Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
29. dec 2009

cheerlady uvarila som torteliny masove,no a omacku na to syrovo smotanovu s kukuricou a sampinonami+bazalka a timian

cheerlady
29. dec 2009

to zboznuje mm-torteliny,ale aj ja ich mam rada,akurat pre mna su moc syte,ja si dam par a odfukujem pol dna 😀 bazalku zboznujem,keby som mohla,dam ju na vsetko a mm len frfle,ze ci je zajac,ze on nebude samu zelinu jest 😅 😀 😀 😀 tak teda dobru chut,ja som mala na obed 2zemle so sunkou,ale uz zacinam byt hladna 🙄

groka
29. dec 2009

no tie torteliny su cista umelina 😝 fuj prvy a posledny krat som ich kupila

cheerlady
29. dec 2009

a od akeho vyrobcu si kupila? 😕

groka
29. dec 2009

cheer z lidla,v takom zelenom obale 😝

cheerlady
29. dec 2009

aha,tie som este nemala,ja kupujem v takom modrom a tie su fajn 🙂

groka
29. dec 2009

cheer uz nebudem ziadne kupovat,radej si uvarim maslicky neplnene

cheerlady
29. dec 2009

ozaj groka,nevies nejaku stranku,kde maju tie pekne tricka s tymi odtlackami? ja uz by som si aj mohla nejake objednat,kym sa este do nejakeho zmestim 😅 mam len od kamosky 2pasy ale mam pocit,ze su mi uzke 😖

groka
29. dec 2009

cheerlady tusim je to www.mamimo.sk

cheerlady
29. dec 2009

aha,ano,som to kukla,len ked ja si neviem vybrat 😅

groka
29. dec 2009

cheer tie co mam ja v albume su najkrajsie no mozno iny napis

cheerlady
29. dec 2009

hej,tie su pekne,ale presne-s inymi napismi.len neviem,ci k tomu patri aj to tricko s dlhym rukavom,lebo na stranke maju napisane,ze "tricko-vesta" 😕 ale asi by to malo byt komplet,ked to tam tak maju odfotene.

groka
29. dec 2009

cheer to druhe sa dokupuje za tusim 6 eur ci ako

cheerlady
29. dec 2009

aha,tak predsa je to zvlast.hajzlici,dobre sa na tom nabaluju 😠 tie tricka su uplne obyc az na to,ze tam natlacia ten obrazok a uz za to hned pytaju aj 20eur 🙄 ale zas na druhej strane,tehu je mozno niekto len raz,tak si to kupi pre radost 🙂 to je ako aj so svadobnymi vecami-len za to,ze je to na svadbu,tak uz na to hadzu palky 🙄

miskahryzka8
29. dec 2009

dokelu, ja mam v tomto compe len par fotiek, tak to vymyslam, aby to malo pointu 😀 a nezobral mi ani jednu foto MK, ze su velke, tak ich teraz resajzujem 😠

jeeeej veronika super, to som velmi rada ze sa pacil 🙂 , uz si si muzicka aj navonala a "zjedla" 😉 😀, dakujem, potom pozriem aj tu stranku 🙂

groka, ja som akurat dojedla dietnu kapustnicu 😀

jeje super, ze uz vyverate tehu oblecko 😵

tak, uz mam aj ja albumik, aby som potom mohla pridavat aj foto s kolajnickami, bruska, vybavicky atd., stastie praje pripravenym 😅 , trosku haluz, ale mam len malo foto 😒 a nech je svanda 😀

cheerlady
29. dec 2009

miska dobre si to vymyslela 😀 😀 😀

nadenkaaa
29. dec 2009

ahojte kocky dakujem za gratulacie ste zlate 😉
myslim ze u nas to isti rok 2010 az rok 2011 😀 😀
tea inak tanicka je pekne meno 😵
luci este nezufaj este kludne moze prist onekorene ovula 😅
dzou co pekneho si si kupila?

nadenkaaa
29. dec 2009

ja prave vyberam umyvacku riadu a vyzera to ze uz som aj vybrala 😅
http://www.andreashopsala.sk/internetovy-obchod...

cheerlady
29. dec 2009

nadi aj my budeme kupovat umyvacku,ale az neskor,lebo este nemam pracku a ine veci.ale my musime hladat tu uzku-45cm a ked sme boli v nay-i tak tam mali len jednu jedinu,sila 😠

nadenkaaa
29. dec 2009

cheer my mame spotrebice electorlux a kedze som nechcela aby bol kazdy pes jina ves tak som si vyberala len electrolux 🙂 mama maju siemens celonerezovu 45 a umyva dobre a nie je ani velmi hlucna 😉

cheerlady
29. dec 2009

nadi nam je jedno,ci celonerezova,lebo my ju zabudujeme do KL,takze ju vidiet nebude 😉

nadenkaaa
29. dec 2009

cheer mama ju nezabudovavala kedze bol problem lebo oni maju za linkou take trubky na plyn takze tato je volne stojaca a preto chceli celonerezovu a ja ju tiez sice bude vstavana v linke pod pracovnou doskou ale bude vidiet teda dvierka budu vidiet preto chcem nerezovu 🙂

nadenkaaa
29. dec 2009

cheeer a co to vase chlapcenske meno? 😀

cheerlady
29. dec 2009

nadi aaaaale,nic nove,mm stale o filipovi a mne sa paci alex 😀 ale este nic neriesim,lebo sa mi stale to pohlavie nejak nezda a aj som citala dost pripadov,ze povedali chalana a v 30tt z toho bola baba,tak ja uz radsej pockam na to sono v 30tt,lebo uz som z toho magor 😅 mne sa ta foto stale nezda,vidim tam to kavove zrnko a uz mi to aj par bab napisalo,tak neviem...lebo napr. u bris je ten pipik jasne viditelny a to bola v 22tt a ja som bola na 3D v 25tt a ze by bol taky malilinky,to sa mi teda nezda...aj tie "vajka" su take mini,no ja fakt neviem.. 😕

miskahryzka8
29. dec 2009

cheeer dik 😀 , ozi a uz si skusala darcek 😉 ?
nadenka, pekna 🙂 , aj ja raz budem mat umyvacku 😅 , najprv chcem ale novu obyvacku, spalnu a kupelku 🙂 , ja mam taky zosit, kde si lepim vsetko, co sa mi paci z casopisov o byvani uz asi sest - sedem rokov, najprv som zacala projektami domov snov a potom jednotlivo k izbam 🙂 a v dome uz byvam, ani neviem ako 😀, tak sa mozem vrhnut na izby 😵

nadenkaaa
29. dec 2009

tak date dvojmeno bude Filip alex alebo naopak 😀 😀 no nakoniec to bude suska ved uvidite 😅 😅 ale bola by sranda keby to bola nakoniec babika 😀 brat ked cakali prvu dceru tak to tiez mal byt chlapcek a nakonmiec z toho bola mia 😀

cheerlady
29. dec 2009

nadi sak sa kukni do albumu,co ty ako odbornik na to hovoris 😀 ja by som sa potesila,len mm by uz asi skolaboval z tolkych dohadovaciek,zase by sme mohli hladat nove meno 😀
miska jasne,ze skusam,poctivo rano aj vecer 🙂

nadenkaaa
29. dec 2009

cheer podla mna je to chlapcek 😵 😵 sice to rochu vyzera ako pysky ohanbia ale zasa nebola by tam ta vydutina teda vtacik 😀 len ty mas akoby tak viac rozmazane tie fotky bris ich ma take ostrejsie tk mozno preto sa ti to zda 😉
miska jasne ze je v poradi aj nova obyvacka aj nova kuplena ach jaj my by sme pri mne potrebovali mat na balkone oslika co by nam otriasal eura pri vsetkych mojich tuzbach ohladom prestavovania bytu 😀 😀 😅

miskahryzka8
29. dec 2009

cheer tak super, to sa ti plet hned rozziari 😉 😅 , no ja som pozerala tiez fotecky a ja iba rozoznavam tvaricku, inak vobec neviem co je co 😅

nadi, tak ja by som na tom balkone resp. na zahrade potrebovala slona otras sa 😀 😀 😕

tea333
29. dec 2009

Nadi no to je ono, ze TANICKA, TANA sa mi ani trochu nepozdava..iba Tatianka 🙂
ja som Terezia a v rodine ma odmalicky volali len Terezka a neskor kamarati Tea, ale nemam rada Terka 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre