Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
1. okt 2009

jaj tak uz viem 😉

nadenkaaa
1. okt 2009

😀

janulka04
1. okt 2009

teda, nadi, nadherna, prenadherna nevesticka 😲 😵 ....vazne....pekny parik...som si tie fotky pekne poobzerala...a tie saty...uzasneeee

lucialen
1. okt 2009

Krasne saty nadi a aj ty 🙂
Kto tam ma este album, nech si vas poobzeram? 😀

dzou
1. okt 2009

hej krasne tie saty 🙂 uz som aj ja kukala 😉

janulka04
1. okt 2009

veru, aj ja rada obkukavam fotky.....tak priznajte sa dobrovolne 😀

lucialen
1. okt 2009

Nasla som len cheer 😵

dzou
1. okt 2009

jani a dnes ti nie je zle myslim tehu zle...

janulka04
1. okt 2009

neni, dzou...len zase nic nepapam, teraz som ledva zjedla pyre zemiakove....ono je to so mnou raz tak, raz tak...a parkrat ma tak hnusne pichlo v podbrusku 😖 😢 ...a este aj vytok nejaky mam...divna som cela...doteraz som mala suchy podvozok a teraz zase toto...uvidim, co bude ... 😒
luci: cheerly? idem ju kuk 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

dakujem baby ani sa cloveku neche verit ze to bolo pred rokom 😉 baby som si tu urobila veceru jabcko s bananom a cajik poriadne horuci s citronom 🙂 a co mtu na sedacke zabalena v deke 😉

dzou
1. okt 2009

tak nadi pekne sa vyliec 😉

dzou
1. okt 2009

aaa este aj sharman ma ona nieco spominala ze podlafotky na moja svadba ju kazdy spoznal..

lucialen
1. okt 2009

Ja som dnes mala hroznu chut na nejaky dobry zakusok, ale u nas v obchodiku mali len puncove tak som si urobila banany v cokolade a cakam ky sa mi vychladia, mnam mnam 😀

dzou
1. okt 2009

puncove zboznuje mm...by si pochutil...
a aky nick tam ma cheerlady? ju tam neviem najst 😅

janulka04
1. okt 2009

nooo, teeda, nadi...daj sa cim skor do poriadku...mna len v krku skriabe...tak tiez sa cpem ovocim...teraz je take hlupe obdobie

nadenkaaa
1. okt 2009

baby ked som tu s vami tak sa citim super 😉 a zisli sme sa tu taka partia ze mi je luto ze sa nepozname osobne 😉

dzou
1. okt 2009

no sak aj mne je to luto... ja sa tu citim tak akokeby sme sli niekde na kavicku a kecali 🙂 proste super 😵 ja chodim aj do inych tem ale tuto beriem ako moju domovsku 😀 naj 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

dzouved prave ty alebo janulka to ais citite tak ze vas to zblizuje s domovom hm? 😵

nadenkaaa
1. okt 2009

no a niekedy je problem odtialto sa odtrhnut 😀 najma ak treba ist robit domace prace 😀 😀

lucialen
1. okt 2009

Idem sa hodit na bananiky a pozerat ordnaciu 🙂 Drahy uz ma nervy, ze bude musiet pozerat ordinaciu a ja si budem vypisovat 😀 😀

janulka04
1. okt 2009

luci.....teraz na vecer mi take chute robis? Puncak je moj naj naj naj...
Veru, mne to pride, ze sa pozname uz dllllho...a minule som bola tak zvedava, ze kolko som tu...a od 11.8 😀 😀 😀 ...ale vazne mi to pride, ze taka fajn partia...ale ono je to je asi tym, ze tu dost casto rozoberame uplne vsetko a hlavne tie najchulostivejsie a tabu temy...
mm minule, ze: to akoze niekde na nete vypisujes,kedy sme sa milovali? 😀 On to nechape...si mysli, ze je jediny.. 😀 😀 .keby vedeli kolkokrat, co tu o nich piseme 😀 😀 😀 😀

janulka04
1. okt 2009

nadi, presne...som v kontakte s rodinou a par kamoskami...ale to je tak, ze napiseme si 2x do tyzdna....vy ste boli vlastne prve, komu som ukazala test 😀

nadenkaaa
1. okt 2009

ved tiez si myslim jani 😉 😀 no mozno nazivo by s tym bol problem takto je to asi lahsie pisat aj o veciach o akych sa velmi nerozprava 😉
moj naj je veternik 😝 mnam ale nepohrdla by som ani puncakom 🙂
ja som tu sice dlho ale v podstate som zacala pisat az do tejto temy inak som predtym skor pisala do mojej strechy respektive do mojej svadby ked sa ma to tykalo 😉

dzou
1. okt 2009

no sak nadi..mne to velmi prizlizuje domov,...ani s mojimi naj kamoskami si tak casto nepisem...vlastne uz ani neviem kedy sme sa ozvali s mojou naj naposledy...je to celkom ine ked som tu uz 3 rok 😒 ... no co uz clovek nemoze mat vsetko...
tak som stastna ze mam vas 😀
jani sak ja som uz dnes pisala ze mm je nasr..y ze rozoberam nas sukromny zivot s niekym koho vlastne nepoznam...ale sak ja vas poznam... a aj vy mna....sak vieme toho uzz tolko o sebe, ako keby sme sa poznali naozaj 😉 a ja som mu poctivo tvrdila, ze nerozoveram...hned som si spomenula na kropackovu 😀 😀 😀 😀
inac nasla som sharmana na svadbe hadajte ako sa vola?

nadenkaaa
1. okt 2009

chlapi to nechapu proste 😀 a kropackova bola skvela 😀 😀
aku dzou? 😉

janulka04
1. okt 2009

dzou 😀 😀 tie tvoje preklepy :prizlizuje 😀 😀 a nerozoveram 😀 😀 😀
nadi: veru...ono pisat je kolkokrat lahsie ako o veciach rozpravat...hlavne ak su aj problemy a cloveku je tazko

nadenkaaa
1. okt 2009

ja ked budem tehu tiez budete prve 😀 aj ked mne sa to ksor zda ako science fiction 😀 😅

dzou
1. okt 2009

Hanka...duafam, ze sa nebude na mna hnevat ze som to napisala 😅 ale nikdy by ma to nenapadlo ze sa tak vola 🙂

nadenkaaa
1. okt 2009

no ved kolko krat sa vam tu clovek aj vyzaluje na muza alebo tak vselijak 😉

janulka04
1. okt 2009

ake sci-fi, nadi? Co vsetko volakedy brali ludia ako nemozne...a stalo sa... 😉
ja verim, ze to pride vtedy, ked to clovek najmenej caka...mne to vyslo aj pri malych 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre