Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
14. júl 2009

Ahoj Magic, to co je tri dni egg, pokial su teploty nizke, ovulka este nebola. Citala som, ze tie ovu testy nie su az take spolahlive, ale v tom opacnom smere, tj ze ukazuju ovulku aj viac dni 😖 A ktory den cyklu si?

nadenkaaa
14. júl 2009

ahoj bianca nerobila som lebo moj muz mi nepriniesol tsty kedze prisel neskoro v ncoi z roboty tak som si dnes bola kupit mamatest a urobim bud zajtra alebo vo stvrtok -stvrtok to bude presne tyzden od posledneho testu

magic08
14. júl 2009

egg je vajcovy hlien 🙂 ten ovulacny, ovu testy som si nikdy nerobila, teraz bola akcia, tak som kupila, ze vyskusam 🙂 no ale ... som 17 DC, ovulka zvykne byt medzi 15-20 DC, tak si mylsim, zeuz by mohol ovu test nieco ukazat, nie?

nadenkaaa
14. júl 2009

ale prsia ma bolia a teraz navecer som bola v potravinach a bolo mi tam dost blbo z tych pachov
a mrcha samozrejme meska dnes 45DC

magic08
14. júl 2009

nadenkaaa a merias BT?

nadenkaaa
14. júl 2009

nie nemeriam to by nemalo zmysel lebo nevstavam vzdy v tu istu hodinu ale ked som si zo srandy teraz po dva dni odmerala bola 37 a potm 37,1 samoejme ze vtedy som si dala namahu aby to bolo vzdy v rovnaky cas

magic08
14. júl 2009

a test negativny? teploty su tehuteploty 🙂

lucialen
14. júl 2009

Magic mne minuly mesiac vyskocila teplota az na 21DC, teda ovulka bola 20DC. Nie si ty nahodou po MA? Sa mi zda, ze si pisala aj na missed abortion

magic08
14. júl 2009

ano som, 4 mesiace, zacali sme sa opat snazit... 🙂

nadenkaaa
14. júl 2009

test minuly tyzden negativny ale mrcha meska
pojudem na budiuci tyzden k lekarovi lebo tento tyzden ma dovolenku

magic08
14. júl 2009

skus este test, mozno nieco ukaze...

nadenkaaa
14. júl 2009

a keby aj neukazal rozhodne tam musim ist lebo toto mi este mrcha neurobila a citim sa inak aj priznaky su tak uvidime 😉

lucialen
14. júl 2009

Aj ja som 4mesiace po MA, ale snazime sa uz od maja 🙂

magic08
14. júl 2009

nadenka tak budem drzat palce, nech len dobre spravy budes pocut... 😉

lucialen: my mame podla lekara dockat do septembra, ale sme si povedali, ze na co mame cakat, ked je vsetko o.k. tak sme zacali tento mesiac 🙂

fomarik
14. júl 2009

Ahojte! tak s tou BT to skúsim aj ja Uvidíme, čo nám ukáže 😉

lucialen
14. júl 2009

Magic, Tie nase cykly este asi nie su v normale, hadam sa nam to popravi 😉

magic08
14. júl 2009

no mala som pocit, ze je to uz o.k., tak dufam, ze aj naozaj je 🙂
no ved uvidime co sa bude diat s tou mojou ovulkou... 🙂 nechame sa prekvapit...
rano ocakavam narast teploty,kedze mi dnes klesla o 0,1 tak uvidim rano ...

lucialen
14. júl 2009

No, vela stastia, dufam, ze stupne 🙂
Mne moja doktorka tiez kazala cakat 6mes, do sept, ale v nemocnici mi doktorka povedala, ze stacia 2mes. No nakoniec to predsa len bude pol roka

lucinka1104
14. júl 2009

aj ja prajem veľa šťastia nech stupne
vlastnm všetkym tu nech už neklesne a mrcha nedorazí 😀

magic08
14. júl 2009

preco pol roka, ked sa uz snazite od maja?

lucialen
14. júl 2009

No pol roka od MA sa mi mozno podari otehotniet. Tento mesiac vyskusame, ked nic, tak buduci si dame prestavku a bude september 😒

magic08
14. júl 2009

no my planujeme pokracovat aj nadalej 🙂
drzim palce, nech vam to coskoro vyjde ... 🙂

tutifruti
14. júl 2009

Caute baby, mozem sa pridať?
Doma máme už dva kusy, ale túžime veľmi po ďalšom, plánujem však začať až po dovolenke, v auguste, pretože prvý krát som potratila a bojim sa ísť tehu na dovolenku... Dúfam, že sa nám to podarí, pretože vek tlačí.... 😅

malalady
14. júl 2009

ahojte ešte nespíte??

tutifruti
14. júl 2009

NO nespím, manžel je "het", baby už konečne "vytvrdli" a ja tu brázdim, že kto ešte nespí.... 😀

malalady
14. júl 2009

tutifruti🙂 ja som priatel vyštavila🙂)) a teraz spí))) a mne sa neste🙂)))))))))) 😀 😀 😀 😀 😀

tutifruti
14. júl 2009

No aj ja som akási redy, len MM nikde.... 😀

tea333
14. júl 2009

Tak teraz uz asi naozaj vsetci spinkate, tak som si vas bola aspon precitat, som rada ze je tu aj obmena v tvarach 😀
tutifruti a magic 😀
my sme sa dnes posnazili a mam z toho ozaj dobry pocit, aj si teraz nahovaram jak sa teraz niekde vnutri vajicko stretlo so spermiou a hovori: ,, dnes mam dobru naladu, hybaj! " 😀 😀 😀

inak skoro ma trafilo, doteraz som si kupovala ovu testy asi za 3 eura jeden (take dva v jednom asi za 6,50)

dnes som isla do lekarne v tescu v senci po ceste na kupko-- a pytam si ovu test ..a ten isty, 2v 1 mi ukazuje za 2,10 hovorim si no to je super..a zrazu sa pyta ci nechcem 5v1 a ja ze kolko stoji a ona ze 3 eura a nejake drobne...takze mam ovu testy jeden asi za 20 korun..jediny rozdiel od toho isteho testu draheho je, ze tento bol len pruzkovy a nie kazetovy..

tolko len k mojmu dnesnemu dnu..a zajtra sa otestujem rano lebo mam pocit ze ovu je na ceste..

tea333
14. júl 2009

joj a od stvrtku alebo piatku budem na pohode, ide niekto??
ja tam tradicne chodim uz par rokov 😀

biancarv
15. júl 2009

no dobre ránko baby, ako sa dnes máte? no poviem vám už mám aj posledný príznak tehu, ktorý mi ešte nedorazil, ale dnes dorazil: strašne ma bolia prsia a už sa mi aj zväčšili (manžel potvrdil) 😀 , takže už lepší dôkaz nepotrebujem, pri prvom tehu som práve tak prišla na to že som tehu lebo sa mi zväčšili prsia (ostatným príznakom som sa nevenovala,lebo som s tym vtedy nemala skusenosti)

takže tak a vy čo nové, nadenka už si robila ten test? tea prajem príjemnú zábavu na pohode, a aj ostatným prajem úspešné snažilkovanie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre