Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

danka86
22. jún 2009

No naša mala má 13mes a tiez sme chceli so snažením v júli, lebo by bol medzi deťmi 2-ročný rozdiel..
Ale problém je v tom, že nemáme dokončený domček a bývame u svokrovcov, takže musíme ešte počkať, ale veľmi túžim zaradiť sa medzi snažilky:(

gajana1
autor
22. jún 2009

Ahoj danka my sice taky problem nemame ale byvame v 2izb. a chceme do 3izb. bytu ale neviem kedy sa nam podari ale mi už chceme druhe lebo už mame viac menej všetko zariadene 😉

gajana1
autor
22. jún 2009

Nikto sa ku mne neprida???

beboo
22. jún 2009

ahoj my zaciname ale az v auguste mozem sa pridat? 🙂

gajana1
autor
22. jún 2009

ahoj beboo jasne že sa môžeš pridať

lindda
22. jún 2009

uz tu je jedn ateba zaciname leto 2009

sabiatko
23. jún 2009

ahojte 🙂 aj ja by som sa rada pridala... zacali sme sa sice snazit uz od maja, ale vysledok zatial ziadny, tak sme na tom v podstate narovnako 🙂 s manzelom zatial babetko nemame, tak sa na nase prve straaaaasne tesime 😵

gajana1
autor
23. jún 2009

Ahoj sabiatko sa tešim že si sa pridala 😉

sabiatko
24. jún 2009

dobre ranko baby, ako sa mate? 🙂 mne sa dneska snivalo, ze som mala na teste 4 ciarky... vsak mne by aj dve stacili 😀 inak my byvanie tiez nemame poriesene, byvame u svokra v dome, no ale v blizkej buducnosti to na nas vlastny byt ci dom ani nevidim, takze nema vyznam babetko odkladat, dako to zvladneme 🙂

sonike
24. jún 2009

Ahoj Sabiatko,my sme na tom asi rovnako,bývame u nás doma,s mojou mamou a sestrou,čo je v pohode,miesta máme dosť.Ale tiež som myslela,že už budeme bývať vo vlastnom.No nakoľko je doba taká ako je,rozhodli sme sa že s kúpou domčeka počkáme,brať si hypotéku sa teraz trošku obávam.Hlavne preto,že nechceme na úkor toho odkladať bábo.Uvidíme ako to všetko dopadne,dohodli sme sa,že zatial budeme bývať u nás,či už to bude rok,dva,tri a potom sa rozhodneme,či niečo postavíme,alebo kúpime.Teraz sa plne sústredíme na bábätko.

minka051
24. jún 2009

Ahojte
Ja by som tiež mala začať v júli. Len mám problém ako na potvoru mrcha neprišla a mešká už dva týždne. Ani vyvolávacie injekcie zatial nepomohli tak sa všetko posúva.Len keby som nemala aspon také bolesti brucha a krížov.je to ako na potvoru.

sabiatko
24. jún 2009

my sme tiez rozmyslali nad hypotekou, ale to by sme nemohli mat babo, takze nic. moj manzel by totiz urcite neutiahol zivit 3 plus hypoteku. okrem toho cena bytov ide dole, tak kym sa to splati, tak byt bude mat polovicnu hodnotu 😒 my sa teraz tesime, kedy sa nam podari babetko, minuly mesiac to nevyslo, tak som plna ocakavania, ako to bude tento 😵
minka, to je smola, ze zrovna teraz, ked sa chystate mat babetko 😒 no ale som rozmyslala, ci to nahodou nemoze byt, ze sa uz zadarilo 😉

minka051
24. jún 2009

Ahoj
Sabiatko No u mna je to asi inak mne to normálnou cestou nejde. Ja musím na IVF a to vy čo ste tu tak asi nie. Ja som sem len nakukla a až potom som zistila že tu sa zatial všetka snažíte asi prirodzene. Inak My teraz tiež začíname stavať. Pozemok máme už kúpený, teraz vybavujeme hypotéku. No tiež robíme všetko naraz a bude toho asi privela na mna ale aspon sa nudiť nebudeme. ved ja stavať nebudem zatail máme aj kde bývať aj ked je to len malý 3 izbový byt a sme v nom 4 dospelí. No ja už dve deti velké mám, len som rozvedená a mám prriatela s korým chystáme aj svadbu ak to časovo vyjde tak už na jesen a velmi ešte chceme miminko. On ešte deti nemá a chce velmi tak sa o to pokúšam. Uvidím čo osud prinesie.

sabiatko
24. jún 2009

jeeeej, svadba 😵 ja som tu moju mala len nedavno, v marci... tak gratulujem, to je super, dufam, ze aj s babom vam to vyjde cim skorej 🙂 ci uz prirodzene alebo s IVF, hlavne nech uz su babetka tu, drzim velmi palce nam vsetkym 🙂

minka051
24. jún 2009

sabiatko Tak ti gratulujem 🙂 čerstvo vydatá....tak nech to vydrží a mimi nech sa čím skôr podarí.

gajana1
autor
24. jún 2009

Ahojte
Minka a ked môžem vedieť prečo nemôžeš prirodzene otehotnieť?

minka051
24. jún 2009

gajana1 Ahoj
No ja ked som mala 37 rokov tak mi robili konizáciu krčka lebo som mala ranku ktorá sa zvykne rurobiť po pôrodoch.A v tedy mi moja doktorka navrhla či nechcem pri jednej operácii si hned dať urobiť aj sterilizáciu. Vraj dve deti už mám a ak neplánujem dalšie tak je výhoda lebo nemusím potom brať antkoncepciu. Tak som súhlasila, len vtedy som ešte netušila že o pár rokov sa sa rozvediem. Teraz mám priatela a chcel i by sme velmi mimi len normíálne to už nejde len IVF. Tak som to už aj olutovala že som si to vtedy dala urobiť. S otehotnením som nikdy problém nemala. A teraz čo už , len čakať na zázrak a ako na potvoru teraz ked mám ísť na krv na horm. profil tak so medostala menzes a to som už bola aj na injekcii na vyvolanie. Zajtra bude 10 den po injekcii a stále nič. Tak som z toho trochu zúfalá.

gajana1
autor
24. jún 2009

minka budem držať palce nech sa ti čim skôr podari. človek nikdy nevie čo ho postretne aj moja znama sa dala sterilizovať a teraz tó ľutuje.

minka051
24. jún 2009

gajana no ano vtedy si to človek tak neuvedomí. Na jedne strane je to dobre nijaké lieky. ale zas nemôýeš vedieť čo ta v živote zaskočí a toto sa už vrátiť späť nedá. To je to najhoršie. Ja si teraz nič iné neželám len aby mi to IVF vyšlo na prvý krát lebo, další pokus už asi nebude. ja si musím všetko platiť sama vzhladom na vek a to je vela penazí. tak sa len modlí aby to vyšlo. No ale hned mám problémy ako som sa na to dala.

beboo
24. jún 2009

ahojte, minka velmi velmi velmi ti drzim palce nech to vyjde.

ja som si kupila vcera kyselinu listovu a uz sa napchavam. 🙂

minka051
24. jún 2009

bobeo a akú si si kúpila.Ak ti môžem poradiť skús Femibion800 s metafolinom. Tá je asi najlepšia, lebo nie každú kys. listovu organizmus prijme.

beboo
24. jún 2009

mam od firmy MedPharma, tak ked doberiem tak si kupim Femibion. dakujem za radu 😉

minka051
24. jún 2009

beboo nemáš za čo.Hlavne aby pomohlo.Ja užívam už dva mesiace. Tak hádam to zaberie.

beboo
24. jún 2009

urcite ano, budem na teba mysliet. 🙂 ja som ju uzivala pri prvom dietati asi mesiac pred otehotnenim a podarilo sa hned tak sa nejak spolieham ze aj teraz to tak bude, no len aby som neostala prekvapena... 😒

sonike
24. jún 2009

Minka,držím palce aj ja.Dnes chystám do lekárne,na Tvoju radu vyskúšam ten Femibion,uvidíme čo to povie.

sabiatko
24. jún 2009

dakujem minka, dufam, ze skoro sa vsetky dockame vytuzeneho babetka. a neboj, MS urcite skoro pride a budete sa moct zacat snazit 🙂 drzim palce...
ja zatial neberiem ziadne vitaminy, len jem ovocie a zeleninu, hadam to bude stacit. inak precitala som tu toho na koniku vela, ale jednu vec stale neviem: citala som, ze pri snazeni sa treba mat odstup aspon jeden den, dokonca jedna pisala, ze pred ovu by sa vobec nemalo snazit, ale az ked pride. vraj aby sa to u muza stihlo zregenerovat. neviete, co je na tom pravdy?

beboo
25. jún 2009

ahojte, sabiatko ja som o tom pocula aj citala tiez ale neviem ci je to pravda my sme to pri prvom nejak nedodrziavali, tiez to myslim nebolo kazdy den takze odstup tam bol 😀 a zadarilo sa pomerne rychlo tak mozno na tom nieco bude 😀 uvidime ako to bude teraz 😉

sabiatko
25. jún 2009

dobre ranko baby 🙂
beboo, tak ja fakt neviem, minuly mesiac sme tie prestavky vacsinou mavali a dako sa nepodarilo, ale to samozrejme nemusi byt len kvoli tomu. ale je to take super napinave cakat, ci sa podari alebo nie 😵

minka051
25. jún 2009

dobré ránko babenky
Dakujem všetkým za podporu..No len škoda že som neni mladšia určite by to išlo lahšie. No MS ešte stále nič takže zajtra asi znova na vyvolávačku. Dúfam že zas mi bude po nej dobre zle. Ale hlavne nech už tá mrcha dorazí.

sabiatko
25. jún 2009

joj minka, to ta ta MS takto natahuje 😠 skus si dat taky relax vo vani s horucou vodou... niekedy to moze byt aj stresom, ze meska...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre