Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
7. nov 2009

ahojte babule 🙂
siska no super,ze to takto dopadlo,setri sa a davaj pozor na fazulku 😵
ja idem pozehlit tu kopisko,co ma tu caka a popritom kukam reprizu superstar,vsak ani nic ine nedavaju 😒

sharmana
7. nov 2009

sisa. tak som veelmi rada, že ste ok , držte sa.. no ja sa teraz cítim super, a zvládam všetko, samozrejme s mierou a absolútne nezdvíham tazké veci, všetko nosí len manžel..
rosalie. tak gratulujeeem, nadenka ta potom zapíše do tabulky... super... a kedy ti vychádza podla ms termín?
ostatné babule ahojte 😉

lucialen
7. nov 2009

Rosalie, gratulujeeem 😵 Konecne dalsia tehulka 🙂
Ja som doobeda malovala krb, teraz si idem dat kavicku 🙂 a ucit 🙄
Ale som tu s vami 🙂
Dzou, pekny je ten kocik 😵

rhodosbb
7. nov 2009

rosalie, vitaj spat, si nas dlho zanedbavala 😀 a gratulujem k tehu, konecne sa nam to tu rozbieha 🙂

sisa, som rada, ze je vsetko ok 😉

lucy, tak ty si aka sikovnica, ze si malovala krb 😀

miska, ta mm nova eroticka hra sa vola extaza 😀 dnes sa ju chystame hrat, ak neprideme z oslavy vo velmi zlom stave 😀

dzou, som sa zasmiala, pekne ste si uzili s mm 😀

fazulka1512
7. nov 2009

babule netestovala som lebo to pripisujem ze som nachladena, ja cakam do utorka

tea333
7. nov 2009

fazulka ahooj,
no ja by som nrpovedala ze je to nachladnutim, testovala by som znovu 😉

fazulka1512
7. nov 2009

uz kde som tolko vydrzala tak vydrzim do utorka

fazulka1512
7. nov 2009

ja to vidim uz teraz, pridem tam v utorok, inekcia do zadku, a mrcha dojde

janulka04
7. nov 2009

ale ja by som testla, fazulka...a skusila by som iny testik...ved za to nic nedas....inac, obdivujem tvoju trpezlivost 😉

sharmana
7. nov 2009

ja by som tiez testla fazulka, aby ti náhodou nedal lekár injeciu a ty pritom budes tehu... on sa ta mozno aj tak spýta, či si si nerobila test..

motylek17
7. nov 2009

sisus, som rada ze si ok.... 🙂
fazulka co na to povedat... ☹
sharmi dakujem za virusiky.... 🙂 ak sa nepodari tento krat, tak v januari preto, bo ovu mi vychadza na chatu co idem s kolegami... ☹ tak prosim drzte vsetky palecky... pred chvilou som robila ovu test, ciarka slabne, cize bola vcera, este aj dnes poistime a uvidime co z toho bude 😒

dzou
7. nov 2009

luci dik za pochvalu kocika 😉 nazivo je este krajsi... a ten material je super to nie ako my sme mali 😀 a v tej zelenej je fakt krasny taka vesela farba.. a kedze nechceme vediet pohlavie tak aj tak neutralne, presne takou zelenou chcem mat v bud. detsku izbu vymalovanu so zltymi a cervenymi doplnkami 😉
veronika hej bola sranda 😀
maji nic neboj urcite vsetky budeme a aj drzime moc palceky 🙂
fazulka aj ja by som testla jeden test ti kludne mohol ukazat neg. ...

motylek17
7. nov 2009

.....dzou ja mam vymalovanu kuchynu na taku farbu... 😀 ako sa inak mas po vcerajsom opijasi??? 😀

dzou
7. nov 2009

dobre ja som taka kyselina v tomto mm pomalu umiera a ja v poho ale sa musim dobre vyspat co som sa dnes,takze normalka 🙂

dzou
7. nov 2009

jaj no a my mame jablckovu zelenu taku svetlucku v obyvke ☹

motylek17
7. nov 2009

preco ten smutny smajl???

motylek17
7. nov 2009

my mame zajtra hody, dnes ideme babke na kacku a lokse, mnaaaaaaaaaaam.... same navstevy, porad ma ide slak trafit... nemusim to.... 😠

sharmana
7. nov 2009

aj ja chcem zelenu detsku, ale taku uplne bledunko zelenu, pastelovu farbu... no ono to vlastne bude taka spalno detska zo začiatku, neskôr ju prenecháme len mrnuskovi a my sa prestahujeme do ešte terajsej kuchyne 😀 z nej urobime spalnu..

sharmana
7. nov 2009

motylek. ešte byvaju hody? som myslela že už skončili vsade.. a ja môžem lokse a kacacie stehno mnaam..

motylek17
7. nov 2009

sharmi tak ti poslem, jo??? hod adresu 😀 .... ja by som prijala ruzovu izbicku a biely nabytok.... a ked bude chlapcek tak asi modru.... jaaaaaaaaaaaaj uz sa tesim..... 🙂

motylek17
7. nov 2009

sharmi u nas byvaju aj letne aj jesenne... prvy krat bez kolotocov.... 😠

dzou
7. nov 2009

jaj to som sa len sekla so smajlom jasne ze malo byt 😉
aj ja by som si dala lokse mnam

motylek17
7. nov 2009

tak aj ty dzou posli maila.... 😀 urcite ostane....

rosallie
7. nov 2009

na chvilku som zavrela oci a zistila som, ze som spala vyse troch hodin.. hm... fazulka skus iny typ testu, tiez som si najprv myslela, ze som prechladnuta a nakoniec to dopadlo takto fajn 🙂

motylek17
7. nov 2009

baby mna tak strasne moc boli podbrusko.... pycha ma na lavej strane, toto som este nemala... ☹

nadenkaaa
7. nov 2009

ahojte baby idem aktualizovat tabulku vitam ta znovu po dlllhej pauze luludi a gratulujem k dialnici 😵 😵
rosalie pisni mi do ip -vek ,predpokladany termin porodu a pripadne mena ktore mate vybrate 😉
inak uz som na modru strechu pridala nasu novu splanu a kuchynu 😀 inak vcera uz som sem neprisla bola som grogyy 😅

petafr
7. nov 2009

este par tehuliek a budeme v polovici...
som pisala, ze ma vcera tahalo podbrusko, a dnes znovu ale menej casto, tak neviem, ci ma tahalo aj minuly mesiac, nespominam si, tak spekulujem a speeekulujem... mohlo by to konecne vyjst...
Sisa, moja teplota hore toho vela nenapovie, mne to klesa az na 13sty den, takze ani na 12sty nebudem mudrejsia... ale uvidime... som rada, ze sa citis uz dobre.

rosallie
7. nov 2009

nadenka dakujem 🙂 poslala som IP. 🙂

motylek17
7. nov 2009

nadenka pekne, pekne.... 😉
peti ktory den si???

rosallie
7. nov 2009

dievcence, chcela by som sa poradit, bude stacit, ked pojdem prvy krat k lekarovi tak v 8 tt? Som sice velmi netrpezliva, ale asi tam teraz toho vela vidiet nebude, vsak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre