Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
3. jan 2010

Xeni, no neverim na zazraky 😒
Fazulka, pravda je ze niektore baby fakt priberaju po duphastone. A kolko dni po ovulke si teraz, ono duphaston predlzuje lutealnu fazu, tak preto mas dlhsi cyklus 😉

fazulka1512
3. jan 2010

luci ale ja nechem z nich priberat, ved som taka tucna, ale ked chcem mat dieta tak na vahe nezalezi 😉
ja som si myslela ze ten duphaston narobi niceo s mojim cyklom no co uz

dzou
3. jan 2010

bre ranko... dnes ma mm vyhnal skor z postele ze sak zajtra vstavam uz do prace tak nech si zvykam tak som hore uz od 7.00 😝 ale asi si poobede zdriemnem 😀 no a inac ta postielka ked pisu ze rastie s dietatom tak do kolko rokov sa da pouzit? lebo sak tu bezne predavaju aj take postielky ze sa potom da z nic spravit postel taka mensia a je to podla mna tak do 8rokov co je tiez dost ...
fazulka tak drzima palce teraz si tusim len ty na rade.... a potom uz lucka a xena 😉

fazulka1512
3. jan 2010

dzou,mne mrcha dojde aj keby nemusela, citim to

dzou
3. jan 2010

no ved uvidis ved predsa raz to musi vyjst tak mozno to prave bude tento mesiac 😉

xena1
3. jan 2010

dzou,ja som tak na rade na IUI 😀
fazulka drz sa...
luci...aj zazraky sa deju...

dzou
3. jan 2010

xena no nikdy nevies len aby si nebola prekvapkana 😀
a luci nechapem preco pises o poklese ked mas taku istu teplotu ako vcera 😉 tak drzim palce aj na teba plati len aby si nebola prekvapkana 😀

tea333
3. jan 2010

luci pointa tych veci je ze ich nezahodis, postielka sa da prerobit na 7 rocne dieta az, a potom z nej moze jednoducho byt pohovka v detskej izbe alebo na verande domu..
prebalovaci stolik neskor bude polica alebo pisaci stol..

xena1
3. jan 2010

dzou..kvap kvap... 😀
tea to je jedine co ma neodradza od toho.... 😝

dzou
3. jan 2010

no taka postielka sa vola cotbed ... teda ze je to postielka ale uz aj postel v jednom.... ale s takej klasickej nemozes urobit pohovku... no len tak tei z vlastnej skusenosti... myslis ze ked budes mat doma nejakeho betara bude chciet mat doma ''jednu postel'' 15rokov????alebo ty? no ja urcite nie ja by som najradsej menila nabytok tak kazde 2-3roky to len tak sa pytam.... lebo si myslim ze potom kadzy by chcel nejaku novu uz 😅

dzou
3. jan 2010

no tu cotbed chcem urcite aj ja ako to bude v pohode do tych 8rokov... a potom uz si krpec moze aj vybrat sam aku chce postel 😉 ale ja chcem potom taku tu poschodovu co je dole pohovka alebo stolik 😉 ale to je este straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne daleko 😀

xena1
3. jan 2010

dzou mas pravdu,ale vsak nie je potom problem ju predat... 😀

dzou
3. jan 2010

no to urcite nie ... predas ju urcite lahko 😉 ved aj ja chem kupit pouzitu ale tu je vyhoda ze kopec ludi kupi novu cotbed, babo tam spi par noci a potom ho zoberu k sebe do postele a uz vobec nespi v postielke takze ty ju kupis ako pouzitu ale je skoro nova 😉
akurat asi matrac kupim novy

xena1
3. jan 2010

jasne dzou..my mame poschodku z ikey dole je dvojlozko a hore jedno

dzou
3. jan 2010

no to musi byt super... mne s velmi pacia tie poschodovky 😉 aj je to podla mna take zabavnejsie 😉

xena1
3. jan 2010

je to super...vela priestoru...ale aj izba musi byt vacsia 😀

lucialen
3. jan 2010

Dzou, nepisala som ze som zacala klesat ale kaslat 😉
Tea, tak to je sikovne vymyslene, ale tiez myslim, ze naytok pri malych detoch nema velku zivotnost, ved oni nedavaju pozor aby do toho netreskli autickom, nepopisali a tak. Viem ako nam chybala sem tam farba na nabytku 😉
Dzou presne to maju aj moji kamarati, maju postielku, ale je ako nova po roku, lebo tam maly ani nespava 😀

dzou
3. jan 2010

jaj no mu nemame ''druhu izbu'' az taku velku ale sak ako pisem to je este veeeeeeeeeeeelmi daleko takze zatial neriesim 😀
sak akurat citam ze andzi ma // 😉 no tak dufam, ze ked uz sa to tak roztehulkovalo ze uz o chvilu aj ja budem na rade 😅

miskahryzka8
3. jan 2010

dobre ranko 😅 , tak mne to konecn islo hore trosku, ale FF mi aj tak nevyznacil ovulu 😠 :
http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed
ale aha co som objavila, ze preminuly cyklus mi teplota tiez vyletela zrazu na 37 stupnov na 20ty den 😕 a ako sa da spravit porovnanie´kriviek, ze su jedna cez druhu, uz som to u nejakych kociek videla..., idem citat 🙂

xena1
3. jan 2010

dzou neboj budes...zachvilu snazite...

lucialen
3. jan 2010

Aj ja mam rada poschodove, my sme mali tiez, ale ta spodna nebola pod vrchou, teda bola ale kolmo, takze sa nam super skakalo zhora 🙂
Miska, tak zatial to nieje velmi jednoznacne, FF si to musi premysliet 😉

dzou
3. jan 2010

jaaaj luci sorry 😅 😀 ja som citala ze klesat 😀 😀 😀 😀 no tak kaslat no uz chnapem tak sa vyliec cim skor 😉
miska musis mat vip co ty mas tusim a das analysis a potom chart overlay no a tam si vyznacis ktore cykly chces prekryt a uvidis 😉
no a ktej teplote je to cudne 😕 ale ta zajtra by sa to uz malo vyjasnit ak stupne ak nie tak mozno to bude anovulak 😒 neviem...

dzou
3. jan 2010

teda ak by zase klesla co uz dufam, ze nie.....tak drzim palce aby ovula bola 😉

dzou
3. jan 2010

luci to inac muselo byt supeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😀 myslim to skakanie a postel vydrazala?

lucialen
3. jan 2010

No jasne Dzou, postel ostala celkom zachovla, len par tych drevenych rostov odislo, ale stalo to za to 😀

lucialen
3. jan 2010

Miska, ja myslim, ze ovu bola 😉 , len neviem kedy 😀 Prvu polovicu si mala pekne ustalenu, a teraz sa asi progesteron trochu s tebou zahrava

dzou
3. jan 2010

no tak to verim ze to stalo zato 😀 a presne ako pises aj my sme mali pokreslene skrinky nalepene vselijake blbosti a nasi mohli robit co chceli ked my sme dakedy vystrajali(teda hlavne moje segry)v noci 😅 😀

xena1
3. jan 2010

ahoj miska....ze dobre ranko o takomto case...xixi

miskahryzka8
3. jan 2010

tei, tak zistite kde je najlacnejsi stokke a ked to bdue aktualne vyuzijeme aj my ostatne buduce tehule a mamule 😅
sharmi, tak potom nam zreferujes, aky bola avatar 😉
luci a to aky hlien mas po ovu 😕 ?
xeni ja som 22 DC, to sme vazne bok po boku 😉 🙂
ono asi zo vsetkych tych hormonalnych prostriedkov sa pribera, ci 😕 ?
luci, na zazraky treba verit, boli vianoce 😉 😅
tei to s tou postielkou az tak 😕 , jeeej to je super 😵
dzou a ta cotbed sa da pozriet kde, mas link 🙂 ?
dzou aj ja uz stvrty den alebo tak chodim aj dografikov a hned tam nova tehulka dnes, super 😵 😵 😵 😵

my teraz riesime, ako dame vlastne obyvku, spalnu a tak. mozme sa vzhrat s tromi izbami a ta jedna je obrovska, da sa rozdelit aj na dve, a toto hladanie nabytku na nete a vymyslanie je super 😵 a potom este zozeniem toho slona otras sa na zahradu 😀 😀

luci tak nech FF dlho nepremysla 😀

dzou dik idem skusit ked dopisem 🙂 , VIP mam 😎 a dakujem, snad stupne 🙂

luci aj ja mam pocit, ze ovu bola 🙂 a ze sa vianocne miminko podarilo 🙂 , len teplotka si to este neuvedomuje 😀

no poloviciak ma super detsky nabytok este, som ho namazala diavou a je ako novy, parada bude do detskej ked budu deti starsie 🙂 , zatial je v provizornej obyvke 🙂

xeni ahoj, nooo dnes sami podarilo si pospat do stvrt na dvanast 😅

miskahryzka8
3. jan 2010

dzo, uz to mam, ale tento treti mi to nevyznacilo, lebo este nema vyznacenu ovulu 😠 , tak ked ju vyznaci ho porovnam...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre