Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

andzi
11. júl 2009

nadenka: aký test si si robila? Neviem či je to pravda ja som počula že najlepší je rapid taký ružový z lekárne, lenže stojí 4x toľko ako obyčajný z drogérie. Aké máš príznaky? ja ti budem držať palce, aby si bola tehu, neboj.

bianca: ty máš + test?

biancarv
11. júl 2009

ja som si robila ten rapidclear a bol negatívny 😒 ale to nevadí mňa ten test neoklame 😀

andzi
11. júl 2009

koľký deň po vynechaní ms si?

biancarv
11. júl 2009

no u mňa je to trochu komplikovanejšie, mne meškala ms asi týždeň, lenže nemala som byť z čoho tehu a počas toho týždna sme sa rozhodli pre druhé bábo a išli sme na plno , no a teraz je to dva týždne čo som mala mať ms, takže si myslím že ešte nemám hcg hormón tak vysoký aby to dokázal test zachytiť, ale to že som tehu som si istá, lebo presne viem ako som sa cítila pri mojom prvorodenom 😉

andzi
11. júl 2009

to máš super, že môžeš porovnávať, na rozdiel odo mňa, pre mňa je všetko španielska dedina

andzi
11. júl 2009

viem, že si to už určite niekde písala, ale aké sú to príznaky, možno by som mohla porovnať

sisa2
11. júl 2009

andzi - BT teplotu nema zmysel merat poobede, nehovori absolutne o nicom. a taktiez neznamena, ze si chora, alebo mas zvysenu teplotu. ak si si merala teplotu dole, tam je vzdy vyssia, ako napr. pod pazou. napriklad aj malym detickam, ked sa pri chorobe meria teplota v zadocku, treba odpocitat 0,5 C 😉

sisa2
11. júl 2009

fazulka - niektore zeny zvyknu v obdobi, kedy by mali mat mrchu, slabo spinit. pokial to nie je klasicka mrcha - cervena krv, tak je vsetko ok.

biancarv
11. júl 2009

no u každej je to individuálne , takže u mňa: stále chodenie na záchod(močenie), závrate, mdlo, bolesti hlavy, chrba, lýtok, podbruška slabo skôr také žblnkanie alebo vlnenie ( ked uz budeš tehu tak je to podobné ako ked v 5 mesiaci začne bábo prvy krát kopať), neuveriteľná citlivosť až plačlivosť, bolestí prs, také naliate prsníky, palenie záhy, je mi zle od žalúdka, neustále som hladná, a mám strašnu chuť na papriku čo som ju pred tým vôbec nemusela a je mi zle v zafajčenom priestore, asi som vymenovala všetko a vlastne ešte to najdôležitejšie cítim to vo svojom vnútri že som tehu, a preto si z tých testov nič nerobím, lebo už jedno tehu mám za sebou a viem ako to začína 😀 hlavné je to vnútorné presvedčenie o tom že je to pravda, a ešte jeden príznak stále spievam, to inak nikdy nerobím, len ked som bola prvý krát tehu a teraz 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

Bianca posledny menzes bol 30.5 a tp by potom bol 6.3.2010 🙂 JA som si robila prvy test ked mi ms meskala 2 dni a nic potom ked mi meskala myslim 5 dni to bol nejaky woman secret taky lacny a naposledy som si robila rapiclear taky zeleny nie ten comfort ale taky co tam ma iba tie pruzky.Asi si este predsa len kupim ten mamatest ten tu dost baby vychvaluju 🙂
Andzi no a priznaky predtym ma boleli bradavky teraz uz aj cele prsia prsia sa mi naliali ,take obcasne pichanie v pravom vajecniku ,predtym take pocity ze mam stale uz uz dostat ms, zavraty cez den ,unava teraz take chute rozne 😝

sisa2
11. júl 2009

este doplnim - niektore zeny maju "kovovu" chut v ustach + ja som stale spala, chodila som spat so sliepkami 😀

nadenkaaa
11. júl 2009

a este som zabudla precitlivelost placlivost za uplne banality 😉

biancarv
11. júl 2009

jasné na tu straaaaašnúúúú únavu som zabudla 😀

biancarv
11. júl 2009

no nadenkaaa pevne verím že si čochvíľa budeme navzájom gratulovať 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

a ked mi meskala prvy tydnen ms som maal neuveritelnu chut na sex som stale otravovala manzela 😝 😀 a bolo to take intenzivnejsie tie poxity pri milovani neviem to lepsie popisat-kedze som este tehotna nebola 😅

nadenkaaa
11. júl 2009

dufam bianca ze to tak bude velmi by sme sa s manzelom tesili 🙂

biancarv
11. júl 2009

ved ešte počkaj ja pri prvom tehu by som sexovala stále, vtedy má žena až preplnené hormony v tele a preto by len sexovala 😅 , pamätám sa na to veľmi dobre aké to bolo fajn 😵

nadenkaaa
11. júl 2009

😀 no ani nehovor 😉

biancarv
11. júl 2009

no prečo nám nechcú tie testy ukázať //? možno preto aby sme mali väčšie prekvapkanie 😀

ale viem že mi spadne kameň zo srdca ked už to budem mať potvrdené, aspoň tu na portáli mi rýchlejšie ubieha čas, a toľko na to nemyslím 😔

andzi
11. júl 2009

no aj ja som precitlivená, včera som bezdôvodne vyvolala hádku s manželom, potom som plakala ako decko..aj ja mám také príznaky, že ako keby každú chvíľu mala prísť mrcha, môže to byť tiež príznak tehotenstva?

biancarv
11. júl 2009

no je to v podstate podobné, len ja neviem aké máš menštruačné príznaky, lebo napr, mňa pri mrche boli celé brucho aj tam dolu , ale pri tehu nie, v podbrušku ma skôr tak sem tam pichne a tak to tam žblnká a vlní, no ty musíš vedieť či je to mrcha, alebo sa cítiš nejako inakšie ako predtým

andzi
11. júl 2009

občas ma tam dolu pichne a to bežne pred mrchou u mňa nebýva

neviem, nechám sa prekvapiť, ale ja to tak cítim, že asi nie som

nadenkaaa
11. júl 2009

bianca tu na konikovi jedna baba pisala ze jej tiez testy nic neukazovali a nakoniec z toho boli dvojicky 😀

biancarv
11. júl 2009

andzi no ked ťa pichá na jednej strane bud pravej alebo ľavej ale vždy tá istá to je dobré znamenie, to pichanie môže byť aj to že sa fazulka uhniezduje 😉

no nadenka tak to si ma veeeeľmi potešila, dúfam že aj my dve budeme spadať do tejto kategórie 😀

fazulka1512
11. júl 2009

ahojte tak ja nekrvacam ja spinim, je to take ako ruzove, zmiesanina vytoku a slabulinkej krvi
aj mna picha vajecnik lavy, bolesti v podbrusku

nadenkaaa
11. júl 2009

fazulka to vyzera nadejne 😉 bodaj by sme vsetky boli tehulky 😉 😀

biancarv
11. júl 2009

fazulka držím palce, a čo tvoj vnútorný pocit čo ti hovorí?

fomarik
11. júl 2009

Ahojte bábiky! Tak som vás z rýchlika prečítala. ja som mala včera a dnes ružovučké špinenie, ale len trošičku....vaječníky ma pichajú...a fest, som nadutá, teda nafúknutá 😝 😝 , stále sa mi grgá, chuť mám na všetko...ako vždy 😉 , a tiež mi vadia zafajčené priestory, teda zápach dymu.

nadenkaaa
11. júl 2009

Ahoj fomarik a kolky si den cyklu? 😉

biancarv
11. júl 2009

ahoj fomarik, aký si mala dneska deň, už som myslela že sa ani neukážeš 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre