Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
2. nov 2009

sisa neboj,dam vediet 😉

dzou
2. nov 2009

caure kocky no ja mrcha ... uz teda od vcera.. len tak som zacala citat co ste dnes popisali.. teda vy spisovatelky...
siiiiiiiiiiiiiiiis ty mas zeleny graaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf moc gratulujem monecne to tu musi niekto rozhybat 😉

janulka04
2. nov 2009

dzou ja verim, ze pocnuc siskou sa to tu konecne s babami rozhybe

lucialen
2. nov 2009

Sisaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

xena1
2. nov 2009

ahoj Luci tak ako???foliky boli???

lucialen
2. nov 2009

Xeni, len 16mm ☹ Skoro ma trafil slak 😠 Takze zase v piatok 😒
A ty ako? Praskol? 😉 🙂

xena1
2. nov 2009

mna dnes trocha doktor vysokoval,ano praskol ale nasiel este jeden 13mm.aj sliznicu mam nadhernu 10 cosi....
16mmje malo to ti este praskne...asi mavas ovulku neskor...ja na 12DC

lucialen
2. nov 2009

Xeni ale ten druhy teraz zanikne, ked uz jeden praskol, ci ako? Len aby si nebola ako ta kanadanka, co otehotnela v tehotenstve 🙂
Ja dufam, ze este narastie, ale aj doki vravel, ze rastie nejako pomaly 😒 Len 1mm za den, a mal by 2mm 😠 No hadam len praskne, ale az na nejaky 20DC 🙄

lucialen
2. nov 2009

Baby kde ste? Podme oslavovat 😵 Sisa je tehuuuu 😀 😀

xena1
2. nov 2009

netusim co sa stane s tym druhym folikom, s takym som sa este nestretla,aj doki bol prekvapkany....a co bolo s kanadankou????narastie ti len pomalsie...mozno ti bude neskor pichat pregnyl na rast a prasknutie folikov...

groka
2. nov 2009

baby folikul rastie kazdy den o 2 mm,takze pri cca 20mm praska taky normalny takze 3 dni a je to tu,radim sexikovat od dnes aj kazdy den

my tento mesiac sme dali tomu maximum co je u nas mozne,tak sme sa este nesnazili

sharmana
2. nov 2009

ahojte babule, čo to čítam 😀
sisa. gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a strasne sa tešíííííííííím, konečne sa to tu rozbehne 😀 😀

groka
2. nov 2009

cau sharmi,ako moja?

lucialen
2. nov 2009

Groka, mal by rast 2mm za den ale moj, spina leniva, len 1mm za den 😠

groka
2. nov 2009

luci neboj,snazilkujte a bude mimčo,mne praska pri 20mm a s nim som aj otehotnela,ze by to nestacilo ta velkost a preto sa mi stalo to ...?

groka
2. nov 2009

no kocky idem hodit sprchu a kuk pre tv super star popri reklamach budem chodit k vam a este aj snazilkovat stiham,moj mm pije vinko,takze dnes ma asi roztrha 😀

groka
2. nov 2009

myslim ako roztrha normalne=vtip,akoze tak ma bude lubenkat

lucialen
2. nov 2009

Xeni ta kanadanka otehotnela, teda najskor praskol jeden folikul ktory bol oplodneny a o niekolko dni (alebo tyzden) praskol este jeden a aj ten bol oplodneny, takze caka dvojicky s nejakym tyzdnovym rozdielom 😀 Takze snazte sa dalej, mas moznost byt v telke 😀

lucialen
2. nov 2009

Groka, chapeme 😀 Chodte sa trhat 😉
Nemyslim, ze by to malo nejaky suvis, ved praskne ked je pripravene, skor sa zle uhniezdilo, alebo nejaka geneticka porucha 😒

sharmana
2. nov 2009

ahoj groka, super, oddnes začínam týrat môjho mm zo zdravou životosprávou, spravila som mu len dva rožky so syrom a zeleninový šalát.. ale nesťažoval sa.. a čo ty, ako kurz? kedy vlastne začínaš?

groka
2. nov 2009

sprcha hodena,este som tu, kym sa zacne

luci dufam ze len zle uhniezdenie,geneticke vady nechcem ☹

sharmana
2. nov 2009

ahoj luci, ako si na tom? chodíš na folikulometriu?

xena1
2. nov 2009

luci,to ma ani nestras....ja nie som narocna,staci jedno... 😀
ma tu niekto skusenost ze sa vytvoria dva dominantne folikuly???

groka
2. nov 2009

inak som sa dnes dorazila,cely den som sa drzalaa zjedla som len figuretu jogurt,rezen s ryzou a u babky bychty som zrala,ale to o 18:00 od vtedy uz nic,len pijem caje neochutene samozrejme a viete co bol sok pre mna?mm mi hovori postav sa na vahu,tak som postavila a mala som hore o 4 kg ako pred 2 minutami,3 krat po sebe ukazalo tolko,potom si isiel sadnut a ja mne to nedalo tak som sa zas odvazila a mne ukazalo normalne,chapete tomu?

groka
2. nov 2009

xeni,ja som mala jeden velky v pravom a v lavom som mala kopu malych ale boli to len zarodky,to bolo tento mesiac co to nedopadlo dobre

groka
2. nov 2009

uz superstarujete???????????????????????????????

lucialen
2. nov 2009

Xeni, dva oplodnene dominantne folikuly = dvojicky 😀 Ale citala som ze ked jeden praskne, tak ostatne zanikaju 😉
Sharmi, ano zase folikulometria 🙂
Groka, geneticka vada, to mas len nepodarene vajko stretlo nepodarenu spermiu, lepsie ze to odislo

xena1
2. nov 2009

dakujem groka za nazor,aj ja som to tak mavala ale aj doki bol trocha z toho mimo lebo to nebol az taky maly folik mal viac ako 13mm...hovoril cosi o pszch.vzvolanej druhej ovulke...neviem...

lucialen
2. nov 2009

Psychicky vovolana ovulka? 😕 To si aj ja chcem vyvolat 😀

xena1
2. nov 2009

sama tomu nerozumiem,asi som ju moc chcela... 😀 luci,ale preco ked ten prvy praskol, tento tam je???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre