Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

nadenkaaa
23. júl 2009

Caute babule 😉 dalsi tropicky den pred nami ako sa mame?
Pici aj my sa s manzelom snazime uz od decembra a som v tejto teme takze nevadi zaklad je predsa pozitivna anergia a verit ze raz tie dve vytuzene ciarky najde kazda z nas 😉 😀

vieronka
23. júl 2009

aj ja dakujem za prijatie 🙂

nadenkaaa
23. júl 2009

fazulka msyslis ze hned kazdy zacina s meranim bt alebo ovu testami myslim ze skor kna zaciatku kazdy to nechava na prirodu a riadi sa instinktami teda aspon my sme to tak robili a potom az neskor prichadza faza merania a podobne 😉 😅

monikapd1
23. júl 2009

noo ja zatial ani nemeram, ani nepouzivam ovu testy, zatial som len taka poslabsia snazilka, ked mam pravdu povedat este vela veci neviem a preto som tu aby som to dobehla a zistila viac co mam robit aby sme co najskor mohli kocikovat 😀

tea333
23. júl 2009

dobre ranko, tak do chorvatska ideme az v noci tak s vami chviu este popisem
vitajte nove tvare 🙂
fazulka drzim palce pri ovu, veela sa snazit 🙂

mne zacina byt podozrive ze nemam PMS, aj ked uz je 23.den, a to vacsinou citim,..skoda ze som sa nikdy nesledovala a neviem aky dlhy mam cyklus..jaaj takk mi treba, ale bodaj by nechodila mrcha jedna 😠

fazulka1512
23. júl 2009

neviem, preto sa pytam, vadi..... mozno pici uz nieco praktizuje ked od februara 😉

tea333
23. júl 2009

nadenka si uz vo fazi merania? 😲 a co si merias? BT? ci robis aj ovutesty uz?

nadenkaaa
23. júl 2009

tea ahoj no veru nech len mrcha ostane tam kde je 😉
Inak minule si bola na tej oslave co sa ti tam nechelo ist bolo to naozaj take zle nakoniec? 😉

lucialen
23. júl 2009

Moni, ja som povodne z HA, ale byvam v Lipniku

monikapd1
23. júl 2009

tea dakujeme za privitanie, chodila si aj na moju svadbu nie?? hm

tea333
23. júl 2009

mne boli tie ovu testy na dve veci ☹ ☹
fazulka ja mam pocit ze clovek si tymi meraniami nijak nepomoze niekedy 😒

pici
23. júl 2009

fazulka
no ja som skusala ovu testy... najma kvoli tomu, ze som 7 rokov brala HAK a fakt som netusila co je ovu, ake ma priznaky... obcas som sa netrafila vobec do ovu, tak som sa jeden mesiac nasrala kupila 30 ovu testov a testovala kazdy den 😀 😀 co bolo dobre, lebo teraz viem presne kedy mam ovu.
co sa tyka merania, merala som len raz ked mi meskali kramy tak mi to nedalo, krcok bol makky, a teplota na mrchu tak vtedy som merala. ja som strasne rozlietana a aby bolo meranie bt ok , tak sa tam musi dodrziavat mnozstvo veci, ako pravidelny spanok, nevstavat merat vzdy v tu istu hodinu atd.. a to pre mna bol pakes, tak som s tym ani nezacala
zo zaciatku sme skusali cez ovu, potom sme skusali kazdy den, potom obden. potom kazdy den cez ovu.. a potom som si povedala dost. sexujeme ked mame chutk, aj ked je pravda, ze sledujem kedy mam ovu a vtedy sa snazime. ale byt otrokom tuzby mat babo ma prestalo bavit.
myslim, ze musime byt hlavne v pohodicke psychickej, a ja som mala statnice co mi zozralo nervy na pol zivota... takze teraz po dovolenke som oddychnuta, mozeme plodit o 106....

nadenkaaa
23. júl 2009

tea nie ja este nie som v takej faze" zufalstva" 😉 zeby som merala BT okrem toho to musis merat vzdy v rovnaku hodinu a to je dost obmedzujuce zatial om zacala len s gymnastikou po snazeni(nohy na plafone) 😀 😀 a potom snazime sa o dosrt intenzivnejsie ako po minule mesiace 😎 tak uvidim

nadenkaaa
23. júl 2009

a tie ovu testy mi tiez priapdaju ako velky vytahovac penazi 😀 takze tak ja sa skor riadim podla hlienu a zvycejne ak mam ovulku tak ma picha vo vajecniku

nadenkaaa
23. júl 2009

pici mas pravdu aj ja som mala statnice takze to by ol zazrak keby sa drobcovi chcelo ist do tych stresov takze terazx je vhodny cas ked uz je clovek v pohode
a inak najlepsie sa na babetku pracuje na dovce ked je clvoek mimo vsednosti a uplne vypne 😎 😝

pici
23. júl 2009

a mam aj ten lady tester allias papradovac, ktory ukazuje podla slin alebo hlienu ci je ovulacia alebo nie...

pici
23. júl 2009

nadi, lenze ja som bola na dovolenke so svokrou a mamou. xixi.. tak to by bol skutocne zazrak 😀 😀

fazulka1512
23. júl 2009

ani ja si teplotu nemeriam, pocas ovu bolia vajecniky a to je tak asi vsetko+pocas snazenia vankus pod zadom a potom nohy na stene ako nadenkaaa😉

monikapd1
23. júl 2009

luci a ako dlho sa uz snazite o mimco?? hm ako tak pozeram, tak ja som v tom snazeni asi moc slaba, ale no ked s manzelom sme spolu len cez vikendy bo pracuje v ba a ja v pd asi zatial viac robit nemozme 😅

tea333
23. júl 2009

ja stale chodim na mojusvadbu monika, lebo u nas je to jak u tatarov nemame termin, len predstavu, stale do toho nieco pride, saty mi visia v skrini 😉
nemala si ty tam nahodou fotku v nejakom cervenom tope? a si si nepisala s cheerlady?
nadenkaa- isla som tam, zozaciatku som sa isla unudit a sedeli tam divny ludia 😉 ale potom prisli kamoskini kamarati a ty boli bohovski, mam noveho kamarata miguela sme kecali do polnoci 🙂

nadenkaaa
23. júl 2009

aha takze dost dobra antikoncepcia a hlvne ak maju izbu hned vedla 😀 😝 😉

monikapd1
23. júl 2009

ano mala som tam foto v cervenych satach, ale bolo len ramienka vidno 🙂 a hej pisala som si so cheerlady, uz to mame obe za sebou a som myslela ze uz aj ty to mas za sebou

nadenkaaa
23. júl 2009

monika nic si z toho nerob jmy sme tiez zo zaciatku boli na tom dost biende potom som sa nastvala a povedala mojmu muzovi ze nam sa nearodi dieta ale maly laptop ked on je furt s nosom v notebooku 😀 😀 a zlepsilo sa to 😵

tea333
23. júl 2009

myslim ze pici bola len v babskej zostave, ak som pochopila 😉

ale tu gymnastiku som aj ja praktizovala a jeto sranda, len neviem za ako dlho by som tomu mala pomoct, minule som tak ostala asi minutu a pol a potom zo mna vsetko vyslo mam pocit 😒

nadenkaaa
23. júl 2009

aha to tak to by potom bolo neposkvrnene pocatie 😉 😀

monikapd1
23. júl 2009

nadenkaaa no my sa snazime ale len cez vikendy to bude asi tazko ☹ ja som tu v pd v praci on v ba a cez vikend sme spolu doma, tak asi tak 😅

tea333
23. júl 2009

monika- tak teda som ta dobre identifikovala 😉 ale nemame to za sebou a ktovie kedy budeme, teraz uz zvazujeme ze sa zoberieme v zahranici sami dvaja na plazi 🙂
nadenkaa u nas bieda biedna raz 10. raz 15. a odvtedy sme sa nejako par krat pohadali takze som ani nemala chut 😒 az je mi divne ze tak malo, ale tento mesiac mame nejaky blby a asi za cely rok sa ani raz nepohadame a teraz hned par krat

lucialen
23. júl 2009

Moni, my snazime od maja, treti mesiac. Ja meriam BT, lebo v marci som mala kyret a odvtedy mi blbnu cyckly, takze nikdy neviem kolko dnovy a kedy je ovulka. Prvykrat som otehotnela na treti mesiac, tak dufam, ze aj teraz to vyjde na treti 🙂 Nie som este zufala, tiez mam v maji buduci rok statnice, takze ak to nevyjde tento mesiac, buduci si dam prestavku, aby som nerodila pred komisiou 🙂

monikapd1
23. júl 2009

luci noo pekne, myslis aj na komisiu 😀 mozno by si naucila aj ty ich nieco 😉

a ano tea dobre si ma identifikovala 🙂. a ako to ze nemate este datum stanoveny??

lucialen
23. júl 2009

Tea, ak sa budete brat zajtra v chorvatsku, tak daj vediet, co ste vsetko k tomu potrebovali. Ja som tiez nad niecim takym uvazovala, lebo moj snubenec je cudzinec a je to tu trochu komplikovane so sobasmi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre