo od pupka ma ritku a tam sa mi vzdy vyduje taky hrbol :grinning:
a co sa tyka toho sladkeho,tak ja od silvestra nejem nic sladke,lebo teraz som to ladovala jedna radost a 5.1. idem na ten test cukrovky,tak aby mi to nahodou neskreslilo vysledky :confused:
inak aj my sme mali velku pravdepodobnost na dvojicky-moja mamina aj mm mama su z dvojiciek :astonished: :grinning:
29. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka islo ti to? :confused:
29. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer uz to mam len sa mi nepaci ziadny iny,tusim aj ty mas taky ako ja,nevadi? :sweat_smile:
29. dec 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co si pipi? :grinning: akurat tie popisy tam nie su presne,ale kaslat na to :unamused:
29. dec 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky odkial mate tie rozne obrazky babatkovske v albumoch - myslim vseobecne, aj tie "obrazkove" kalendare ovu a tehu :slight_smile: ?
29. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,sice tam maju gyndosa,takze to tam maju...kup si take kde je ich viac....
29. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic babule,idem umyt riady,pustim si pro tim koledy a idem aj varit pomali,uz sa tesim kedy budem obedovat
29. dec 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem si aj ja vytvorit nejaku prupovidku s fotkami :grinning:
29. dec 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, darcek dorazil vcera, velmi sa pacil :slight_smile: chcela som mu ho dat az na meniny v marci, ale povedal, ze v ziadnom pripade, ze to je vianocny darcek :grinning:
miska, ja som si v googly zadala obrazky deti a z tade som si ich postahovala a ten vyvoj babatka mam zo stranky www.pregnology.com :wink:
29. dec 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, no malo by tam byt 10 kusov, ale ved ja ich este vyuzijem :wink:
29. dec 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci tak to je fajn,treba to aj viackrat za den....najlepsie poobede,podvecer...
ideme na navstevu tak sa ozvem vecer...papa
29. dec 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto si da cestoviny?omacka je vyborna,len neviem ci to nepojde vsetko co zjem do wc :confused: :confused: :confused: lebo ma strasne natahuje,ale pri tom mi skrka :sweat_smile: ale neni mi dobre uz
29. dec 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
groka a ake si robila? :slight_smile:
29. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok