Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
30. dec 2009

Tak ja som z toho vydedukovala tolkoto: ovu bud uz bola alebo nebola a ani nebude vobec 😀 Teraz som uz 19dc, takze uz neskor nebude, takze ak naozaj bola tak uz bola 😀

dzou
30. dec 2009

tea no hrozneeeeee ja uz nemam slov na tie pohotovosti 😠
luci tak super ze ovu asi bola 😉
xeni no sak ja som aj vedela vas neopustim teda snazilky 🙂 ale brucho ma boli jak hovado 😖

xena1
30. dec 2009

luci to je normalne filozoficka uvaha.... 😀 ale treba mysliet pozitivne...takze bola 😝
mna vcera tak boleli vajecniky a hlavne po sexiku.som myslela ze idem rodit... ☹ no asi to nie je sranda ked praskaju dva folikuly....fuuuuuuuuuuu

sharmana
30. dec 2009

ahojte kočky, ako sa máte?
tea. a čo si mala nejaké problémy, ked si išla do nemocnice? a v ktorej si bola?

tea333
30. dec 2009

shami po sexe som chvilu krvacala..mozno mi praskla zilka na cervixe, alebo to bola ranka zo sexu..
bola som v ruzinove

sharmana
30. dec 2009

bože v ružinove? no super, tam chcem íst rodit, tak sa asi mám na čo tešit.. a ten lekár nebol náhodou taký kučeravý? ja som totiž bola v tej nemocnici na sone, mal tam službu a len žuval žuvačku, a tiež to bral tak povrchne...

dzou
30. dec 2009

inac na tu ruzinovsku pohotovost tusim vsetci len nadavaju 😖

sharmana
30. dec 2009

ahoj dzou. no lebo tam je tušim jedina pohotovosť, neviem či je aj na antolskej... teda čo sa gynekologie týka..
mm tam bol raz na pohotovosti na očnom, tiež bola tá lekárka taká odmeraná, ale nemala zbytočné keci, lenže možno k mužom si menej dovolujú ako k ženám, ale ja by som asi do tej lekárky skočila, toto si nemá čo dovolovať a na druhý den treba dat na riaditelstvo nemocnice oficiálnu sťažnosť na konkrétnych lekárov, potom si budú dávať pozor na tie HUBY!!!

dzou
30. dec 2009

presne sharmi ako ja som bola v ruzinove s mandlami aj mm a ako tak v pohode mm sa trochu stazoval ale tak to je chlap a nic mu nie je dobre 😀 ale ja som bola spokojna preto som aj prekvapena ze maju taku pohotovost 😕
inac miska sak aj ja pisem ze mm a nie sme zobraty... sal ta skratka moze byt ako pises moj muz alebo moj milacik 😀 alebo moj magor 😀 😀 ale to nie 😉

sharmana
30. dec 2009

dzou. ked nie si vydatá, tak svojho partnera môže nazývať "môj muž", pretože to je tvoj muž 😀 akurát nie je manžel 😉

dzou
30. dec 2009

ved prave 😉 ja len ze miska pisala ze bude pisat mm aj ked nie su zosobaseny lebo ze poloviaciak tak ako pise ona je dlhe tak som jej len chcela napisat ze sak aj ja tak pisem 😉
ale pozname tu aj takych idiotov ze mm sa raz o mne vyjadril ako ''moja zena'' a jeden hned ze sak ona nie je tvoja zena ze nie ste zosobaseny. 🙄 a mm hned a co je chlap alebo co ked nie je zena a je moja tak co.....

tea333
30. dec 2009

shami presne ten tam bol s tou doktorkou, ten kuceravy doktor

lucialen
30. dec 2009

Baby, tak to vela stastia prajem, rodit s takym debilom, to si neviem predstavit. Samotny porod je dost velka zalezitost a este tam stretnut takeho paka, tak by som radsej rodila doma 😒
Ahoj Sharmi 🙂
Xeni, ved som sa snazila to poriadne zostylizovat 😀

sharmana
30. dec 2009

tea. no zbohom, tak toho by som na pôrod nechcela chytiť, to je tam úplne najväčší pako...
ahoj luci 😉 ale nejako to hádam prežijem, predsa len, v každej nemocnici sa nájdu takýto lekári, to je na SK proste tak...
dzou. no a nechystáte aj svadbu, ked sa snažíte o mimi?

groka
30. dec 2009

Ahojte ☹
bola som na pohotovosti,lebo ma boli brusko na mrchu,nie silno,ale boli,obcas piche ako som uz pisala
doki mi spravil sono,mame zltkovy vacok a to je vsetko,zodpoveda to 5tt a teraz sa pytam niekoho,ako je mozne ze som v 5tt ked by som mala byt v 7tt?Ako to pocitaju ti lekari,ked moj doki mi 21.12 povedal ze som v 2tt az 2 a pol tt,to by inak sedelo ze dnes som teda v 5tt ,ja som z toho pako,nechapem tomu,nicomu,o tyzden mam ist na sono k mojmu gynekologovi,ci to rastie,co s to vyvyja spravne,dovtedy kludovy rezim,vely tekutin,byt v teple,nohy vylozene,teda nie na knihach,proste obrazne povedane lezat,pichli mi magnezium,duphaston si mam zvysit na 3 krat denne
baby prosim vas ukludnite ma niecim

sharmana
30. dec 2009

groka. ahoj, možno ti vypočítal týždne podla velkosti gestačného vaku, to už sono samo vypočítava

groka
30. dec 2009

sharmana sestricka mi hovorila ze sono im same spocita podla velkosti co je na sone kolky je to tt
takze keby som sa mala upokojit tym ze moj doki mi povedal ze som 2 a pol tyzdna tehotna a dnes 5tt je to tak ok,babatko rastie,ale tak kde je srdiecko?podla ms by uz malo byt

sharmana
30. dec 2009

možno máš trošku oneskorený rast, ale to je v norme podla mňa... kolko dňové mávaš cykly?

lucialen
30. dec 2009

Groka mne nebolo velmi jasne ze 2tt az 2,5tt 😒 To tam asi nepripocital tie dva tyzdne, ktore sa normalne pripocitavaju. Ved normalne ked ides hned ked meska mrcha tak si uz urcite 4tt 😒 Takze to pocitaju od ovulky. A kedy si mala ovulku? Kolko tyzdnov je to od ovulky?
No ale ked si bola 21.12. v 2,5 tt a teraz teraz +9dni, tj 1,5 tt tak si 4tt a este ti aj tyzden prihodil 😉

groka
30. dec 2009

sharmana mavala som 31,32,33,34,35,36 vyber si naposledy 33

sharmana
30. dec 2009

no tak už tam máš asi párdňový posun, takže môže tam byť odchýlka... neboj nič, nestresuj sa... kedy ideš na dalsie sono?

groka
30. dec 2009

o tyzden

miskahryzka8
30. dec 2009

juj tak ja som sa nalozila na hodinku do vane, konecne som ju mala sama pre seba, lebo v poslednom case mi tam vzdy vliezol aj poloviciak 😅, tak som sa poriadne vypeelingovala, dala dve pletove masky a zajtra budem krasna 😎 😀, len uz by mohol poloviciak dorazit 😒 , neznasam, ked sa mu vybije mobil a ja potom neviem co a ako 😠

luci to je prudko filozoficka veta 😀 😀 , tak dufam, ze ovula prebehla uspesne 😉

xeni a tebe doki potvrdil, ze mas dva foliky, ze 🙂?

sharmi, ale vraj ruzinovska nemocnica je dobra na rodenie 😕, kamoska bola a ja raz chcem ist tiez..., ale pohotovost je tam fakt otrasna, s nou mam bohuzial skusenosti...

dzou a este aj moj macko, medvedik, mrzutik, mojko je vela moznosti 😀

dzou ozi, nechystate 🙂, lebo my nie, ja nechcem 🙂

groka
30. dec 2009

lucia teba som teda vobec nepochopila 😅
mna sa este spytali,ze ci viem kedy som otehotnela a ja ze ano 4.12 a on zase ze mal by to byt 7tt ale ved od ovulky je to 24Dni po ovulacii,ja som z toho debil

lucialen
30. dec 2009

Groka, uz som to nasla 4.12. si mala ovulku, ja myslim ze to sedi, neboj, buduci tyzden bude mozno aj srdiecko 🙂

groka
30. dec 2009

luci dakujem baby som nejaka nesvoja,ja si myslim na jednej strane ze je vsetko v poriadku,ved uz zdatne zle mi byva,aj prsia sale bolia,mne to vsetko pripada tak ako keby som mala vakat uz len na to kedy zacnem krvacat,boli mili na pohotovosti,ale aj tak,vraj keby sa mi zhorsil stav mam prist...viete co to je cakat cely tyzden este?

lucialen
30. dec 2009

Groka, no nic, dnes sa proste neviem vyjadrovat 😀 Tak som to myslela, ze bola si 21.12. 2,5tt + odvtedy preslo 1,5tt takze dokopy 4tt a asi nejaky den a to sa = ze si v 5tt
Ale musim povedat ze som prvy krat pocula ze tehu 2,5 tyzdna, lebo vzdy ked niektora baba ide hned po vynechani mrchy tak je v 4tt alebo 5tt 😒

sharmana
30. dec 2009

ahoj miska, tak dúfam že v tej ružinovskej budem spokojná, ved sa to pomaličky blíži, aj ked sa to nezdá...
BABULE, dnes ma moje už aj koplo, ráno a aj teraz večer, alebo tak proste kopká.. neviem, citím ako by sa mi celé vnútro hýbalo 😀 ale je to sila, to vám teda poviem 🙂

groka. neboj, budúci týžden tam už bude mimi v plnej paráde a aj srdiecko 😉 a tak ako píše lucia, ak si mala ovu 4.12. tak tie týždne sedia.... inak je to pri babách čo majú cyklus 28 dní a inak pri 35...

babule utekám hajat, zajtra je Silvestra, tak nech vládzem... kúpili sme si aj De luxe Huberta, samozrejme že ja piť nebudem, len si cucnem o polnoci, no predsa aby som nebola budúci rok celý na suchu 😀
tak bruuu 😉

xena1
30. dec 2009

ano miska mam uz treti cyklus mam dva dominantne folikuly....a neviem co to bude ked budem od buduceho cyklu brat clostyl...uz mi bol dnes mm vybrat recept tak som pripravena....

lucialen
30. dec 2009

Xeni, no urcite to bude zaujimave 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre