• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

14. januára 2015 
Inak vcera vecer ma hrozne boleli krize, nafukovalo ma, tlacilo mi to na podbrusko, som myslela ze nezaspim. A navyse ma vcera zacali boliet prsia :confused: Co je divne, lebo mna nikdy nevolia ako som uz pisala. No proste taketo tehu priznaky som mala :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci kiez by si mala pravdu, ale radsej si veci nepripustat, bo potom je clovek zbytocne smutny...
inak baby ja mam asi o 6 dni posunutu ovu, mavala som na 22DC a teraz to vychadza na nejaky 16DC... nechapem.... teraz budem mat LF 12 dnovu alebo az 18 dnovu??? moje cykly boli 34-dnove... ale tak ved uvidime.... :grinning: :grinning:
8. jan 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Majka :slight_smile: Jasne ved ja si uz toho robim srandu, kazdy mesiac to iste :grinning:
Takze ovu si mala na 16DC? Tak moze byt ze sarapis zabera. Takze teraz budes mat cyklus 28dnovy :wink:
Inak ja som rozmyslala, ze ci mi tie femi kvapky nepredlzia lutealnu fazu :unamused: Mohli by :wink:
8. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako myslim, ze ten sarapis nieco robi, minulu ovu som mala tiez posunutu o 1-2 dni a teraz az takto... len je zvlastne ze moje teplotky su asi 7-dni po sebe 36,4... nechapem... vzdy som mala nejake rozdiely a teraz takto... uvidime co z toho bude...
8. jan 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
8. jan 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mas grafik Maji?
8. jan 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Nadi :slight_smile: Ako v praci? Uzivas si to s detickami?
8. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu len na skok :slight_smile: ako sa mate? nestiham vas citat ja nabuduci tyzden cakam mrchu :sweat_smile: takze ani neviem kto je priblizne so mnou tusim miska hryzka hm? :wink:
8. jan 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 luci tu je moj graf, ovu este nie vyznacena ale podla ovu testov a bolesti prs by mala prebehnut zajtra...
8. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nadi, ako v praci???
8. jan 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maji v robote to celkom dobre ide dnes mam nocnu a co ty? tusim sa blizi ovu :dizzy_face: drzim palceky :dizzy_face:
8. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vyzera to, ze by uz ovu mohla byt, ale teda dost nizko sa ti drzia teploty oproti minulemu mesiacu :slight_smile:
8. jan 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave ze tento cyklus je cely nejaky divny oproti minulym.... nechame sa prekvapit...
luci moc ti drzim palecky... moc ti to prajem.... :wink:
ja mam od minuleho tyzdna dovcu, cize sa len tak flakam a uzivam si posledne dni volna....
nadi dufam, ze mrcha nedorazi....
8. jan 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky Majka, aj ja tebe drzim palce, nech to vyjde co najskor a nemusim sa ani jedna uz takto trapit :slight_smile:
U nas v noci krasne nasnezilo, pojdem sa prejst so psom, trochu sa vysantim :slight_smile:
8. jan 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem cakat kamosku a potom tak isto vybehnem niekam do hor... zatial sa tu majte krasne... :wink:
8. jan 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky...
uz som z tej mojej mrchy nervozna....nech uz dojde...ide mi na nervy....nech mozeme zacat novu moznost...neznasam toto obdobie kym pride... :angry:
juj prepacte ze tu hundrem.,potrebovala som to dostat zo seba...
8. jan 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni cau :wink: Daj mrche este sancu, asi potrebuje cas, kym sa jej uraci prist :slight_smile:
8. jan 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak nech pride,ale nech mi je zle az ked pride nie par dni dopredu.... :angry: a tebe ako je???ziadny PMS?
8. jan 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ....tak ako? :slight_smile:
8. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Xeni, ja nemavam PMS, ani MS bolesti, takze nic. Vcera vecer mi bolo blbo, ale dnes som ok :slight_smile:
8. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xeni tak ako? dufam ze mrcha stale v nedohladne :wink:

veronika hlavne ze mas nejake priznaky to je super hlavne ked ti nie je zle no nie?
8. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najblizsie asi necaka xena luci a miska tusim

luci to je supeeeeeeeer drzim palce aby si sa drzala hore aj nadalej :wink: a dufam ze to boli naozaj tehu priznaky

baby a co je to ten sarapis ci co?

ahoj nadenkaaa ako sa ti dari? ja som tiez s tebou buduci tyzden nejako cez vikend

inak aj u nas krasne nasnezilo a teraz tak na striedacku chvilku snezia a chvilu nie

xeni a co tak testnut ked ti meska? nechces?
8. jan 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatkaa,nemeska,som 26DC len mne byvalo takto az v ten den ked som dostala nie dopredu...a teraz nikde...a cikam furt,ale asi som prechladla...
8. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

máme srdiečkooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dostala som ten najkrajsi darcek aky som mohla,ale nervy som mala riadne este v cakarni a ked som si lahla a doki povedal "tu je"a ze narastlo a este pred tym ako mi povedal ja som videla nieco malu bodocku v jeho telicku ktora ako keby pumpovala,tusila som ze je to srdiecko a ked mi siokami na to ukazala tiez to bolo radosti,takyyyyyy balvan mi padol,no krasa nieco,nadherne,vsetko je v uplnom poriadku,len ten vytok co som spomynala zlty je tehotensky zapal a kedze nemozem nic na vkladanie prve 3 mesiace tak mi dal Rolagin s tou pumpou,takze vecer zaciname,prva poradna bude 25 alebo dalsie 2 dni po tom ktory den chcem mam prist,dostanem aj tehu knizku,mame aj fotku,ale hodin neskor,lebo som unavena a idem sa na chvilku vyvalit

ahojte
8. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj som v 7tt takze ked som pocitam ja ten moj 33 dnovy cyklus tak - 4 dni ako mi to pocita vsade,teraz som asi 7+4 takze vlastne asi koncim len 7tt
8. jan 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha xeni ale aj tak ta obdivujem ze odolavas a netestla si

grokaaa to je krasne moc ti gratulujem a tesim sa na fotecku tak to nezabudni poslat
a mozes aj poslat nejaky tehu virusik pre mna ja som este osobne ziadny od nikoho nedostala :wink:
8. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka len pre teba a vsetky ich pochytaj nech ti prinesu stastie

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
8. jan 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Groka, gratulejem k srdiecku :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka sa neozvala ako jej dopadlo sono?

luci dakujem
8. jan 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Groka, zobrala som nejake virusy aj od dievcat z grafov a beriem aj tieto, kedze som tu :dizzy_face:
8. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok