Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
3. jan 2010

no tak to mas postarane... a teda drzim palce na skusku 😉

sharmana
3. jan 2010

monika. gratulujeeeem k dievčatku 😉
a andzi je teda tehu? kde si to čítala dzou? v grafoch? idem pozriet...

miska. avatar bol super, ako z rozprávky, pekný príbeh a nádherná grafika, bolo to o druhej planéte a tie nádherné pohlady na fantastickú prírodu, floru aj faunu, úžasné farby... samozrejme to bolo 3D takže o to krajšie... velmi pekné... trvalo to skoro 3 hodiny, ale úplne v pohodke som to vydržala, aj ked malé riadne kopkalo.. lenže to asi preto, že som stále niečo jedla, ono sa vždy pri jedení rozkope 🙂

dzou
3. jan 2010

hej v grafoch som to citala
a je super ze sa aspon filmik pacil aj tebe aj malemu 😉

tea333
3. jan 2010

Baby zacala som znovu spinit..je to tmavohnede..bojim sa, neviem co mam robit
lekarka kazala zvysit davku duphastonu v pripade spinenia, a v pripade bolesti alebo krvacania mam ist do nemocky..

dzou
3. jan 2010

tea a mas doma ten duphaston? a spinis len tak ci bol sexik?...

tea333
3. jan 2010

spinim len tak, a duphaston beriem 2x denne

sharmana
3. jan 2010

tea. pokial je to hnedé, tak klud, to som mala aj ja... ale radšej zavolaj svojej lekárke a porad sa s ňou 😉

dzou
3. jan 2010

tea tak neviem 😒 a je toho moc alebo len taky vytok....

lucialen
3. jan 2010

Tea, tak aspon to nieje krv, daj si teda viac tabletiek, niektore baby beru aj 4denne a dufam, ze to prestane

miskahryzka8
3. jan 2010

ahojte 🙂 , fuuuu tak dnes som mala na zumbe plno ludi, ratam, ze to teraz bude tak vsade, lebo urcite si dali vsetci za zavazok do noveho roku chudnutie 😀 , co je fakt tazke, lebo vsade je jedlo, po zumbe sme boli este na veceru u mojej mamy a teraz su pre telke na stole pukance, vonaju az na chodbu, ako si potom nemam dat 😠 😀

miskahryzka8
3. jan 2010

fazulka podla mna sa pri snazilkovani na tehu neda nemysliet 😉 , skor si treba robit nejaky program a aktivity, tak na to myslis trosku menej 🙂
inak ja posledne dni stale citim vajecniky ako na mrchu a tu este zdaleka nemam dostat 😕 , a pri zumbe mi v brusku a podbrusku behali bublinky, to dom este nemala 😕 , ale to mohlo byt aj zo sosovicovej polievky, ale sa mi neprdkalo 😅 😅 to az potom 😀

grokaa, ty pises, ze chuda baba si moze dovolit lezat na brusku a ja som to dvakrat citala, ze chúďa 😕 😕 😀 😀 , som bola z toho jelen, ze co je pointa 😀

dzou aj ta postielka je zaujimava, to ma ale este fakt cas vyberat 🙂 , nechcem to radsej prehanat a teraz moc kukat 🙂 a som faaaakt zvedava na dnesnu teplotu, inak v noci som sa furt budila a chcela uz merat, lebo som bola hrozne zvedava aka bude 😀 a nemam tento mesiac ziadne speci tehu pocity, len tie vajecniky furt citim, ale nepichaju, len ako pred mrchou, ale hrozne verim, ze dedko mraz bol stedry s fazulkou 😵

jeeej monika bola prva, ju este nepoznam 🙂, ale gratulujem aj ja k dievcatku 🙂 a ake mate vybrate meno 🙂?

ahoj cheer 😵, gratulky k 28tt 😵 😵 a drzim palce na skusku 🙂

jeeej sharmi, tak super, v poslednom case nebolo nic poriadne v kinach, tak mozno nahovorim poloviciaka na to 🙂, ja som sa hrozne dlho chystala s kamoskou na nov, ale bud to nevychadzalo jednej alebo druhej, ani neviem, ci to este hraju 😒

tea dufam, ze vsetko ok 😕

miskahryzka8
3. jan 2010

uz spinkate 😔 😕

sharmana
3. jan 2010

ahoj miska. no veru ludia sú už zo sviatkov prejedení a prenudení... kino bolo do posledného miesta plné, úplne... a tá fronta na lístky... najlepšie si je zaplatit rovno cez internet, čo sme síce tiež neurobili, lebo sme mali universal pass lístky, a chceli sme ich minút...
čo je to vlastne tá zumba?

tea333
3. jan 2010

zvysila som davku duphastonu..
shami ja by som sa nebala keby som nebrala duphaston, ked spinis a pritom beries tabletky proti krvacaniu?? 😕

miskahryzka8
3. jan 2010

sharmi tu si mozes kuk co je zumba www.zumba-miska.wbl.sk 😉 , no avatar je este v kinach kratko, asi aj preto bolo tolko ludi 🙂

tei v tom sa ja nevyznam 😒 , ale asi bolo treba zvysit davku 🙂

groka
3. jan 2010

ahojte

tea neviem na co cakas,v nemocnici ti daju este magnezium 20 percentne magnezia takze klusaj do nemocnici na pohotovost,na co cakas?

groka
3. jan 2010

tea a ak ta este aj picha v podbusku ako som citala vedla v teme,tak no ja neviem,ak si myslis ze je lepsie pockat do rana,ok,len aby si potom nieco nelutovalal,pisem ti aj z vlastnej skusenosti,ja som to zazila a doma by som nesedela

xena1
3. jan 2010

tea ja som v druhom tehu spinila a nechali si ma v nemocnici kym sa to neupravilo...isla som nocnou hodinou

groka
3. jan 2010

xeni mna tiez nechavali pri spineni v nemocnici,pretoze vtedy je tiez dolezity klud na lozku a oni tam pochaju injekcie na zastavanie toho spinenia alebo krvacania

groka
3. jan 2010

tea nech sa ti polepsi a nech je to vsetko v poriadku

neviem ci si tu este xeni,ale ja idem spinkat,mali sme narocny vecer a je mi ako vzdy zle,lezie mi to na nervy,je to blbe tak kazdy den trpiet ☹

xena1
4. jan 2010

dobre ranko baby...
groka ja som vecer uz odpadla do postele...mrzi ma ze t
i je zle,ale vydrzkaj a tes sa na babo...
tea,drzim palce nech to dobre dopadne...

miskahryzka8
4. jan 2010

dobre ranko, tak ja som tu asi historicky prvy krat tak skoro 🙂 , som si rano o siedmej odmerala teplotu a len 36,5 http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed tak sa mi pustili slzy ako hrachy a uz som nevedela zaspat, samozrejme, ze mi FF ovulu nevyznacil este a po osemnastom DC sme sa nemojkali, uz sme si len tak vegetili, takze ak bola neskor, sme sa netrafili, alebo ak by sa zadarilo, uz mala ist hore, uz som 23 DC

groka drzim palce, nech tie nevolnosti coskoro prejdu 🙂 a tei nech prestanes spinit, chapem, ze je to na nervy, ale ako pisu baby, zrejme sa to stava 🙂

miskahryzka8
4. jan 2010

pozeram este tehu vitazne tehu grafy a aha na tento, kocka mala relativne vysoke teploty mesiac pred tym ale ako otehu tak nizsie a zacali ist hore az na 30ty den 😵 😵 😵 , jaj zacina byt z toho vsetkeho psycho 😠 😀 , ale idem este hladat nejake zaujimave 😀

rhodosbb
4. jan 2010

tea, do kelu co to citam?? daj hned vediet ako si dopadla u doktora, ale verim, ze dobre, myslim, ze pokial to bolo iba spinenie a nie krv tak to bude dobre, neboj.
ja som sa pri sofii v prvom trimestri zobudila v kaluzi krvi a to doslova a to bol teda riadny horor, neprajem zazit nikomu a vidis, dnes ma uz 5 rokov 😉 drzim palce a ozvy sa 🙂

groka
4. jan 2010

ahoj rhodos
ja mam kamosku s ktorou som sa zoznamila za neprijemnych okolnosti,prisla do nemocnice v 4 mesiac a tak liala z krvy ze ju pripravovali na to ze rano jej bdu musiet spravit kyret,mala nieco s placentou a ze tam sa uz pomoxt neda,no ale napichavali ju injekciami celu noc a ona prestala krvacat a dnes ma vyse 3 rocnu dcerku 😅

fazulka1512
4. jan 2010

ahojte babulky, mrcha nedorazila, takze cakam a neviem na co, asi na zazrak, dnes som 30 dc, bolia prsia sem tam podbrusko

rhodosbb
4. jan 2010

ahoj groka, tak to bol tiez hrozivo vyzerajuci pripad ale chvalabohu so stastnym koncom 🙂
a ty ako? ako sa citis? ja okrem toho ze chodim stale curat a kazdym dnom mi rastu prsia necitim vobec nic 😀

tea333
4. jan 2010

Prave som dorazila domov..
bola som na odberoch a potom 2 hodiny v cakarni 😕 😕 😒 lebo som nebola objednana a na pondelok toho zrejme maju vela..

Vsetko je v poriadku, a na utz mi doktorka ukazala telicko (skor minimachulku) nasho embryjka
a uz na bije srdiecko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

inak monike gratulujem k dievcatku 😵

lucialen
4. jan 2010

Ahojte baby 🙂 Tak ja som sa rozhodla zmenit si den ovu, takze teraz som len 6DPO a nemusi ma lakat testovanie 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181

tea333
4. jan 2010

luci 🙂

fazulka tak pockaj 1 den a potom skus testovat,nie? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre