Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
19. okt 2009

cize teraz ocakavas co a ako bude, co??? jaaaaaaj dzou, kiez by sekera vystrelila 😀 lebo toto neni mozne ako sa nam nedari..

motylek17
19. okt 2009

zato jemu chuti riadne... tak snad jej to vydrzi co najdlhsie... stahuje sa za mm do norska...

dzou
19. okt 2009

hej hej uz som na cakacke 😉 ja verim ze raz vystreli 😀 a mozno to bude aj teraz no uvidime ale naozaj mam tento cyklus taku pozitivnu naladu ako nemyslim ze si myslim ze sa to podarilo alebo daco take ale proste som zmierena so vsetkym co bude 😉

miskahryzka8
19. okt 2009

Ahoj kocky 🙂 , ze co sa mi vcera stalo 😲 , verite, na zle z oci, poznate to? Tak ja taka vesela som isla na yumbu, ma poloviciak odviezol, uz mu bolo lepsie a asko som isla do fitka stretla som "byvalu kvazy" kamosku, sa z nedj vyklulla potvor, co zavidi aj nos medzi ocami a ohovara, jedna z mala ludi v mojom zivote, co som sa sekla, lebo som ryba znamenie a mam strasne silnu intuiciu na ludi, situacie atd., no a ona len miesto pozdravu, ze sa hrozne ponahla a sa straasne skaredo na mna kukla, ma take zelene bosoracke oci 😀. A ja tri pesnicky pred koncom uplne tocaky, na odpadnutie, zle mi doslo hrozne, nikdy sa mi to nestalo, aj ked som zumbovala chora, na antibiotikasch, s narazenym malickom, bolavym klbom, proste, prve 3 pesnicky na hodine a ficim, vzdy ma to preberie... Potom dosiel pre mna poloviciak a sme sli do avionu a tam stale tie tocaky, na odpadnutie aj v aute, mi bolo uplne ze zle, mala som pocit, ze mi hlava praskne, poloviciak ze som vyzerala ako vyhukany krtko 😀 😀 , doma som si lahla, dala nohy hore a kolu a puncovy rez, kde je cukor, to pomohlo... No chapete 😲 . Take som mala akurat tak v patnastich, ked som rychlo vyrastla a mala som nizky tlak...
No ale potom sa mi nastastie teda ulavilo, aj poloviciakovi bolo lepsie, ani som znasilnovat nemusela 😅 , aj ked asi na siedmy den ovulka nebola aj podla teploty, som si to v grafe aj trosku zmenila - konzistenciu hlienu, takze takto to mam teraz:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235
ozi a rano som si rano merala teplotu, ze necham teplomer dnu 3 minuty a som zaspala a zobudila sa za pol hodku 😀 , uz sa vypol, ale nastastie tu poslednu teplotu zaznamenava 😅
idem si vas precitat 🙂

nadenkaaa
19. okt 2009

baby podla mna je to fakt v tom mysleni a v tej psychike lebo ak fakt tak chceme tak aj to moze byt psychicky blok 😖 je to proste zazrak 😵
do norska ach tak tam je zimaaaaa a to uz akoze natrvalo? 😕
moj mm by mal ist teraz niekedy do statov do NY dufam ze tam nepojde prave v obdobi ovu 😖 😔 😅

dzou
19. okt 2009

miska 😀 to je normalne kopec bab zaspalo s teplomerom 😀 😀 😀
a teda je verim tomu co si popisala o tej kamoske a na zle z oci

motylek17
19. okt 2009

... nadi ide hlavne za mm, bo sa vidia malo a jemu je smutno za malym.... sama nevie kolko tam bude... ale tak aspon budu spolu....

nadenkaaa
19. okt 2009

miska to je normalne urieknutie 😕

nadenkaaa
19. okt 2009

no ved jasne maji rodina musi byt spolu ono to musi byt strasne tazke hlavne ked otec nevidi ako mu rastie vlastne dieta tak drzim palce nech su spolu stastni ved jej edno nech by boli aj na severnom pole laska vsetko prekona 😵

dzou
19. okt 2009

nadi urcite a ako sa pisalo v tej teme ze ked pouzivas slovicka ako NE podari, NEverim a podobne negativizmi tak sa to vestko prenasa aj na telo... a ja tomu verim uz som to velakrat zazila... takze ja tenot mesiac a uz teda aj do dalsieho snazilkovania iba poz. energia 😀 ale sak my tu v nasej temicke o tom vieme ze?

motylek17
19. okt 2009

akurat som dnes rano hovorila mm v aute, nech mi kupi orbitrek, aby som mala kde vybijat energiu a prestala mysliet na tieto veci... musim sa nejako zamestnat, bo ma z toho porazi....

dzou
19. okt 2009

maji to je dobry napad 😉

nadenkaaa
19. okt 2009

maji mam doma stepper xnazim sa vybijat energiu na nom 😉 😀 okrem teda vybijani energie na mm 😀

motylek17
19. okt 2009

budem to musiet riesit takto... vybijat energiu ci uz na mm alebo orbitreku... chodit spavat unavena a hlavne s dobrym pocitom... 😀

groka
19. okt 2009

ja mam doma steper tiez,uz ho tak nevyuzivam,ale teda ja ked som cvicila potrebovala som na nieco mysliet aby som co najviac vydrzala na nom a baby co myslite ne co som myslela?sice sme vtedy nesnazilkovali,ale myslela som na to na co som nemusela 😀

groka
19. okt 2009

no cosi som porobila,mala by som triedit hracky malemu,potom dlazky utriem,no vsetko ine robim,len aby som nemusela zehlit 😅

pridite mi niekto ozeliiiiiiit 😖

nadenkaaa
19. okt 2009

ja velmi casto cvicim pri telke takze aj cvicim aj pozeram a tym padom nemyslim na to kolko som na steperi 😀

dzou
19. okt 2009

groka ja nezehlim ja nemam ani zehlicku 😅 ale ked bude mimi tak kupim 😀

motylek17
19. okt 2009

dzou si moj clovek.... ani ja nezehlim... zehlicku som si ale uz kupila, raz sa zide... 😀

dzou
19. okt 2009

no ja mam zehl. dosku od mm sestry na povale 😀 ale sak ja kupim ked bude treba 😉 mozno uz coskorooooooooooooooooooooooooo

cheerlady
19. okt 2009

baby tak to by mal citat mm - ten ma vecne sekiruje,ze nema ozehlene to tricko,co si akurat chcel obliect 😠 😠 😠 naposledy sme sa za to pohadali vcera-vraj som leniva a nic ma nezaujima,lebo tam mam kopu neozehleneho pradla 😠

nadenkaaa
19. okt 2009

ja musim zehlit najma kosele od mm 😅 vam zavidim ze nemusite zehlit aj ked zasa zehlenie m az tak neotravuje 🙂

miskahryzka8
19. okt 2009

Luci na co je dhupaston 😕 ? A ta baba z dalsieho prisoevku to z coho vydedukovala 🙂 ? Ja stale hovorim, kym nie je mrcha, nic nie je stratene 😉 ... , z coho mas skusku 🙂 ? Drzim palce 🙂

kocky a tiez by som chcela vediet k tomu krcku, ze kde si ho cca nahmatam, ako daleko je od vchodu, alebo ake je to na dotyk, vobec sa v tom nevyznam 😕 a to si ho hmatate jednym prstom, ci ako 😕 ?

sisa aha, dik za vysvetlenie 😉

groka, drzim palce na december 🙂

dzou, ty tam mas tento mesiac tolko kropackovania, ze neverim, ze sa nezadarilo 😀 😉 , myslim, ze najskor piaty den sa zahniezdi vajko 🙂 a to pobolievanie a pichanie v podbrusku mam aj ja dlhodobo 😠

jj dzou daj finty fň 😀, ja ked nameriam ovu a budem mat // ovu ciarky, tak 3 dni bud musiet byt sexualny kolotoc 😀 😀, inak aj vasi poloviciaci maju najvacsiu chut rano 🙂, vraj muzi maju vtedy najviac testosteronu, ja mam chut najviac vecer alebo poobede a uplne najviac po zumbe alebo po nejakom cviceni 🙂

motylek, 4 pokus mas s meranim? Aj my sme 4 pokus, prvy s meranim 🙂 Inak viac nas tu je zhruba narvnako na zaciatku teraz, ze 🙂? Ja som osmy den, katka je tak nejako a rhodos kusok popredu, ta ma tusim teraz ovu 🙂

peti supeeer, ze pride poloviciak, to bude snazilkovanie jedna radost 🙂

jj nadi, asi urieknutie, ale uz je dobre 🙂

aj ja verim na pozitivne myslenie a energiu a votmto prispevku je, tak do konca roku budeme mat vsetky fazulky v brusku 🙂

aj aj som nezehliaca 😀 😀

motylek17
19. okt 2009

ja som dostala peniazky od babky, ze si mam daco kupit ako pamiatku na nu a nic ma ine nenapadlo ako zehlicka... 😀 pojdem si vybavit do socialky tie papiere na dobrovolne nemocenske poistenie... snad sa mi to podari...

dzou
19. okt 2009
groka
19. okt 2009

miska ovu teda dufam ze bude ked som bola chora a aj este trosku som,ale uz len trosku,bude.........a mozes teda drzat aj na november,ja sa nebranim otehotneniiu,doki nezakazal,maternica sa nemusi regenerovat,lebo nebola zvascena do takej miery,a ze kolko zien otehotnelo po rannom potrate,,,,,,,,,,mohla by som byt dalsi pripad,ale uz so stastnym koncom a so stastnym zaciatkom pre miminko

dzou
19. okt 2009

maji ze na babku spomienka zehlicka 😀 😀 😀 no ja co som mala peniazky od babky som si kupila taku velku zirafu drevenu le je na svk, lebo si ju nemam ako preniest 😠 lebo je moc velka
miska no mm ma chut stale 😀 ale teda rano asi najviac a ake chces finty fn? ako na kopackovanie?

motylek17
19. okt 2009

miska s meranim nie, ale so skusanim o babo... toto bude 4pokus...

dzou
19. okt 2009

groka hej aj ja som o tom pocula ze to je ako ked zahradu pohnojis 😉 tak moc drzim palceky

dzou
19. okt 2009

kam ste sa stratili 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre