Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
24. feb 2010

dzou. samozrejme, je tvoje rozhodnutie... ja tiež nie som klasická veriaca v zmysle pravidelného chodenia na omše a podobne... a nadovšetko sú mi proti srsti spovede... podla mna sú zbytočné, lebo Boh aj tak vidí, čo robíme, načo to mám hovoriť farárovi a pýtat si od neho odpustenie alebo čo...

dzou
24. feb 2010

jj mas pravdu sharmi 😉 moj otec vzdy tvrdil ze ked sa chces pomodlit mozes ist aj do lesa pod strom ak existuje boh tak ta pocuje aj tam a nemusis na to chodit do kostola 😉
bris no pochybujem este som nepocula ze by bolest hlavy bol takito priznak... ci? 😕

dzou
24. feb 2010

ale ako som pisala.... o viere sa radsej nerozpravajme lebo kazdy ma na to iny nazor a este sa v nasej nepohadatelnej teme pohadame 😀

dzou
24. feb 2010

aha tak teraz som nasla ze bolest hlavy moze byt priznak 😅 no neverim ze to je to.... u nas si teraz take strasne hmly to urcite bude z tlaku 😉

dzou
24. feb 2010

no dufam, ze ste sa ma nezlakli 😕 este mam takych 20 min kym pride mm z prace 😉

miskahryzka8
24. feb 2010

Tak to kamoskine sedatko sa vola fisher price,kolekcia rain forest, idem skusit najst na nete 🙂

dzou, no esteze si nas prisla aspon teraz kuki 😉 a s tou hlavou neviem 😕, ale tabletku si radsej endavaj 😉

Sharmi tak to si este trosku musim pockat 🙂 a vraj druhorodicky potom citia druhe mimi skor, je to pravda 🙂? Jani, bris, veronika, groka 🙂?

dzou
24. feb 2010

jaj miska viem ktore sedatko myslis tie su krasne 😵 take vesele 🙂 to ja rada 😀

miskahryzka8
24. feb 2010

uz sóm ho nasla, toto je ono http://www.babytrend.sk/fisherprice-sedatko-rai... 🙂 , pozeram, ze aj deky maju s takymi hrazdami a tak suepr 😵

dzou
24. feb 2010

krasne to je miska ale poviem ti ze za taku cenu by som tom v zivote nekupila straaaaaasneeeeee

miskahryzka8
24. feb 2010

dzou ja som inak pozerala aj ostatne kresielka a tie lepsie tie ceny sa tak pohybuju 😕 , no ale od kamosky by som to mala tak za 60EUR ratam a to dam, ja budem mat peknu vec a jej to pomoze s peniazkami 🙂

miskahryzka8
24. feb 2010

jani pozeram, ze tie rkesielka chicco stoja na sk strankach 78 eur, cca tak to si nasla za fakt super cenu 🤐

miskahryzka8
24. feb 2010

juuuuuuuj kolko hodin uz zase 😕 , dobru noc 🙂

majuska7979
24. feb 2010

😅 babule dosla som z prace, a neuverite co papam znova zavinace, uz 2 a idem si dat dalsi, proste hmmmm mnamiky

miskahryzka8
25. feb 2010

Preco vstanem radostne k 2:0 a uz je 2:2 vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

majuska, premenis sa na zavinaca 😀

miskahryzka8
25. feb 2010

zlty trudi chodte prec od nasej branky......., chlapci nespat ideme do presilovky!!!!

miskahryzka8
25. feb 2010

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool, moji,moji 🙂))

miskahryzka8
25. feb 2010

neeeeeee solabenie, 26 sekund dokonca tretiny...

miskahryzka8
25. feb 2010

fuuuuuuuuuuuuuuu a ideme do tretej tretiny...., to budu nervy.....

miskahryzka8
25. feb 2010

juuuj este pol minuty...

miskahryzka8
25. feb 2010

nieeeeeeeee dalsie oslabenieeeeeeeee

miskahryzka8
25. feb 2010

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool. jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, vsetci susedia co neboli hore, uz suuuuu :DDDDDDDD

miskahryzka8
25. feb 2010

sakra.......3:4

miskahryzka8
25. feb 2010

sme v semifinaaaaaaaaaaaaaaaleeeeeeeeeeeeeeeee anoooooooooooooooooo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

miskahryzka8
25. feb 2010

haugh, idem este spat 😀

lucialen
25. feb 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵 😵 Super zapas 😀 😀 😀 😀
Inak ja sa v otazke nabozenstva pridavam k dzou, som hlboko neveriaca 😀

janulka04
25. feb 2010

miska, miska...ty mozes normalne robit profesionalnu sportovu kometatorku 😀
a ohladom nabozenstva, ja by som povedala, ze neverim v boha, ale verim, ze nieco, nejaka sila ci ako to pomenovat, ale nenazvala by som ju bohom... 😵
no a miska, fakt je, ze tu je to dooost lacnejsie, mne sa paci tento kolotoc....navyse je tam cierno biela farba a babatko zozaciatku vnima skor tmave a svetle, je fajn, ze sa tam tie hracky pridavaju postupne, takze je pre dietatko stale zaujimava, podla toho ako rastie a nakoniec sa nauci aj s ovladackou si pustoit melodiu ci zvuk zvieratiek, ako same chce... 😀
http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=237&stat...

ale paci sa mi aj tento
http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=217&stat...

a ak by bolo stopercent divca, mozno by sme kupili v aprili aj tento
http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=235&stat...

a teda ja ju budem mat za 40€, co je paradna cena... 😅
to mama za to, ze cele dni googlim a hladam najlepsiu cenu, hoci aj s dovozom 😀 , mm uz ma vrazdi za to 😀 😀

a co sa pohybov tyce, ja som ich citila od 15tt, co mi ani lekar neveril, no pri malych az v 23tt, ony boli nejake kludnejsie...asi mali malo miesta...ale faktom, je, ze ked to porovnam s tymto sidielkom, to je milion a jedna, minule ma doslova pastami boxovalo na obe strany brucha...dovod? sedela som za netom, jasne...proste mi dalo najavo, ze ono je tu pan, tak mama, hyb sa, tato poloha sa mi nepaci 😀 😀 ...take male a uz si vie povedat...to mi inac aj nieco podobne prislo v utorok v mailiku pre brusko, ze uz to mrna si bude rozkazovat a ono to uz robi davno 😀 😀

inac, dzou, ja som mamla zozaciatku doslova migreny... 😝

a pekne ranko vsetkym 😉

majuska7979
25. feb 2010

miska dakujem ze si mi ten zapas pretlmocila, nepozeram, ale ak som teraz kukla na konina, normalne ako by som pozerala
ja dnes takto proste som sa asi sazekla 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

janulka04
25. feb 2010

ahoj, majuska, ved to je dobre znamenie....hadice tu vetsinou koncia // 😉

majuska7979
25. feb 2010

janulka, ja si myslim ze padnem na ritku vies, v dni mrchy padnem na dno 😉 ale neva 😉
nechame sa prekvapkat 😀

janulka04
25. feb 2010

presne tak, este sa teplota drzi, tak klud 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre