Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
2. feb 2010

jani - resp. to skus tak, ze ked mas tu fotku otvorenu napr. v skicari (ten kresliaci program, co je sucastou windowsov), tak si klikni hore na liste na subor, potom "ulozit ako" a tam ti vybehnu dva riadky - prvy je nazov suboru a druhy v akom formate ju chces ulozit. tam si len vyber jpg a malo by ti to ist.

janulka04
2. feb 2010

oki, sisus, iidem skusit, si zlatiiiiiiiicko 😵 chyba mi smajl s bozkom 😉

janulka04
2. feb 2010

jaaaj, zabite ma, nejde mi to....on ma upne novy aj ten skicar....to je jak u blaznov, lebo on stale hlada nove a lepsie a ja som potom z toho jelen 😖
siska, ipnes mi mailovu adresu...ja uz to mam na gmaily nachystane, len ti to odoslem...a diiiiiiik moc moc moc 😵

tea333
2. feb 2010

Baby rastie mi zub mudrosti..sialene to boli, mam pocit ze cele dasno mam zapalene,bolave..neviete co si mam na to dat??

miskahryzka8
2. feb 2010

janulka skus cez resizer online, tam menis aj na jpg 😉

siska, tak ucitelka, to je diagnoza 😅, moja "svokra" je v pohode, a vidim ju skoro denne, kedze byva s nami 😀, ale nastastie sa moc do veci nestara a vyborne vari 😀

Tak vymyslela som vlastny recept, brokolicu na cibulke, slaninke a hribikoch a na to postruhany syr a k tomu zemiakove pyre 🙂

sisa2
2. feb 2010

jani jasne, kludne posli.

sisa2
2. feb 2010

tea - skus napr. calgel, to su take geliky, co sa aj detom davaju, ked im rastu zubky.

tea333
2. feb 2010

sisa a nie je to slabunke?? Dag mi hovori ze si mam na to dat klinceky..alebo nejaky odvar..alebo co 😀

sisa2
2. feb 2010

miska - boze, byvat so svokrou, to je moja nocna mora 😔 😀 ona mala take vtipne napady, ze by sme napr. kupili dvojdom a boli by sme spolu. az sa mi pred ocami zahmlilo, tlak 200/100 ... dakujem, neprosim. stacilo mi, ked mi chodila "pomahat", ked sa maly narodil, provokativne behala s prachovkou po byte a ked videla, ze fakt nema co utierat, tak si dala stolicku ku dveram, vyliezla na nu a utierala dvere navrchu - tam samoska prach nasla, kedze tam to utieram len malokedy 😔 a hned bola tema na priatelsky rozhovor 😀

groka
2. feb 2010

prisli mi zle vysledky z protilatok,zajtra musim okamzite prist do ambulancie znova na krv 😢 😢 😢 😢

sisa2
2. feb 2010

tea - netusim. ja som si so zubami mudrosti vytrpela, ale nikdy som si na to nic nedavala. nezbehnes radsej k zubarovi? klinceky ci odvary ja nemusim, kedze som alergicka na bylinky, radsej take srandy neskusam.

tea333
2. feb 2010

sisa zubara mam v TN, rodinneho, tak asi nezbehnem 🙂

sisa2
2. feb 2010

groka - protilatky na co??? drzim palce!!!!!!! mrzi ma, ze sa na teba vsetko lepi 😖

sisa2
2. feb 2010

tea - a kloktat take tie blbosti z lekarne, tie vodicky .. neskusala si?

sisa2
2. feb 2010

ozi, nemate nikto info o majke? neukazala sa tu, odkedy dostala mrchu ☹

groka
2. feb 2010

sisa na skupiny krvne,ja som negativka a myl mi bol pozitiv,neviem ako je ten kolotoc len viem ze pri druhom dietati mozu byt komplikacie

fazulka1512
2. feb 2010

miska moj mm je erik, ale dakujem odkazem 😉
tortu som ozdobila, ze som ju celu potrela slahackou, posypala ovocie a potrela na to este cokoladu
dufam ze mu bude chutit
pridem na wc a na spodom pradne vytok, biely vodnaty, zeby mrcha ide 😠

janulka04
2. feb 2010

siska, poslane a veeeelke dakujem este raz...idem spapat obedik....a potom som hned tu 😉
groka, mrzi ma to a dufam, ze kontrolne vysledky dopadnu na vybornu, drzim palceky
sisa, alebo kamistad gel...to aj trosku znecitlivi...mne to odporucala zubarka a pomaha...a nepise tam, ze by sa nesmel v tehu 😉

sisa2
2. feb 2010

groka - a ked sa maly narodil, nepichali ti rheu?

groka
2. feb 2010

ja som tiež negativ a manžel pozitiv, ak je to tvoje prvé tehotenstvo tak nie je žiaden problém, po pôrode zoberú krv dieťatku a zistia krvnú skupinu a ak je aj ono negatív tak je to ok, ale je väčšia pravdepodobnosť že bude pozitiv. Ak by bolo pozitív tak dostaneš po pôrode protilátky a aj počas ďalšieho tehotenstva budeš dostávať, lebo budeš tvoriť protilátky proti červeným krvinkám nenarodeného dieťatka a to môže viesť k potratu som citala teraz

sisa pichali

sisa2
2. feb 2010

janka - uz to mas aj spat 😉 krasne brusko mas 😵 aj ja chceeeeem

sisa2
2. feb 2010

fazulka - mavas pred mrchou taky vytok? lebo ja som mala biely a veeela pri tehu

sisa2
2. feb 2010

groka - tak potom by nemal byt problem, nie??? co ti povedal lekar? ja sa v tom nevyznam ... chyba nam tu nadenka

fazulka1512
2. feb 2010

tea mne uz ten zub vyrastol asi pred 2 mesiacmi, bola bolest ked sa prerezaval, ja som si nedavala nic a nechala som nech rastie
groka neboj vsetko bude ok, drzim palce

groka
2. feb 2010

sisa nemal by byt problem,ale moze byt ,kaslem na to 😔

sisa2
2. feb 2010

groka - tak sa zbytocne dopredu nestresuj. nerobi to dobre ani tebe ani babatku

janulka04
2. feb 2010

sisuuuus, dakujem, uz som to sem dala...to moje bruseno 😉 😵 aj s nasou babikou

sisa2
2. feb 2010

jani vazne nemas za co, vsak to nebola ziadna robota.
a bruseno je kraaaasne 😵

janulka04
2. feb 2010

mnam, baby....som dnes varila toto a je to dobre....
ja take maska mozem
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=70951

petafr
2. feb 2010

uz som spat z obedu... groka, zbytocne sa nestras, lekari ta maju podchytenu, budu ta patricne sledovat, vsetko bude ako ma byt, som o tom presvedcena...
Naozaj, Majka sa dlho neukazala, dufam, ze sa rychlo ukaze, aby sme sa nestrachovali...
Sisus, ja cakam okolo 10. februara ovulku, ale to mm asi uz nestihne... neviem, uvidime, ale velke nadeje si nerobim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre