• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Xeni, no neverim na zazraky :unamused:
Fazulka, pravda je ze niektore baby fakt priberaju po duphastone. A kolko dni po ovulke si teraz, ono duphaston predlzuje lutealnu fazu, tak preto mas dlhsi cyklus :wink:
3. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ale ja nechem z nich priberat, ved som taka tucna, ale ked chcem mat dieta tak na vahe nezalezi :wink:
ja som si myslela ze ten duphaston narobi niceo s mojim cyklom no co uz
3. jan 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko... dnes ma mm vyhnal skor z postele ze sak zajtra vstavam uz do prace tak nech si zvykam tak som hore uz od 7.00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi si poobede zdriemnem :grinning: no a inac ta postielka ked pisu ze rastie s dietatom tak do kolko rokov sa da pouzit? lebo sak tu bezne predavaju aj take postielky ze sa potom da z nic spravit postel taka mensia a je to podla mna tak do 8rokov co je tiez dost ...
fazulka tak drzima palce teraz si tusim len ty na rade.... a potom uz lucka a xena :wink:
3. jan 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,mne mrcha dojde aj keby nemusela, citim to
3. jan 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidis ved predsa raz to musi vyjst tak mozno to prave bude tento mesiac :wink:
3. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou,ja som tak na rade na IUI :grinning:
fazulka drz sa...
luci...aj zazraky sa deju...
3. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xena no nikdy nevies len aby si nebola prekvapkana :grinning:
a luci nechapem preco pises o poklese ked mas taku istu teplotu ako vcera :wink: tak drzim palce aj na teba plati len aby si nebola prekvapkana :grinning:
3. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci pointa tych veci je ze ich nezahodis, postielka sa da prerobit na 7 rocne dieta az, a potom z nej moze jednoducho byt pohovka v detskej izbe alebo na verande domu..
prebalovaci stolik neskor bude polica alebo pisaci stol..
3. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou..kvap kvap... :grinning:
tea to je jedine co ma neodradza od toho.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taka postielka sa vola cotbed ... teda ze je to postielka ale uz aj postel v jednom.... ale s takej klasickej nemozes urobit pohovku... no len tak tei z vlastnej skusenosti... myslis ze ked budes mat doma nejakeho betara bude chciet mat doma ''jednu postel'' 15rokov????alebo ty? no ja urcite nie ja by som najradsej menila nabytok tak kazde 2-3roky to len tak sa pytam.... lebo si myslim ze potom kadzy by chcel nejaku novu uz :sweat_smile:
3. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu cotbed chcem urcite aj ja ako to bude v pohode do tych 8rokov... a potom uz si krpec moze aj vybrat sam aku chce postel :wink: ale ja chcem potom taku tu poschodovu co je dole pohovka alebo stolik :wink: ale to je este straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne daleko :grinning:
3. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou mas pravdu,ale vsak nie je potom problem ju predat... :grinning:
3. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to urcite nie ... predas ju urcite lahko :wink: ved aj ja chem kupit pouzitu ale tu je vyhoda ze kopec ludi kupi novu cotbed, babo tam spi par noci a potom ho zoberu k sebe do postele a uz vobec nespi v postielke takze ty ju kupis ako pouzitu ale je skoro nova :wink:
akurat asi matrac kupim novy
3. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne dzou..my mame poschodku z ikey dole je dvojlozko a hore jedno
3. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to musi byt super... mne s velmi pacia tie poschodovky :wink: aj je to podla mna take zabavnejsie :wink:
3. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to super...vela priestoru...ale aj izba musi byt vacsia :grinning:
3. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou, nepisala som ze som zacala klesat ale kaslat :wink:
Tea, tak to je sikovne vymyslene, ale tiez myslim, ze naytok pri malych detoch nema velku zivotnost, ved oni nedavaju pozor aby do toho netreskli autickom, nepopisali a tak. Viem ako nam chybala sem tam farba na nabytku :wink:
Dzou presne to maju aj moji kamarati, maju postielku, ale je ako nova po roku, lebo tam maly ani nespava :grinning:
3. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no mu nemame ''druhu izbu'' az taku velku ale sak ako pisem to je este veeeeeeeeeeeelmi daleko takze zatial neriesim :grinning:
sak akurat citam ze andzi ma // :wink: no tak dufam, ze ked uz sa to tak roztehulkovalo ze uz o chvilu aj ja budem na rade :sweat_smile:
3. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :sweat_smile: , tak mne to konecn islo hore trosku, ale FF mi aj tak nevyznacil ovulu :angry: :
http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed
ale aha co som objavila, ze preminuly cyklus mi teplota tiez vyletela zrazu na 37 stupnov na 20ty den :confused: a ako sa da spravit porovnanie´kriviek, ze su jedna cez druhu, uz som to u nejakych kociek videla..., idem citat :slight_smile:
3. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou neboj budes...zachvilu snazite...
3. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mam rada poschodove, my sme mali tiez, ale ta spodna nebola pod vrchou, teda bola ale kolmo, takze sa nam super skakalo zhora :slight_smile:
Miska, tak zatial to nieje velmi jednoznacne, FF si to musi premysliet :wink:
3. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj luci sorry :sweat_smile: :grinning: ja som citala ze klesat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak kaslat no uz chnapem tak sa vyliec cim skor :wink:
miska musis mat vip co ty mas tusim a das analysis a potom chart overlay no a tam si vyznacis ktore cykly chces prekryt a uvidis :wink:
no a ktej teplote je to cudne :confused: ale ta zajtra by sa to uz malo vyjasnit ak stupne ak nie tak mozno to bude anovulak :unamused: neviem...
3. jan 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ak by zase klesla co uz dufam, ze nie.....tak drzim palce aby ovula bola :wink:
3. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci to inac muselo byt supeeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :grinning: myslim to skakanie a postel vydrazala?
3. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasne Dzou, postel ostala celkom zachovla, len par tych drevenych rostov odislo, ale stalo to za to :grinning:
3. jan 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska, ja myslim, ze ovu bola :wink: , len neviem kedy :grinning: Prvu polovicu si mala pekne ustalenu, a teraz sa asi progesteron trochu s tebou zahrava
3. jan 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to verim ze to stalo zato :grinning: a presne ako pises aj my sme mali pokreslene skrinky nalepene vselijake blbosti a nasi mohli robit co chceli ked my sme dakedy vystrajali(teda hlavne moje segry)v noci :sweat_smile: :grinning:
3. jan 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miska....ze dobre ranko o takomto case...xixi
3. jan 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tei, tak zistite kde je najlacnejsi stokke a ked to bdue aktualne vyuzijeme aj my ostatne buduce tehule a mamule :sweat_smile:
sharmi, tak potom nam zreferujes, aky bola avatar :wink:
luci a to aky hlien mas po ovu :confused: ?
xeni ja som 22 DC, to sme vazne bok po boku :wink: :slight_smile:
ono asi zo vsetkych tych hormonalnych prostriedkov sa pribera, ci :confused: ?
luci, na zazraky treba verit, boli vianoce :wink: :sweat_smile:
tei to s tou postielkou az tak :confused: , jeeej to je super :dizzy_face:
dzou a ta cotbed sa da pozriet kde, mas link :slight_smile: ?
dzou aj ja uz stvrty den alebo tak chodim aj dografikov a hned tam nova tehulka dnes, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my teraz riesime, ako dame vlastne obyvku, spalnu a tak. mozme sa vzhrat s tromi izbami a ta jedna je obrovska, da sa rozdelit aj na dve, a toto hladanie nabytku na nete a vymyslanie je super :dizzy_face: a potom este zozeniem toho slona otras sa na zahradu :grinning: :grinning:

luci tak nech FF dlho nepremysla :grinning:

dzou dik idem skusit ked dopisem :slight_smile: , VIP mam :sunglasses: a dakujem, snad stupne :slight_smile:

luci aj ja mam pocit, ze ovu bola :slight_smile: a ze sa vianocne miminko podarilo :slight_smile: , len teplotka si to este neuvedomuje :grinning:

no poloviciak ma super detsky nabytok este, som ho namazala diavou a je ako novy, parada bude do detskej ked budu deti starsie :slight_smile: , zatial je v provizornej obyvke :slight_smile:

xeni ahoj, nooo dnes sami podarilo si pospat do stvrt na dvanast :sweat_smile:
3. jan 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzo, uz to mam, ale tento treti mi to nevyznacilo, lebo este nema vyznacenu ovulu :angry: , tak ked ju vyznaci ho porovnam...
3. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok