Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
4. jan 2010

Jeeej Tea super, gratulujem k srdiecku 😵 😵 😵

rhodosbb
4. jan 2010

tea, tak to je super, tesim sa 😵 a sedi ti podla velkosti embryjka TP?

tea333
4. jan 2010

Dik Luci 🙂 Uz oslavujem, zapijam fresh pomarancovym dzusom 🙂

rhodosbb
4. jan 2010

fazulka a ty si este netestovala? 😕 drzim palce 😉
lucy, tak o 4 dni mozes testovat, aj tebe velmi drzim palce 🙂

tea333
4. jan 2010

rhodos telicko ma asi 2,7 mm, vak 15, nieco mm.. takze sedi to na tu ovulu podla mna, som asi pozadu tie 2 tyzdne 🙂

malalady
4. jan 2010

ahojte babenky ako nám to tu vyzerá?? 🙂 😀

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lucialen
4. jan 2010

Veronika dik, vo stvrtok, piatok uvidim ake budu teploty 🙂
Ahoj Malalady 😉

tea333
4. jan 2010

Jaj zabudla som, my to uz mame potvrdene, takze

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pre vsetky baby co cakaju na //

a este par sukromnych pre dzou (tej som to samizda slubila uz skor 🙂

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

fazulka1512
4. jan 2010

naobedovala som sa, skocila do obchodu, a som tu
tea super, srdecne blahozelam, uz mas v sebe zazrak, novy zivot,
ja asi testnem ku koncu tyzdna, uvidime, a ked nie tak zajtra rano zmeriam teplotu,
lucialen drzim palce
rhodos dakujem

tea333
4. jan 2010

fazulka to meranie je dobry napad, ja som sa dozvedela ze som tehu len z teplotky 🙂 az potom som overovala

fazulka1512
4. jan 2010

ja tiez chcem skusit, ale najlepsie je vraj skoro rano
nechcem nic si nahovarat, lebo budem sklamana, mna len moje prsia provokuju, lebo ich mam take pevne, take cudne, su tazke, neviem no uvidime

tea333
4. jan 2010

fazulka ja som merala 7.40, skus o 7 trebars, keby si bola tehu teplotka bude hore

fazulka1512
4. jan 2010

ja skusim o 6,pol 7, ale mam len ten ortutovy teplomer, to nevadi, a kolko minut mam cakat

groka
4. jan 2010

ahojte

zajtrajsi gynekolog sa rusi,muzik ide do prace a neviem ako a kedy k nemu pojdem
ale tea tak si ma nazhavila ze neviem ci tam nepojdem busom nakoniec
gratulujem ti k srdiecku
ak vy mate srdiecko tak my uz tiez musime mat,no ja neviem,teraz by som najradsej plakala ze preco mi sme minule nevideli 😢

miskahryzka8
4. jan 2010

rhodos fiiiha to by som nechcela zazit 😲 a co pivedali na pohotovosti, ze to preco a ako toriesili 😕 ?
fazulka, ty nemas grafik? Ako dlhe mavas cykly, drzim palce 😵
tei super 😵 😵 , to musel byt krasny pocit 🙂 😵
luci ja som si sama vyznacila ovu na 18ty den, ked sa FF do toho nechce 😀 a dala som aj porovnanie s minulym mesiacom, tak by to malo sediet, ja som 5 DC, takze sme spolu 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2b45ed
malalady chytam co najviac virusikov 😵 😵
aj od tei 😀
fazulka ja meriavam o siedmej 🙂
groka ak to nerobi moc problem ist busom, tak chod pre dobry pocit 🙂

groka
4. jan 2010

miska nemam dat kde maleho a mam sama so sebou problem
no ale mm mi povedal ze to neni iste este ci pojde do prace ste,ja som bola v tom ze ide na beton,takze cakame este na jeden telefonat potom sa rozhodne

tea333
4. jan 2010

groka kedy si mala otehotniet? myslim datum ovulacie..u mna je to cca 8.december.A nezabudaj ze ja som mala kratke cykly a mepravidelne..

fazulka1512
4. jan 2010

miska ja mam cykly 28 dnove,pravidelne, ale od kedy beriem duphaston tak sa to zmenilo, minuly mesiac som mala 30 dnovy ale pripisovala som to ze sme boli prec, zmena prostredia a 7 hodinovy casovy posun
som z toho magor

tea333
4. jan 2010

fazulka tak to sa nemozes cudovat, chudak tvoj cyklus nevie kde je sever 😉

fazulka1512
4. jan 2010

tea teraz som si dala vypocet mrchy a neviem ci davat 28 dc, alebo 30, ci pravidelna alebo nepravidelna, no neviem, fakt
ked dam ze 28 dc, tak mrcha meska 2 dni, ked dam 30 tak mrcha ma prist zajtra, tak cakam

janulka04
4. jan 2010

Ahojte babulky...ako sa mi mate? Hlasim sa vam zo Slovenska....predvcerom sa mi stalo nieco hrozne...celu noc mi bolo zle, bolelo ma pod pravym rebrom brucho, som nespala celu noc a rano ma svokra a mm viezli na pohotovost a ze zlcnikovy zachvat....ale odmietla som hospitalizaciu, kedze zajtra vyrazame smer Deutschland a pichla mi Algifen a mam dietu do konca tehu....inac uz mam 5 kil hore... 😝
a ako tu, co mame nove? ako ste sviatkovali? ja nakoniec s mm, kedze na poslednu chvilu mu dali volno a bol s nami, ale svokra sa o mna tych par dni, co tu nebol starala, akoby som bola princezna....normalne som si fest oddychla 😀 😀
krasny zvysok dna
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a drzte palceky na toho 7.1 😉 😵

groka
4. jan 2010

tea ja 4.12

janulka vitaj moja,krasne cisielko ze 20tt moja viem o com pises,ja som zazila zlcnikovy po porode,ale ja som to maal v hroznom stadiu,ale kamen ani jeden,no nevadi,ale to bolo hrozne nieco

baby ja si vysadzam na cas magnezium,neviem z coho ale asi z neho mi je zle,je mi velmi zle 😢 som len v posteli,nic nerobim,len wc cikat zatial len vraciat nie zatial a do postele a sem tam som tu,chlapi mi isli teraz pre lieky na stitku,ani tam som nebola schopna ist,este sa vecer okupem keby sme nahodou isli zajtra rano ku gynekologovi,uz som nervozna z toho ze to chem mat za sebou,chcem vidiet babatko moje a veidet ze je v poriadku

zasa vas pridem kuknut

tea333
4. jan 2010

Groka nebud nervozna, ved ste drobceka splodili len 4 dni pred nami a ja mavam kratke cykly, teraz na tom kludne mozme byt rovnako 😉

Jani som sa vylakala 😖 Esteze si ok..fuh

sharmana
4. jan 2010

ahojte kočky tak tea gratulujem ku srdiečku, hlavne sa opatruj a oddychuj ked si spinila, mne to velmi pomohlo, fakt som ležala a pohybovala sa minimálne... sexík radšej úplne zavrhnite.. dá sa to vydržat a to mimi za to stojí 😉
janulka. ahoj, tak som rada že si už v poriadku, sme ta tu spomínali... tak štastnú cestu do Deutschland a ozvi sa.. ja mám tiež 7.1. sono, tak možno obe prinesieme nejakú správičku...
a inak aj mna tak pobolieva pod pravým prsníkom v bruchu, ale mna skor pobolieva brucho navrchu a nie vnútri... nechápem prečo, nie je to silná bolest, len taká slabšia.. chcela som to lekárovi povedat, len som zabudla..

tea333
4. jan 2010

shami dakujem 🙂 a sexik mame zakazany uz od minuleho tyzdna do konca mesiaca minimalne, ale sme s tym zmiereny 🙂

sharmana
4. jan 2010

tea. my máme tiež celibát, lebo mm nejako odmieta keksík, sa bojí....ale dá sa to vydržat... mám teraz dôležitejšiu životnú úlohu a to aby som priviedla na svet naše vonavučké dietatko 🙂

dzou
4. jan 2010

ahojte my ideme o chvilu na plavaren ale nakukla som
tak tea gratulujem k srdiecku a dakovalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa za vyrusiky pre mna 😵 😵 😵 😵 dufam ze pomozu
lucka grafik super drzim palce mozno budes prekvapena 😉

dzou
4. jan 2010

a inac co je s motylekom?

lucialen
4. jan 2010

Caute 😀
Majka tu bola nedavno, ale len na skok 😒 Katka uz dlho nebola tiez
Jani, som rada ze si vporiadku, budem drzat palce 7.1., aj Sharmane 😉

sharmana
4. jan 2010

ahoj dzou. tak si dobre zaplávaj a potom sa zastav 😉
ja som mala dnes poradňu, všetko bolo ok, tak som spokojná 🙂 a práve mi mm povedal, že mi riadne narástli prsia.. čo má pravdu... 😀 keby to tak chcelo zostat aj po pôrode 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre