Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
23. nov 2009

lenka no ved tak to asi spravime,ze v obchode objedname a potom pre neho mm pojde 😉 ale okuknut kociky pojdem urcite,ja by som neriskovala objednat cez net,ked neviem ako sa s nim manipuluje.

nadenkaaa
23. nov 2009

tea dzou bude mat akurat 4.12 narodky takze nebbudes znasilnovat mm ale budes kropackovat ako by povedala dzou 😀

nadenkaaa
23. nov 2009

a este peti ma napadlo ako psinis stale rovnako? alebo je to len rano respektive na toaletaku mas hnede?
Sice sa 50 je pozitivna hodnota respektive 50 sa berie ako pozitivna hodnota tak sa bojim ze to nebude dobre kedze spinis a tak malo to vystupilo 😒 neviem rozhodne by som isla sa dat vysetrit nech ta normalne vysetri urobi vaginalne sono a uvidis hlavne budes mat istotu takto sa budes zozierat az do piatku a to by nebolo dobre peti

cheerlady
23. nov 2009

bris tak aj mna uz svagrina nabalila nejakymi vecami po malom a matracom do postielky a este mi chce dat prebalovaci pult,ale som jej povedala,ze to neponahla 😒 ja by som tiez kupovala doradu ale moc teraz po takych obchodoch nechodim a dostanem sa asi az po novom roku,teraz mam skolu,pracu,do toho sa budeme stahovat,potom vianocne pripravy,tak to ubehne ako voda 🙂

cheerlady
23. nov 2009

bris a kolko stoji ten kosik na spanie? dommov sa mi to zda zbytocne,ale mozno by som ho kupila k nasim,ked tam prideme,nech ma kde spinkat drobcek 😵 inak su tie kosicky kraaaasne 😵

tea333
23. nov 2009

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...

tuto to bolo myslim lenka

nadi jasne, kropackovat, no ale pod stromcekom chcem dialnicuuu 😀

groka
23. nov 2009

Ahojte

jazda dopadla na p...........,hned ked som prisla domov,som volala majitelovi autoskolky,povedala som o co ide,totizto som mala toho isteho kao prve tri jazdy,a dnes ma tak zmagoril,normalne ani nemal pravu a vadil sa so mnou,alebo mi povedal ze ideme do lava jaaaaaj tam nemozeme ist ideme do prava a mne to neslo do hlavy ved aj v lavo sa dalo ist a potom sme uz isli aj v lavo zrazu,akoze baby takeeeeeeee nervy co som mala,ale inak majitel by mi uz mal davat len ineho,ale naprikad vidi ze przdim a on mi stupi skor n a brzdu ako ja,ale naco?aby mi toto urobil aj na jazde s policajtom?ved ked mi zasiahne tak som skoncila 😠 😠 😠 😠 zajtra mam teoriu,ale ani na nu nejdem,nemam chut,radsej budem v knizke do rana ako tam sediet a pocuvat tie jeho dristy,alebo ze pri nom mam volant drzat tak ako si praje on,do frasa aj s chlapom,odtial som isla na ten akoze pohovor,ale to som isla hned aj pracovat,no a zajtra idem tiez,chudacik mm ma cakala 2 hodiny tam,potom som prisla domov,rozbolela ma hlava,dala som si paralen 500 a rozmyslam ze si dam este jeden,nepomaha mi to,alebo ibalgin?len po akom case si ho mam dat,,paralen som si dala o 14:30
zajtra idem teda zase na prace na par hodin a potom po maleho do skolky ja,lebo mm ide do praaaaaace zajtra konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeee,a pobede som mala mat teoriu,ale s malym nema kto byt a ani sa mi nechce ist na nu,takze tak
baby som strasne nie unavena,ale taka ze neviem co skor robi,musim sa ucit autoskolu,doma porobit,jaaaaaaaaj,uz mi zacina perne obdobie a ani za pc uz nebudem pocas dna sediet,akurat tak vecer len

cheer vsetko najlepsie,nech sa ti dari a nech sa ti splni vsetko po com tuzis

tea,to akoze co ma byt?uz dosla mrcha?a v plnom prude?????????????to mas aky dlhy cyklus teda?

boze na koho som zabudla este???????????my snazilkujeme ako vieme,pijem cajik,ked to vyjde tak to vyjde,ak nie,kaslem na to,asi nema vyznam sa nad tym trapit,asi som si uz odtrapila svoje a pohar pretiekol,som mlada a raz nam to vyjde

groka
23. nov 2009

ake dlheeeeeeeee 😀 😀 😀

tea333
23. nov 2009

gorka 23 dni to bolo..predtym som take mavala..je to trapne 🙄 🙄 🙄

motylek17
23. nov 2009

jaaaaaaaaj peti... ☹ snad to bude dobre, drzim vsetko co sa drzat da

janulka04
23. nov 2009

cheery, tu stoja tie kosiky okolo 120€ v obchodoch, co som pozerala, no na E-bayi od 49€ s postovnym a nove...na Slovensku tiez okolo 120€ tusim

cheerlady
23. nov 2009

jani no 120 eur je dost na to,ze to babo z toho za chvilu vyrastie 😠 este kuknem v obchodoch,som ich aj videla uz,len som nekukala na ceny.

sisa2
23. nov 2009

peti 😒 neviem, aka vyska HCG by mala byt ... ale si 21DPO, podla mna to zas nie je take tragicke. vsak v takejto dobe chodia ine baby 1x na krv a ked je vysledok 50, povazuje sa to za pozitivne.
sprav si dalsi test, uvidis, ci to tmavne. ale rob ho rano 😉
nadalej drzim vsetko, co sa da ... a pristupom v probiose som dost sklamana 😖

sisa2
23. nov 2009

tea 😠 😠 😠 docerta aj s nou! mrzi ma to. tak nech to toho 04.12. teda vyjde!!!!!!

tea333
23. nov 2009

120 podla mna nie je vela za pekny kosicek, ale ja skor kupim nejaku prenosnu postielku nez kosicek, lebo tie kosicky nie su uplne moj styl 🙂

tea333
23. nov 2009

Vies co lepsie skor akoby meskala 1 den a potom sa dostavila..aspon je to kratsie do dalsieho skusania, o par dni zas ideme naplno, a kedze viem kedy bude ovu, budem veeela snazilkovat pred ovu 😝 😉

groka
23. nov 2009

tea aku si mala LF?dlhu?
baby petiak bola na krv?aku mala hodnotu hcg?

tea333
23. nov 2009

groka 11 dni bola teraz

motylek17
23. nov 2009

groka 50hcg

motylek17
23. nov 2009

tea aspon viem, ze nie som jedina co ma kratku LF...

sisa2
23. nov 2009

prcham pre maleho do skolky, ak budem vecer stihat, pridem kuk.
pekny zvysok dna.

tea333
23. nov 2009

motylek no ja som mala aj predtym kratke cykly, 23 a 24 dnove, potom sa predlzili na 26 tak som bola rada..a teraz zas 23..no co sa da robit 😒

motylek17
23. nov 2009

a to ja mam 34-dnove cykly ☹ ovu na 22 den a LF 12 dni

groka
23. nov 2009

tea no nie je to bohvie co,nie je to az take zle,ale mohla by si mat aspon minimalne 12 dni,skusa opytat v teme o BT co ti povedia na to tam kocky,lebo viem ze ked je nejaka kratka LF tak sa nestihne uhniezdit vajko,ale tusim ze okolo 10dni pod 10 dni

tea333
23. nov 2009

groka je mi jasne ze to nie je dobre 😒

motylek17
23. nov 2009

tea skus uzivat ten sarapis, ja si ho idem zajtra kupit... teraz som si citala o tych kratkych LF ☹ nic moc jako... toto by malo pomoct...

motylek17
23. nov 2009

http://www.mamicka.sk/article-5-dovodov-na-sled...

tea a to sa divime preco este nie sme v tom... ja mam tiez kratku LF a navyse v poslednej dobe nemam bielkovy hlien... ☹ ☹

groka
23. nov 2009

baby mozem si dat prosim vas ibalgin po 2 hodinach po tom co som si dala paralen 500?strasne ma uz boli hlava,na roztrhnutie a mam klud tak testujem a testujem musim to vyuzit

motylek ,je pravda vraj ze v tom hliene vydrzia spermije dlhsie,ale ked ma muzik dobrych bojovnickov tak si najdu cestu a to spravne vajko aj bez neho

skuste nejake bylinky na to predlzenie lf

tea333
23. nov 2009

motylek to brat nemozem, som alergicka na med ☹ ☹ ☹

motylek17
23. nov 2009

ved ten sarapis je to na baze materskej kasicky a strasne vela bab potom otehotnelo, pripadne sa im upravil cyklus a predlzila LF....
groka ja ked mam mrchu tak beriem aj dva ibalginy 400... a som tu... myslim,ze ti to neuskodi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre